AVON само за представители - II

  • 14 460
  • 418
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз не купувам напред, нямам чак толкова много клиенти, че да разчитам някой да ми ги купи.

# 76
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря ви момичета, аз ще пусна само няколко неща: едното е спрей, който вече ми поръчаха за 11 и новата серия с орехи и захар, от която съм сигурна, че ще имам поръчани, защото си знам маймунките, ако ли не аз ще й се радвам многооооооо!!! Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 433
Момичета , аз пак ще питам....дано не ставам досадна....
Четките за коса ги няма в този каталог/11 но ги има в каталог 10
мога ли да поръчам от тях по номера на продукта записан в каталог 10, като съм наясно че няма да са на промоция и ще са на редовната си цена от 6,90, а не 4,90

# 78
  • Мнения: 8 464
Не се запасявам,защото никога не мога да знам кой какво ще иска.Обикновено идват най-неочаквани поръчки.Ако купувам нещо,то е за самата мен,не мога да преценя за колко време какво ще ми трябва и пълня шкафа.На някои неща още не им е дошъл редът.

# 79
  • Мнения: 139
Аз също не се запасявам с продукти. Поръчвам си за мен, но само тези продукти, които използвам.  Peace Искам да попитам за червеното несесерче, поръчали са ми го, но идея си нямам дали е добро? newsm78

# 80
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета , аз пак ще питам....дано не ставам досадна....
Четките за коса ги няма в този каталог/11 но ги има в каталог 10
мога ли да поръчам от тях по номера на продукта записан в каталог 10, като съм наясно че няма да са на промоция и ще са на редовната си цена от 6,90, а не 4,90

JuliS, по принцип можеш да ги поръчаш на 6,90, това го знаеш, но не съм убедена че номерът ще е същият!!! Ако пускаш поръчките си през Интернет, там имаме опция да поръчваме продукти, които не са илюстровани в каталога, така че по-добре да се види там първо номера дали е като стария.
И още нещо, в момента тече втора кампания на 10 каталог, защо не го пуснеш там, или при вас вече мина....??? Ако не можеш пиши ми на лични и ще ти я пусна, ще се разберем!!!!
bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 5 828
Червеното несесерче е много симпатично, не знам колко е качествено, но има много неща дето ще ми вършат работа.

# 82
  • Мнения: 3 835
И се оказа големичко, става за подарък!  Joy

# 83
  • Мнения: 2 433
Катяджийн - благодаря за предложението - много си мила  bouquet но съм от Севлиево и  не е практично. Иначе втора пъръчка върви в момента при нас - до вторник, ама аз пуснах на първа и не съм и събирала за втора...
Това с кода в интернет ще го проверя...ама нещо не се ориентирам newsm78 Къде точно да гледам нещата които не са в брошерата???
Още веднъж се извинявам за въпросите си - ама малко не съм наясно и предпочитам да питам.
Още веднъж - благодаря!!!! Hug

# 84
  • Мнения: 511
Момичета, имам няколко въпросчета относно кампания 11  Rolling Eyes

Офертата за продуктите от серията Ретроактив на Аню с подарък Дуо-мини аромат и гланц ли са или за него се дължи допълнителна сума? Това е доста важно, струва ми се, а не е отбелязано достатъчно ясно  Confused

Колкото до предлаганата черна чанта на промоция за 24,90 - някоя от вас виждала ли я е? Дали е хубава и си заслужава или напротив?

# 85
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Катяджийн - благодаря за предложението - много си мила  bouquet но съм от Севлиево и  не е практично. Иначе втора пръчка върви в момента при нас - до вторник, ама аз пуснах на първа и не съм и събирала за втора...
Това с кода в Интернет ще го проверя...ама нещо не се ориентирам newsm78 Къде точно да гледам нещата които не са в брошурата???
Още веднъж се извинявам за въпросите си - ама малко не съм наясно и предпочитам да питам.
Още веднъж - благодаря!!!! Hug

А не можеш ли да се прикрепиш към друга представителка, или да дадеш на координаторката ти и тя да ти я пуска където си поиска, защо да се набутваш??!!!
А що се отнася за Интернет, като пускаш поръчка точно да кутийките където пишем каталожния номер и бройката има един линк "Виж неилюстрованите предложения". Там можеш да видиш, нещата, които са извън брошурата и да ги поръчаш на редовната им цена, като видиш от там и номера!!!

# 86
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Офертата за продуктите от серията Ретроактив на Аню с подарък Дуо-мини аромат и гланц ли са или за него се дължи допълнителна сума? Това е доста важно, струва ми се, а не е отбелязано достатъчно ясно  Confused
Доколкото разбрах, гланца идва като подарък.

# 87
  • Мнения: X
Момичета,много ще съм ви благодарна,ако ми кажете кой е кода за да поръчам от новите розови тениски/трябва ми за най-малкия размер/,че нямам карта за поръчки, а в каталога ги няма.
Благодаря предварително/може и на лични/

# 88
  • Мнения: 8 464
89508 размери S и M-втален модел с бие

# 89
  • Мнения: 2 716

Аз искам да ви питам, тези, които сте ползвали дълго такива привилегии: Инвестирате ли / затваряте ли пари, ей така на слуки, купувайки тези продукти с висока отстъпка с надеждата някой да си поръча или преценяте долу горе какво може да се поръча, или пък купувате това от което вие имате нужда....?!!

Ще чакам отговори и съвети!



Аз винаги имам продукти. Някои са от мотивационни програми, други са взети с отстъпка. Зависи от клиентите. Но има клиенти, които не обичат да чакат. Та те, когато закъсат я за подарък, я за друго, и знаят че имам, идват и си взимат. Прецени си клиентелата. НО ... аз съм координатор и имам по-голяма мрежа от потенциални клиенти. А и отстъпките в специалните оферти са по-големи.
 А трябваше да отида на конференцията, но бях на море и не успях. Така че още нищо не знам за новите неща. Когато разбера нещичко, ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт