Има ли вече бъдещи майки за МАЙ 2007г?

  • 17 065
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 914
Eiphnh,
казвай кой е доставчика, че да му  fight дето ни лишава от твоето присъствие  Mr. Green Hug

tihabjala, нямаш ли си на идея горе долу кога ти е била Овулацията....? newsm78
Иначе правилно смяташ от първия ден на последната менструация 10 лунарни месеца(т.с. ч месец има 4 седмици)

Защото на мен например първия ден на последната М е 24.08 но също така теста за О-ву отчете две чертички на 18 август...
На снимката на ехо-то от 8-ми .09 пише 5г.с. и 1 ден...което значи , че зачеването е било на 17 ( правила съм о-ву тестове всеки ден...а на 17-ти е отрицателен)...което ме навежда на мисълта, че може би по размера на ембриона се определя и г.с., ама дали е така не знам.... Rolling Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 1 877
tihabjala, определено ме обърка  newsm78
Аз си го сметнах термина с он-лайн калкулатор. Ето ти няколко линка:

http://pregnancy.parenthood.com/pregcal.html
http://www.babiesonline.com/pregnancy/duedate/

# 257
... само се излагам! Sad
За пръв път чувам за подобни тестове.
Нямам представа, коя е датата... понеже всичко ми е "стандартно", приех сметките на калкулатора.
Просто се чудех, защо излиза, че бременността е "9 месеца и половина"?
Изчезвам, преди да съм написала по-голяма глупост!
Желая ви приятна вечер и да сте здрави и в добро настроение!

# 258
Еiphnh,
Радвам се, че си по-добре... и аз използвах калкулатора и сметнах...
Просто... 40 седмици не са 9 месеца...
По мойте сметки... май ще излезе слонче! Simple Smile
Доскоро!

# 259
  • София
  • Мнения: 1 877
Eiphnh,
казвай кой е доставчика, че да му  fight дето ни лишава от твоето присъствие  Mr. Green Hug

zwezdi4ka, и аз му събрах много на доставчика!!! Цяла сутрин да не видя к'во правят май-ките... Срамота!

# 260
  • Мнения: 7 914
... само се излагам! Sad
За пръв път чувам за подобни тестове.
Нямам представа, коя е датата... понеже всичко ми е "стандартно", приех сметките на калкулатора.
Просто се чудех, защо излиза, че бременността е "9 месеца и половина"?
Изчезвам, преди да съм написала по-голяма глупост!
Желая ви приятна вечер и да сте здрави и в добро настроение!




 Hug Hug
не се притеснявай няма всичко знаещи хора пък и от практика най- добре се учи Hugчовек се учи бавно и славно и аз да знаеш какви съм ги писалааааа Embarassed

Може и слонче да излезе, ама пак ще е най-красивото и мило на мама , нали? Heart Eyes айде лека вечер Hug


Eiphnh, ми тЪй де разтУрват седЯнката тука, амахаааааа Joy

# 261
  • София
  • Мнения: 1 877
Eiphnh, ми тЪй де разтУрват седЯнката тука, амахаааааа Joy
smile3532 Многоооо точно определение!

# 262
  • Мнения: 625
Аз също се общрквам като по4на сама да смятам:)така че в петък като отида при моята скъпа док:) 6те ми изясни вси4ко. Леле кво ли 6те види:)

# 263
момичета  вчера бях на лекар очаквам момченце  мн сам радостна

# 264
  • София
  • Мнения: 1 877
момичета  вчера бях на лекар очаквам момченце  мн сам радостна

Да ти е честито!!!  Hug
Как успяха да ти кажат толкова рано пола  newsm78

# 265
аз живеа в афганистан кадето имат много повече техника

# 266
  • София
  • Мнения: 1 877
аз живеа в афганистан кадето имат много повече техника
И аз предположих нещо такова Simple Smile
Моят девер е в Америка и постоянно ме пита "Абе казаха ли ви пола вече?"
Както и да е - айде успех и да сте здравички!!!

# 267
# 268
  • Мнения: 3 089
ми аре да е честито, десичка. а каква техника. за първи път чувам, че може толкова рано да се определи полът. при нас най-рано в случай на амниоцентеза - някъде между 16 и 20-та гс май беше. изненадват ме тия хора по света.

на мен ми е много, ама много зле. не мога да ям, повръщам, лошо ми и от бременността, и от не-яденето. преди малко изпратих таткото с малкото чудовище навън на разходка, за да си почина, и се разревах от безпомощност. идея нямам как ще го добутам до 5-я месец. мъкааааа, момичета, голяма мъка...

# 269
  • Мнения: 7 914
smiled_f,
ще чакаме да ни разказваш в петък Hug

desi4ka,
 сподели моля те как се казва апарата с който определиха пола на бебчо, и в какво точно се състои изследването или прегледа newsm78 ти в коя седмица си? newsm78


majceto, как ще добуташ до 5-ия месец...ами с мисли за бебчо и с наша подкрепа.... Hug Hug Hug
И аз днес смятах, че снощи от 12 до до днес 16 часа, съм била будна има няма 2-2.5 часа.... #Crazy

Една голяма прегръдка, майче! Hug

Общи условия

Активация на акаунт