Отговори
# 60
  • Мнения: 3 388
Ехххх, ама във Франция има толкова красиви места, mystic. Ние дори скоро се каним да посетим частта, която е близко до нас  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 907
Да разбира се. Но аз ти говоря за романти4на сватба...С това исках да кажа, 4е е супер красиво и романти4но, където сте се оженили/празнували. Мила, аз години като 4овек на изкуството, влюбена във Флоренция, няма какво друго да ти кажа...И забрави дори изкуството, оби4ам меланхоли4ната романтика, южна архитектура ( а мразя жегите, затова и оби4ам скандинавските страни ), първи4ната красота на природата, не понасям комерсиалността, модерното, "марковото" ( нищо,4е отвреме навреме си купувам Д&Г дрехи, мисля, 4е ме разбра ). Това което никога няма да понеса е да бъда 4аст от стадото. Затова и избягвам да бъда АЗ, театърът е моят живот- най-положителната лудост ( други избиват на шизофрения...), та както и да е.

Татяна мила, как така смееш да твърдиш, 4е съм мила наживо?  Laughing

Дидолинка, да вярно, 4е аз все забравям, 4е съм сложила линк към снимки...

Нана, аз 4аках за тортата, ама не сложи снимка!  ooooh!

И пак сонита, къде ще ходите във Франция?

# 62
  • UK
  • Мнения: 1 334
ухааа Ели, к'ви вкусотии  Grinning добре, че е форума да се наям  Laughing
ние се прибрахме най-после, малко удължихме ваканцията, а сега мама е на гости. Аз интернет в бг се отказах да си вкарвам, понеже така и не се спряхме на 1 място и 2 месеца си почивах от форума и той от мене, обаче сега ще наваксвам  Grinning
тука е кофти времето, а аз се глася да ходя да гледам гребане (понеже имам изпит другата седмица и всячески избягвам да седна да чета, сигурно ще си метна един дъждобран след малко и ще тръгна  Grinning)

# 63
  • Мнения: 7 430
Сонита - прекрасна си - само това мога да кажа

..аз отивам на среща с приятелка от Торонто...до скоро дами bowuu

# 64
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 Направих тортата вчера, но разбира се не точно както се предполага, че трябва да е. Но пък беше доста вкусна, а на мен като за първи опит ми е простено. Опитах и да украся по-старателно, но Дончо Биберончо не спря да ми се бута в краката да го взема.  Tired Черпя по едно парче тук, а за Мистик може и повече.  Hug

 Хайде чао за сега после пак! Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3 388
Благодаря ти, Дидолинка    newsm03

mystic, личи си, че си човек на изкуството и това е много хубаво  Hug  Италия е много красива страна и винаги има какво да се види. А ресторанта беше наистина страхотен, страшна находка  Peace
За Франция, мислим към Лион, Ница, конкретно още нищо не сме решили, че сега пътуваме първо до Бг, а после се очертава доста работа / е, дано  Praynig/. Но когато се наканим, ще информирам и ще искам даже съвети по туристическата програма, ако може  Wink

# 66
  • Мнения: 2 959
Сърдечни и топли привети ит нас, Момичета!

Етка, лек полет, мила! Късмет и много усмивки при баба и дядо в БГ! Целувки за Никата!

Амейката, къде сте дмес с Шоки? Hug

Карилиус, успех на шофьорското изпитание утре. Стискаме Ти палци! Ще се справиш! Целувки за БТР- чето- Алекс!

Майка, да не би да ни изненадаш с хубава работна новина? Само по такъв начин ще извиним отсъствието Ти, да знаеш! Целувки за малкият, пораснал вече мамин Хитрушко! Hug

Маймунка, знаех си аз, че ще се появиш скоро! Целувки за Иваната и поздрави за Майчето Ти, а на Теб леко и приятно учене за изпита, а и приятно гребане. Като Ти остане време да разкажеш за БГ, направихте ли прощъпулника на Кукличката Ти, а кръщането?! Hug

Румянка, помним ние как отбелязахте 6мес на малкото Си Цветенце- Габи, такъв мини- РД не се забравя, но търпеливо си чакаме шерване на хубавите снимки на малката Красавица сред цветята! Hug

Сонитка, ама какво ще кажеш за нашите "гадателки", а?! Страхотни са, нали? Но така е като се опитват да разгадаят външността на едно красиво БГ момиче, като Теб! Hug Благодаря за шерваните фотоси, наистина са красиви. И братчето не пада по- долу от сестричката Си! Кой е по- голям от двамата, кака ли си? newsm78 А какви са тез мисли на Роберто за Канадата? newsm78

Звездице- Хубавице, къде си днес? Пусна разкошните слънчогледи вчера, но Ние Те искаме Теб, а не тях, те са красиви, наистина, но можем и без тях ако Теб няма да Те има. Липсваш ни! Hug

Ели, при Теб само любимите хора и спорта са май постоянни и силни емоции, всичко друго е на "музи", а? Hug Благодаря за красивите ягодки!

Дидолинката, минаха ли "комарените попадения" на Викторио? Целувки за малкото Ти Мишленце! Hug

Мамо Щтрумпф, целувки за Тони, как е с нощното спане, спинка ли по- повече в БГ?! Hug

Мамче Б, голям сладур е станал Гогата и с тез "бисерчета" направо да се чудиш как да му отговаряш. Не Ти е лесно, май?! Поздрави за Майчето Ти! Hug

Татянка, поздравления за повишаването на Сашо! А Ти си за завиждане с възможността да се запознаеш на живо с Нашата Мистична Приятелка! Hug

Наничка, тортичката изглежда разкошна, и много добре си я украсила, стига си скромничила!  Hug

...аз - 4овек на изкуството, влюбена във Флоренция, ...оби4ам меланхоли4ната романтика, южна архитектура...оби4ам скандинавските страни, първи4ната красота на природата, не понасям комерсиалността, модерното, "марковото" ...
Мистик, дано скоро да успеете да си доставите с Роберто подобно изживяне- романтична сватба/ същото го желая и на Дидката/ било то в Италия, Франция, Канада или БГ. Заслужава си усещането. И не питай Татянка, как е могла да Те хареса, след това твое само- описание по- горе, трудно някой може да каже нещо по- различно. Peace

Пепеляшчице, и аз като Ели да те попитам какви са тез специални вечери където си устройвате? Разказвай за тез танци и фигурки, моля?! Hug Разбрахте ли се за работата по сайта? newsm78

Тали Дан, кога започват дечицата училище в Израел, на колко годинки? Thinking

Лек и хубав остатък от вторника ви желая!

# 67
  • Мнения: 3 388
Гадателките са страхотни направо  Peace Може и пак да ги пробваме по-нататък по друг повод  Grinning

Братчето ми е втора година студент  Heart Eyes Ама хич не му личи, че е на 20, нали  Wink  Супер е щастлив сега, че ще се прибираме и си чака тениската на италианските шампиони по футбол  Laughing

Калида, винаги си толкова миличка и обръщаш внимане на всички  Simple Smile  Ще ти обяснявам за намеренията на синыор Роберто  Sunglasses

Момичета, много се радвам, че са ви харесали фотосите  Heart Eyes Прегръщам ви и ви желая една много хубава вечер  Hug Излизам набързо с колата и после аморето си идва  Heart Eyes Цунки на всички и до утре  newsm51

# 68
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!

Знам, че има момичета на диетка , затова сорри....ама днес съм страшно прегладняла и бих изяла 100 Mr. Green от подобни на тези :


... но си ръбам само едно бананче в офиса... Rolling Eyes

За сутришно събуждане чаша аромантно кафенце с млекце и захарче:


 И по чашка силен ароматен чай за Калида и мама Б



Успешен ден!  bouquet

# 69
  • Мнения: 7 914
Maika  , как върви търсенето на работа?  newsm78 Hug

mama B , не му ли е трудно на Гого след толкова ваканция пак да е на градина? newsm78

sonita  , страхотна булка си! Heart Eyes Или по-точно казано : красива жена си!  bouquet
Ха, спонтанните идеи са най-сладки! Представям си как всички ще се радват...И аз така тази година само 6 дена в БГ...
 Как върви диетката? Crazy
 А ти свириш ли на друг инструмент или китарата ще ти е първият? newsm78
 Ти работиш ли? newsm78
Цитат
Гадателките са страхотни направо   Може и пак да ги пробваме по-нататък по друг повод
-  какво имаш предвид с това?  Thinking
Сорри,ако ти се струват много въпросите ми , ама много съм изпуснала и сега наваксвам

kariluis , видя ли,ч е си имаме холандска темичка... даже вече имаше по някоя и друга среща Hug Mr. Green


iramira , добре дошла   bouquet


pepelyashka 
,
 разреши ли се проблема с позната ти? Какво стана с довършването на сайта? newsm78

ДиДОлиНКа МанДАриНКа
, Дидолинке що си Мандаринка? Crazy Mr. Green newsm78


Tatjana   ще чакемс  нетърпение да ни разказваш как е минало плуването!   bouquet
 И бързо да черпиш, че такова повишение не се случва всеки ден!  Crazy

Честита ви годишнина ( колко годинки станаха?)   bouquet


maimunka , ще разказваш за гребането, нали?   bouquet


nana_cool , какви красоти твориш.. страшна си!  bouquet Hug


Eli_cz и Tali Dan   много целувки Heart Eyes и  Hug 1
 Ели, заради теб май доста лиги са текли пред екраните  Crazy Mr. Green



ПП mystic , коя тема от  КлюКлю -то имаш предвид newsm78

# 70
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
нещо ми го няма настроението Confused....
хубав ден от мен  Hug Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 7 914
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
нещо ми го няма настроението Confused....
хубав ден от мен  Hug Heart Eyes
Амейка недей така... виж какво имам за теб:

# 72
  • Мнения: 1 049
Здравейте момичета кокичета  Hug  bouquet
 Kalida, ние сме във ваканция до 11 септември, сега Крис го гледа дядото , който в момента е на вълна , че много обича внук си  и има желание и време за него  newsm78 Whistling
Да ви се похваля, че ми гостува Гери и сега ще я видя и тази събота  Peace
виждам  zwezdi4ka  се грижи за наща закуска  Heart Eyes аз не отказвам мерси  Embarassed
лек ден   bouquet
тук все е облачно и народ сутрин е с якета сякаш е есен  Sad

# 73
  • Мнения: 7 914
Zai4enze , да предадеш специални поздрави на гери и да и кажеш ,ч е ни липсва Hug  bouquet

Все пак вълната на дядото е точно на време, нали? Crazy Поне добре ли се гледат? newsm78

# 74
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Добро утро! Ех, че сте ранобудни и шътарни домакини - успяхте и закуска да приготвите Hug!
Kalida, кучокотката си върви с мен - ние сме си две в едно с Титко, а и при мама в Пловдив имам един звяр-котарак  - жив ще го изяде, ако го докопа Twisted Evil. Това е Титко - нали е голям сладур Wink!http://gallery.bglog.net/gallery/main.php?g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=16544&g2_navId=x42cc7861

Общи условия

Активация на акаунт