Плочки-моля помагайте

  • 6 347
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Шанел,много мерси за инфото newsm20
Значи другата седмица съм във Варна и право в Мартинели newsm44
Ще чакам smile3516колкото трябва,но червени искам [smilie=smile3511.gif   И без това трябва да посетя пратикер smile3503
Малко извън темата:искам да ви кажа колко съм щастлива,че имам всички вас знайни и незнайни момичета и момчета,които са готови винаги да помогнат на човек който има нужда .толкова се радвам,че съм част от този форум.Знам,че винаги мога да разчитам на вас за съвет и помощ
Поздрави и много целувки  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
А бре хора,
от сто години се занимавам с плочки ама чак толково да се вталясвате за едни червени плочки,
ама моля ви се.
И все пак червени плочки има в магазина на мараци в дружба, Софи я

П.П. Аз работя в Хан Аспарух - не произвеждаме в червено.
Червената боя е най-скъпата в световен мащаб затова са малко и дразни окото.
Чао

# 17
  • Мнения: 6 039


Такива плочки с размер 2/2см предлагат почти всички фирми, които правят басейни. Например Нола 7 на Китайската Стена им е офиса

пак с такава големинаа, но голяма плочка 30/40 с бяла фуга и на добри цени предлагат Доминант М или Джия

за 10/10 като тези на Галски, но квадратни има на много места, сравнително скъпи фирми
но преди година купихме едни такива от Бриклаж, предполагам, че вече ги няма

Правоъгълни има пак в Джия, има даже едно пано с различни цветове

# 18
Галски много ми харесаха тези плочки и ходихме да търсим магазина на кавала но не го намерихме моля те обясни по точно къде се намира че скоро ще ни дойде кухнята и не сме намерили още и на каква цена  само те са  ми в главата благодаря много предварително

# 19
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
разпитах Галски за плочките и ,и ми каза,че са от магазин "Нова баня",цената им е около 57лв.,но нека и тя каже Hug

# 20
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Малена,ще ми кажеш ли по точно къде с енамират магазините,че така по имена съм ги чувала,но не знам къде да ги търся newsm78

Общи условия

Активация на акаунт