Глезотийки....

  • 2 323
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
И аз да се разпиша с темичка:) та така-кои са вашите чисто женски глезотийки?какво обичате да правите когато "крадете" минутки за себе си.аз понеже нямам деца и много много отговорници като цяло по цял ден си се грижа за себе си,но обожавам да пробвам гримове.може да е лудост-но да.мога по цял ден да се гримирам различно-трия и пак на ново.също обичам да шофирам и да слушам най-тъжните балади-много ме успокоява.какви са вашите глезотии?

# 1
  • Мнения: 696
Не бих казала точно глезотийки, но когато се освободя удоволствие ми доставя да си нааправя маникюр, педикюр сама.

# 2
  • Мнения: 7 474
Маникюр и дълги разходки по магазините  Hug

# 3
  • Мнения: 649
Списания, хубав филм, кафе с приятелка и безцелно шляене по магазините (адски се изнервям, когато трябва да пазарувам нещо определено - тогава искам да вляза в първия магазин и да приключа) Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 3 060
Най-обичам да ми останат време и сили да поровя тук, из форума  Blush

# 5
Да си направя маникюр и педикюр и маска на косата,обичам да се ровя във форума,но почти не ми остава време.

# 6
  • Мнения: 189
Да отделя време за себе си, за разкрасяване, за приятелки, да прочета някоя книга..

# 7
  • Мнения: 2 495
Глезотийки ли...Ами обичам да се гримирам и с часове да се гледам в  огледалото, да пазарувам, да съм на кафе с приятелки и още и още..... Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
В свободното време обичам да чета, но това не е към женските глезотийки, затова минавам на опция шопинг.
От честото обикаляне по магазините като видя една жена веднага разбирам дрехите и обувките й  от кой магазин и за колко пари са.  Crazy

# 9
  • Мнения: 630
Моето свободно време е толкова малко, че едва успявам да запиша часове и тръгвам на козм. процедури, сауни, масажи и подобни. Вечер, като сложа малката да спи обожавам да се излежавам във ваната е книжка в ръка.

# 10
  • Мнения: 527
Винаги, когато малкия го няма и не съм затрупана с друга работа, обичам да излизам с приятелки на кафе, да обикалям по магазини. От разкрасителните процедури, с кеф ходя на маникюр и педикюр.

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами женските неща ги правя по задължение и не са ми много приятни. Да обикалям по магазините много мразя...
Моята най-любима глезотия е да се скрия в някой ъгъл и да чета.

# 12
  • Мнения: 7 186
Шопинг, кафе с приятелки. Много позитивно ми се отразява. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 004
Четене  Peace , шофиране, разходки...ей такива неща Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 505
Да се наклепам с някаква маска и да релаксирам.

# 15
  • Мнения: 242
Обичам да чета списания, да се лакирам, да си бъбрим с някоя приятелка, да слушам музика и да релаксирам

# 16
  • Мнения: 1 540
Списания, хубав филм, кафе с приятелка и безцелно шляене по магазините (адски се изнервям, когато трябва да пазарувам нещо определено - тогава искам да вляза в първия магазин и да приключа) Laughing

 Peace

# 17
  • Мнения: 5 103
Веднъж в седмицата си отделям 3-4 часа само за мене и се глезя.
-Фризьор
-маникюр някое масажче, кафенце с приятелка и малко по магазините.

# 18
  • Мнения: 18
Моята най-любима глезотия е да се скрия в някой ъгъл и да чета.

 Hug и на мен така, още повече, че е и най-достъпната глезотия. Wink , щото не трябва друго освен книжка и свободен ъгъл...
Иначе като ме избие на разкош - т.е. много свободно време и повече излишни пари- може и да се пробвам с разходки, масажи, кина, кафета и пазаруване. А най-обичам да пазарувам подаръци, но без сериозен повод.

# 19
  • Мнения: 928
Цял месец съм без дете. Отдала съм се на "глезотийки" принудително, за да не мисля за него. Направих си маникюр, педикюр, ходих на масаж, почти всеки ден се разхождам безцелно по магазините. Вечер сме само по ресторанти или на гости, за да не се прибираме в празната къща... Събота и неделя бягаме по планините или на басейн. И не издържам вече. Отивам и си прибирам детето  Cry.

А така си мечтаех за свободно време  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз съм от тия дето релаксират с книжка, другото е да се ровя в нета.

# 21
  • Мнения: 3 388
В свободното време обичам да чета, но това не е към женските глезотийки, затова минавам на опция шопинг.
От честото обикаляне по магазините като видя една жена веднага разбирам дрехите и обувките й  от кой магазин и за колко пари са.  Crazy

 и при мен често пъти се получава така  hahaha  Общо взето с шопинг и се глезя, и лекувам всякакви депресивни състояния и прочие. Иначе, обичам масажи, маникюр и педикюр  newsm03   Фризырите тук по-скоро ме изнервят, никога не могат да разберат какво се иска от тях, така или иначе аз там ходя най-много веднъж на 3-4 месеца и не ми е от любимите глезотийки  Wink

