Вярвате ли,че има някой,който прилича на вас?

  • 4 247
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 418
Чувала бях някаква история за последната цифра от кода на личната карта  Thinking Показвала уж броя на хората в БГ, които са 'като' теб. Но дали ставаше въпрос за външна прилика или съвпадение в имената, не зная. Не помня вече.

Последната цифра от ЕГН-то е контролна и единствената й цел е да покаже дали даденото ЕГН е валидно Mr. Green

По темата - вярвам защото ми се е случвало няколко пъти да срещам хора, които почти 1:1 си приличат с мои приятели  Grinning


Не става въпрос за ЕГН,а за кодове,които са на гърба на личната карта.Чети внимателно. Grinning
А по темата-да вярвам.Но също знам,че не е добре да виждаш двойника си,защото на единият от двамата се случва нещо лошо.Имаше една случка с един френски крал(не помня точно кой беше),та въпросният се срещнал с двойника си и след известно време заболял тежко и...
Ами дано да не е вярно.

# 61
  • Мнения: 4 965
Миши, наистина си приличате с другото момиче, но пък и двете много приличате на голямата ми зълва (само дето тя е с кафяви очи).

Малка счетка пък много прилича на моя състудентка (Жанет от Кърджали).

АЗ също знам, че имам голяма физическа прилика с 2 момичета. Едното живееше доста време в квартала ни и все ме бъркаха с нея (после май се премести или сме спрели да си приличаме толкова) - Мариета се казва, но така и не се запознахме. Нашите пък навремето са искали даме пишат Мариана, та и на имена сме щяли да го докараме.
Другата мацка е във форума, но няма да кажа коя е, а и приликата не е толкова голяма.
Иначе, аз съм копие на едната ми баба (майката на татко) - на нейни снимки от младостта все едно гледам себе си.

Но... съгласна съм, че приликите са само физически. Надали има човек, който ми е 100% копие. Че те щерките ми все повече си заприличват визуално, но като характер, поведение, жестове, вкусове и т.н. нямат абсолютно нищо общо.

# 62
  • Мнения: 952
Цитат на: azaf link=topic=122088.msg2249098#msg2249098 date=1156279342
Малка счетка пък много прилича на моя състудентка (Жанет от Кърджали).
[/quote
сериозно ли?? Shocked малеее ама то много станахме май с еднакви визий...е неща вече двойнички Mr. Green

# 63
  • Мнения: 952
и мене много често ме бъркат с други момичета. За сега от познати знам че имам двойнички в Шумен и Тутракан но аз не съм виждала нито една от тях. По улиците също са ме спирали и заприказвали хора които не познавам, и после не вярват че аз не съм човека когото търсят Rolling Eyes

На снимката от аватара ми приличаш на Цветелина- фолкпевицата. Simple Smile
така ли?? доколкото съм веща в чалгата тая Цветелина не е ли със светла коса или кафява на руси кичури? че тъй де не виждам прилика с нея, но ако си почерни косата тя ще мяза на мене визуално Mr. Green

# 64
  • Мнения: 75
Вярвам, вярвам. Веднъж приятелка ме запозна с гаджето си. Седи той , пули сме в мен, а аз съм със съпруга ми и голямото дете. По едно време подхвана отдалеч, не се ли познаваме, живяла ли съм във Варна, ама поне роднини там да имам. Аз на всичко отговарям с не.
Човекът каза, ами имаш двойничка /нарече я астрална близначка  Joy/ във Варна.

Добре ама след като си тръгна той, приятелката се разхили и се оказа, че му писала в нета от фалшив профил и за достоверностму изпращала мои снимки Shocked

# 65
  • Мнения: 8 505
Малка счетка пък много прилича на моя състудентка (Жанет от Кърджали).

И шуменската и двойничка е Жанет...има нещо гнило тук... Wink

# 66
  • Мнения: 1 488
Чувала бях някаква история за последната цифра от кода на личната карта  Thinking Показвала уж броя на хората в БГ, които са 'като' теб. Но дали ставаше въпрос за външна прилика или съвпадение в имената, не зная. Не помня вече.

външна прилика, вярно е  Peace
аз имам 5 двойнички  Grinning

ami ako ima pove4e ot 10 4oveka koito prili4at na teb?  Thinking

# 67
За  мое  щастие  още  не съм се срещала лично , но пък знам , че имам  двойничка .
В София  Laughing

# 68
  • Мнения: 952
Малка счетка пък много прилича на моя състудентка (Жанет от Кърджали).

И шуменската и двойничка е Жанет...има нещо гнило тук... Wink
взе да става интересно newsm78...почвам да си мисля че са ме клонирали Mr. Green Joy

# 69
  • Мнения: 7 186
така ли?? доколкото съм веща в чалгата тая Цветелина не е ли със светла коса или кафява на руси кичури? че тъй де не виждам прилика с нея, но ако си почерни косата тя ще мяза на мене визуално Mr. Green

Ето я, не знам отблизо дали си приличате, но от това, което виждам на аватара ти много ми приличаш на нея. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 248
Вярвам, че има хора, които биха могли да си приличат много, но чак двойници не мисля ... със сигурност ще сме отраснали в различна среда, ще сме възпитани по по-различен начин ... а всичко би се отразило и на външния вид.

# 71
  • Мнения: 1 798
и мене много често ме бъркат с други момичета. За сега от познати знам че имам двойнички в Шумен и Тутракан но аз не съм виждала нито една от тях. По улиците също са ме спирали и заприказвали хора които не познавам, и после не вярват че аз не съм човека когото търсят Rolling Eyes

На снимката от аватара ми приличаш на Цветелина- фолкпевицата. Simple Smile
така ли?? доколкото съм веща в чалгата тая Цветелина не е ли със светла коса или кафява на руси кичури? че тъй де не виждам прилика с нея, но ако си почерни косата тя ще мяза на мене визуално Mr. Green
Да-а-а-а, и на мене много ми прилича на Цветелина. Flutter

# 72
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, вярвам. Една моя приятелка /израснали сме заедно/ пътувала в рейс, от една спирка се качило едно момиче, мойта приятелка се запътила към момичето, мислейки, че съм аз. Като приближила я заговорила, а онази гледала така  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт