Будокон - тренирате ли?

  • 2 260
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 950
Има ли фенове на Будокон - упражненията на Камерън Шейн (съчетание от йога, бойни изкуства и медитация)? Аз ги правя вече за 6-7 път и много ми харесват - много се потя, изморявам се и след това се чувствам страхотно.
Та, искам да ви попитам, има ли някой, който тренира по програмата от повече време и има резултати - отслабване, тонизиране, стягане? Какво ви е мнението? Аз искам да отслабна - разбира се съчетано с диета. wavey  261uu goodscale

# 1
  • Мнения: 521
а къде трениираш?

# 2
  • Мнения: 2 950
Аз написах, че ги правя и си помислих, че ще се разбере, че е в къщи. Затова разпитвам за повече инфо от други мами. Аз ако бях в тренировъчна група, щях да имам с кого да обменям опит  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 521
и как точно се практикува?стана ми мн интересно

# 4
А можеш ли да ни кажеш откъде си взела упражненията, че да се ограмотим и ний и споделяме опит Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 393
За първи път чувам. Интересно звучи.

# 6
  • Мнения: 521
А можеш ли да ни кажеш откъде си взела упражненията, че да се ограмотим и ний и споделяме опит Simple Smile
да,откъде взе упражненията? Thinking

# 7
  • Мнения: 2 950
Видях, че една мам тук във форума пита за аеробика и друга мама й посочи адрес, от който да си свали всякакви упражнения. Аз си харесах това, защото пишеше, че е за сваляне на тегло. Случайно. Оказа се, че методът бил много известен и много популярни личности го практикували, а треньорът бил доста начетен в областта. Това го разбрах впоследствие. Това е адресът:

http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

 Търсете Budokon Weight Loss

На мен много ми харесва. И имам чувството, че наистина е от полза, защото след тези 50 мин тениската ми е таква все едно съм вървяла два часа под дъжда. Той обяснява и как упражненията действат върху тялото - може да се прави и не само за отслабване.
Дано ви хареса.

# 8
  • Мнения: 2 950
Забравих да ви кажа, че първият път ми се видя много трудно, правих само 5 мин от йогата и се чувствах като разглобена. После 10 мин и третия път вече правих всичко и е много тонизирищо.

# 9
Мерси, Деси,

вече пуснах да се тегли първото DVD (50 мин). Аз съм голям фен на тае бото и обичам доста интензивни и натоварващи. Ще споделя това как ми е подействало Simple Smile

Другите DVDта пробвала ли си?

# 10
  • Мнения: 2 950
Пробвала съм само това, което е 50 мин - йога, бойни изкуства и медитация. Само него. Аз дори това го правя през ден за сега, защото не съм свикнала. Редувам го с велоергометър, но определено Будокон ми харесва повече.

# 11
Пробвах будокона - 50-минутната програма. Позпотих се, макар че на йогата щях да умра от скука. Иначе ударите и киковете са много добре показани. Хареса ми, макар че за мене фаворит си остава тае бото в зала. (Ако и инструкторът е номер 1, май води до пристрастяване Simple Smile )

# 12
  • Мнения: 952
за първи път чувам за това. Аз единствено съм ходила на степ аеробика но понеже часовете са сутрин и нея занемарих.  Rolling Eyes Това будокон за стягане ли е какво е?

# 13
  • Мнения: 2 950
Амели, съжалявам, че не ти е харесала тренировката - аз харесвам йога и много ми допада.

Будокон е за отслабване и тонизиране на тялото. Поне така казва инструкторът. Това за 50 минутната програма. Не знам дали има други честно казано.

# 14
  • Мнения: 57
Ми не се отвяра линка. Направо се измъчих и от никъде другаде не можах да го намеря. Ще ви бъда много признателна ако ми помогнете.Откъде другаде мога да си го сваля

# 15
За съжаление и аз установих, че страничката в дата.бг с многото гимнастики не е достъпна.   smile3518 smile3518 smile3518

И будоконът беше там, и многоооо други...

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мами давайте и интер линкове, нищо не ми се отваря, бг линковете са недосъпни, моля ви!  давайте за будокон, таебо, или аеробика!мерси!

# 17
  • Мнения: 2 950
Нямам никаква идея от къде другаде може да се изтегли. Не знам защо не се отваря.  Cry

# 18
  • Мнения: 521
ами просто човека който е направил страничката с упражненията(т.е админа) е забранил достъпа,което е много жалко,защото там имаше невероятни неща.щеше ми се и аз да опитам тези убражнения

# 19
  • Мнения: 57
Направо съм отчаяна. От два дена ровя като луда из интернет и не мога да открия от къде да го сравля. Момичета моля ви ако тези, които са го свалили вече на РС- то си имат някаква идея за качване във форума отново по някакъв начин. Знам ли.