Шопинг и само шопинг действа при мен  Peace

# 22
  • Мнения: 13 512
Най- голямата ми глезотия  в последно време ми е да си седя в къщи. Чувствам се  страхотно!От години не ми се беше случвало да вечерям в къщи през лтото, а сега често  го правя. С дни мога да не изляза от къщи. Маникюр,педикюр и фризьор за мен не са удоволствие, а задължение,така че  в това не намирам"глезене".Шопингът- също ..там съм на приливи и отливи.Абе няма какво да разправям- най-големият кеф е да си стоя в къщи!!!Приятели те ми са изумени и в потрес очакват новото ми  превъплъщение Grinning

# 23
  • Мнения: 1 666
Да почета книжка, да гледам хубав филм, да се видя с приятелка, да поспя ...

# 24
  • Мнения: 766
Да се наклепам с някаква маска и да релаксирам.

само ще допълня - и за нищо да не мисля  Wink

# 25
  • Мнения: 2 897


Да спя цял ден,да чета,да гледам някой филм,да се събера с приятелки и да си посветим цялото време единствено на нас ...шопингът,козметичните и фризьорските процедури за мен не са глезотийки,а необходимост,друг е въпросът дали редовно мога да си ги позволявам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 417
Ето това ми е последната глезотия http://sunglasses-shop.co.uk/uk-sunglasses/Prada-Sunglasses/Prada-51GS/659.htm т.е да си купя нещо, което много съм искала, ама съм се стискала  Laughing.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Глезотийка за мен е, когато се отдам в ръцете на някоя козметичка и тя свърши всичко вместо мен.
Глезотийка, когато си позволя нещо скъпо или не толкова необходимо.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Глезотийки ли...Ами обичам да се гримирам и с часове да се гледам в  огледалото, да пазарувам, да съм на кафе с приятелки и още и още..... Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 621
Обичам да се лакирам и да си правя всякакви маски на лицето. Мога с часове да се занимавам с ноктите си и да изпробвам всякакви варианти за маски. Но за съжаление имам час-два на ден точно за тия глезотийки. Peace

# 30
  • Мнения: 599
В момента нямам никакво време за каквато и да е глезотийка, дори за сън... Така че не мога да се включа. Ще докладвам след няколко месеца  ooooh!

# 31
  • Мнения: 3 932
Хубава книжка, някое леко филмче...кафенце на тераската, коктейлче евентуално... Hug

Единственото ,което приемам за шопинг глезотийка е да си купя нов парфюм или някое качествено мазилце, др. пазар май напоследък не ми е приятен.

# 32
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Ароматизирани свещи и вана с ароматни масла, лека джазова музика за фон, любимото ми списание Marie Clarie... малко по-късно маникюр/ педикюр в нов, ярък нюанс, маска на лицето... за награда страхотен десерт, обикновено с много шоколад и любимия ми ликьор, сервирани в леглото... някой романтичен филм... перфектният следобед, когато мъжът ми е в командировка, детето е при баба и дядо, а аз просто искам да си почина  Wink

# 33
  • Мнения: 7 430
Харесва ми, когато съм с приятелка на кафе....друго за сега не ми се отдава Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 328
Да спя...дълго и непробудно, и непробуждано /от някого/ Hug   Tired

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето това ми е последната глезотия http://sunglasses-shop.co.uk/uk-sunglasses/Prada-Sunglasses/Prada-51GS/659.htm т.е да си купя нещо, което много съм искала, ама съм се стискала  Laughing.
Много харесвам такива очила, ама никак не ми отиват.  Sad Приличам на муха-лайнарка.  Rolling Eyes

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето това ми е последната глезотия http://sunglasses-shop.co.uk/uk-sunglasses/Prada-Sunglasses/Prada-51GS/659.htm т.е да си купя нещо, което много съм искала, ама съм се стискала  Laughing.
Много харесвам такива очила, ама никак не ми отиват.  Sad Приличам на муха-лайнарка.  Rolling Eyes

Що бе, тез` на аватара ти са подобни и много ти "тичат". Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 6 798
Шопинг, кафе и физьор...

# 38
  • Мнения: 1 937
Купувам, купувам, купувам...книги!  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 786
Да спя цял ден, да чета книга, да гледам филм, от скоро съм се запалила и по шиене на гоблени ама пусто много рядко намирам време  Cry

# 40
  • Мнения: 1 366
Шофирането и спорта много ме успокояват, а глезотийките са шопинг и кафе! Със сУпруга не пропускаме всяка седмица да излезем на кафенце ...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мързела за мен си е глезотийка, но отдавна не ми се е случвало да си мързелувам.

# 42
  • Мнения: 686
Да се препичам на слънце до някой басейн и като ме напече да си поплувам   Simple Smile

# 43
  • Мнения: 294
Да отделя време за себе си, за разкрасяване, за приятелки, да прочета някоя книга..
smile3521 smile3521 smile3521 И аз..........

# 44
  • Мнения: 2 584
дълга вана с ароматни соли, за съжаление много рядко ми се случва, толкова съм изморена че ме е страх да не заспя и да се удавя във ваната Embarassed

# 45
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да си чета разни неща - книжки, списания, интернет... Вана, сън.
Разкрасителните процедури ме изнервят, а и аз не съм добра на тях - по-добре навън.
Пазаруването също ми е затормозяващо, освен козметика.
Как ви разтоварва шофирането не мога да разбера  newsm78 - аз ако спра да шофирам, ще премахна 90% от стреса в живота ми...

# 46
  • Мнения: 949
От както съм родила нямам време за нищо.Направо ужас!

Общи условия

Активация на акаунт