Едва ли ще учудя някой, че питам за секса

  • 1 278
  • 10
  •   1
Отговори
Ами най разпростнарената тема тема тук във форума - секса. Имам въпрос, и ми е интересно какво биха отговорили мъжете.
Запознахме се преди 3 годин. Виждахме се всяка седмица за по 2-3 дена и правехме секс по 1-2-3 пъти на дена. От година обаче като се видим го правим по един път на ден, а има и дни в които не го правим. За сметка на това когато го правим е много по продължително. В началото, когато го правехме повече първия път беше по няколко минути, втория и третия повече ,като не е продължавало повече от 20 минути (все пак това е примерно, не е било  под шаблон и е имало изключения). Сега го правим по час. Понякога ме е страх, че чувствата от негова страна са намалели затова го правим по рядко (а моето желание е да си го правим често, както преди). Той твърди, че ме обича все така, дори и повече, но факт е , че секса намалява. Вече сме си били свикнали, улегнали, не можело да го правим толкова много като зайци. А на мен все си ми стои подозрението в главата, че не ме обича вече. Имам ли си основания за това, как мислите? Или си въобразявам и само си измислям глупости, както ми казва той?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не съм наблюдател на нещата между вас, но от това, което казваш, смятам, че има някакъв процент вероятност основателно да се съмняваш. Много хора казват, че чувствата 'улягат' след време, ама една година е твърде малко време за това, предполагам.

Наблюдавай го в различните ситуации дали не е охладнял към теб, само сексът не е показателен.

# 2
  • Мнения: 1 047
Предполагам си прочела другите теми за секса.
Както се изказаха съфорумците,става въпрос за сексуалността на конкретния човек.
Лично аз не се вписвам в профила на средностатистическия мъж,защото след 7 годишен брак желая жена си така,както в началото.Затова мнение не мога да ти дам.

# 3
  • Мнения: 677
нормално е..не може да стане тоя номер като секса в началото..така че-споко!

# 4
  • Мнения: 1 517
Всичко е много относително. Женени сме от 9 год., но на моя му се засили апетита като наближи 30-тте. Не, че в началото не ме е желал. Просто напоследък чувам реплика от сорта на : "Спяло и се...сега ако не се любим, кога? Като станем на 70-80 ли?"  Laughing И е прав според мен.

# 5
  • Мнения: 1 416
Според мен е съвсем нормално да не спите всеки ден след 3 години... Макар наблюденията ми да се, че в този форум всички са адски сексуални!  Rolling Eyes Явно аз не съм съвсем наред...  Crazy

# 6
  • Мнения: 3 211
Макар наблюденията ми да се, че в този форум всички са адски сексуални!  Rolling Eyes Явно аз не съм съвсем наред...  Crazy
Аз пък не им вярвам на повечето приказки.
Въпросът беше към татковците, а пък повече жени отговарят.
Според мен не е важно количеството, а качеството на секса, ако ти не се чувстваш задоволена му го кажи/покажи. Ако неговото желание за секс е намаляло толкова драстично, е нормално да си помислиш, че вече не те желае така, а пък може и да има любовница и затова да не успява до "угрее" и двете ви

# 7
  • София
  • Мнения: 2 381
Според мен просто вече правите различен секс. Пишеш, че преди е бил кратък, а сега към 1 час. Може би затова го правите по-рядко или просто сексуалните ви отношения са се променили. Опитвай се да разнообразяваш, да го изненадваш. Въпреки че, когато аз реша да го направя и съм се настроила на сексуална вълна и да го изненедам, без да му казвам, разбира се, го викат извънредно на работа. Много ме е яд!

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Наслаждавай се на акта, а не мисли много, много защо преди е било така, а сега еди как си. Ако няма чувства към теб, рано или късно ще ти го покаже. Според мен всичко може да окаже влияние, а пък и една връзка от три години малко от малко е охладила първоначалната страст. Нормално е!

# 9
  • Мнения: 5 299
нормално е..не може да стане тоя номер като секса в началото..така че-споко!
И аз така мисля. Цял живот само боб и леща не може да се яде Wink

# 10
  • Мнения: 677
нормално е..не може да стане тоя номер като секса в началото..така че-споко!
И аз така мисля. Цял живот само боб и леща не може да се яде Wink
а бе може..ама не с такъв апетит и количества,като в началото..

Общи условия

Активация на акаунт