# 20
Вече могат да се теглят(lлинка е отворен отново), теглете момичета Simple Smile
Аз не съм станала още мама, но чета с интерес някои теми от форума ви Simple Smile
В папката има и програма за 12 седмици

# 21
  • Мнения: 2 950
Мазнислава, страшна си! Благодаря ти, че ни каза, защото и аз не си бях свалила всичко. А таблицата за тренировки я открих малко късно, но все пак от понеделник започвам да я изпълнявам - може би ще има по-голям ефект. Предполагам, че нямада попречи, че до сега тренирах по самостоятелен начин  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 263
Голям фен съм на будокон, много ми допада, просто перфектна тренировка. От това местенце имам доста неща. За да не ми омръзва го редувам с "Fat burning yoga", което е също много добро и тонизиращо. Peace

# 23
  • Мнения: 132
Харесва ми,още не съм го изпробвала ,но мисля да го редувам през ден с фитбол+гири

# 24
а това разширение pdf какво е?коя програма го чете? #Crazy

# 25
оххх!само аз май не мога да си го сваля.Няма ли друг начин??Между другото пуснах в гугъл да провея дали някой клуб не предлага БУДОКОН-НО НИКАДЕ НЯМА.много странно!!!ако някой все пак е 4увал нещо ...нека каже!АЗ МНОГО СЕ зарибих.

# 26
  • Мнения: 2 950
Espy, правила ли си тренировките по таблицата за отслабване. Която е за 12 седмици? Аз мисля да започна от понеделник и ще видим след 2-3 седмици дали ще има по-голям резултат от досегашното ми произволно редуване на програмата.  goodscale

Stanichka, Acrobat Reader чете това, което те интересува. На мен много ми хареса. Едното са инструкции за хранене, които още не съм прочела, но ще го направя скоро. А другото съдържа таблица за 12 седмици как да се редуват тренировките, за да се отслабне максимално.

ki@Rr@ не знам защо не можеш да го свалиш - аз влезнах на адреса и нямах проблеми. Ако искаш пробвай от друг комп и да ти го качат на диск. За друго не се сещам  newsm78

# 27
  • Мнения: 263
DessiJ,  не съм спазвала неговата схема, но се опитвам да тренирам поне 3-4 пъти седмично. За отслабване не съм отслабнала, но то е защото си хапвам  Rolling Eyes Но тялото се стяга и се усеща по друг начин.
Прочетох диетичния му план, но засега не мога да го спазвам. Като цяло препоръчва да се наблегне на пълнозърнестите храни, зеленчуците и плодовете, а месото, ако е възможно дори да се спре. И изобщо да се избягват всякакви преработени храни, консерванти, добавки и т.н. Общо взето, така нареченото здравословно хранене.

# 28
  • Мнения: 2 950
Хмм, това за месото е кофти - аз съм на диетата на Пиер Дюкан, в която ям основно месо. Аз си познавам тялото и знам, че от въглехидрати пълнея страхотно. За сега отслабвам успешно, а и съчетанието с Будокон ми действа добре. Ще видим какво ще стане  newsm12

# 29
Деси, хиляди благодарности!!!  Hug Hug Hug
Току що си изиграх 50-минутната програма, чувствам се страхотно!  Grinning Grinning
Натоварването не е голямо, а ефектът е много добър, засега най-вече върху настроението ми, а съм сигурна, че с повече постоянство - и върху фигурата.  Wink
Много, много ти благодаря за споделената информация, не бях чувала за Будокон, но наистина много ми пасва! Благодаря ти!  bouquet

# 30
  • Мнения: 2 950
Много се радвам, че съм ти помогнала да си намериш хубава програма за трениране. Аз също съм доволна. Свали ли си таблицата, по която да правиш програмата? Аз около месец правих през ден 50-минутната, но сега като видях таблицата от тази седмица започнах по нея  wavey

# 31
Пуснах да се тегли всичко - и книжката за хранене, и таблицата, но аз не съм много по стриктното спазване на предписания, така че май ще си правя тренировката както дойде, не мисля, че много ще се натоваря, ако я правя всеки ден, то и без това ми трябва яко натоварване, че имам много да разтоваря  Joy

Общи условия

Активация на акаунт