Отговори
# 105
  • Мнения: 636
А какво ще кажете за съчетанието на зимни и летни дрехи? Вчера видях една мацка с бяла лятна рокля с прилична дължина до коленете, кафяви ботуши до под коленете и плетен кафяв шал. Беше неотразима, честно! Трябваше да я снимам, описанието ми изобщо не звучи добре, а гледката беше впечатляваща.

Сетих се за още една нестандартна комбинация, която стоеше добре: меко, не изкрящо цикламена блуза, същия цвят ботуши и тигров цвят пола с такава шнола в косата. Незнайно защо се съчетаваха добре, макар и да звучи циганско  Joy

Всичко зависи от нюансите на цветовете, материите, модела на дрехите и не на последно място фигурата и самочувствието, с което се носи дрехата  Peace

# 106
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 635
Аз честно си признавам - нямам нито вкус, нито въображение, пък и съм като Карлсон - красива, умна и умерено дебела, та затова си кротувам в класическите черно, бяло, сиво и синьо  Grinning. Та затова, да, съобразявам се.
Но пък най-искрено се възхищавам на жените, които знаят как да се обличат, как да съчетават дрехи, цветове, аксесоари и които имат достатъчно шик да носят палто от норка сякаш е покривка за маса и покривка за маса сякаш е палто от норка  Simple Smile.
Иначе за нестандартните съчетания, много ми харесва оловносиво със светло розово, резеда и малинено червено, мастилено синьо и екрю (не знам доколко са нестандартни за общоприетия вкус, но за мен са  Laughing).

# 107
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Утре смятам за работа да облека тъмно-шоколадов панталон с цикламена блузка.  Laughing

# 108
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А какво ще кажете за съчетанието на зимни и летни дрехи?
Това ми е любима комбинация. Само че трудно се намират ефирни поли в по-"зимни" цветове. Все са розово-зелено-жълти. И с роклите - същият проблем.  Rolling Eyes

# 109
  • Варна
  • Мнения: 10 790
А какво ще кажете за съчетанието на зимни и летни дрехи?
Това ми е любима комбинация. Само че трудно се намират ефирни поли в по-"зимни" цветове. Все са розово-зелено-жълти. И с роклите - същият проблем.  Rolling Eyes

Зависи май от дрехите....малко трудно си представям лека ефирна пола съчетана с вълнен пуловер... и ботуши... с ушанка на главата и лятна сламена чанта на рамото.... Crazy

# 110
  • Мнения: 3 447
А какво ще кажете за съчетанието на зимни и летни дрехи? Вчера видях една мацка с бяла лятна рокля с прилична дължина до коленете, кафяви ботуши до под коленете и плетен кафяв шал. Беше неотразима, честно!

На мен ми звучи страхотно Peace И много харесвам ботуши на гол, загорял крак.

Иначе за нестандартните съчетания, много ми харесва оловносиво със светло розово, резеда и малинено червено, мастилено синьо и екрю (не знам доколко са нестандартни за общоприетия вкус, но за мен са  Laughing).

И на мен ми харесват Heart Eyes

# 111
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, правя понякога такива комбинации, карам на око, а не според някакви норми. Важното е да се харесам. Дори и да са несъвместими цветове пак се получава, но единият цвят трябва да е по- блед и убит, ако и двата са ярки- не.

Peace

# 112
  • Мнения: 5 622
А какво ще кажете за съчетанието на зимни и летни дрехи? Вчера видях една мацка с бяла лятна рокля с прилична дължина до коленете, кафяви ботуши до под коленете и плетен кафяв шал. Беше неотразима, честно!

На мен ми звучи страхотно Peace И много харесвам ботуши на гол, загорял крак.



И аз страшно харесвам така  Wink Доста е секси. Особено с каубойски ботуши  Wink  Heart Eyes

# 113
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, правя понякога такива комбинации, карам на око, а не според някакви норми. Важното е да се харесам. Дори и да са несъвместими цветове пак се получава, но единият цвят трябва да е по- блед и убит, ако и двата са ярки- не.

Peace

Така мисля и аз.

Много е относително, много зависи от материя, модел и колко е наситен цвета.

Общи условия

Активация на акаунт