За косъмчетата на ръцете

  • 3 488
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 677
Използвам кола маска при козметик- в краен случай-епилатора
Не ми растат бързо и се налага да го правя веднъж на 2 месеца-стават все но-тънки и редички
махам с коломаска цялото тяло вече 5-6 год и никъде нямам проблем, но на ръцете имам
веднага се изприщват  и стават целите с червени, едри, трайни пришки-ходя с дълги ръкави и умирам от притеснение
да имате идея защо се получава така?
-не използвай нищо след като се епилираш-олио,тоалетно мляко,крем..поне 2часа.Аз си слагам след окоро 30 минути само бебешка пудра ако сметна че ми се е възпалила кожата-и най важното-никакво мокрене поне час Peace

# 46
  • Мнения: 2 108
ха така Simple Smile
а всички до сега ме убеждават че не ги мажа достатъчно с мазила newsm78
и аз ги мажа настина достатъчно, дали наистина в това е проблема?! и защо само на това място?

# 47
  • Мнения: 2 849
И аз с епилатора, става гладко, даже така съм свикнала, че не ме и боли.
И аз така ,някъде на 2 седмици .

# 48
  • София
  • Мнения: 3 677
ха така Simple Smile
а всички до сега ме убеждават че не ги мажа достатъчно с мазила newsm78
и аз ги мажа настина достатъчно, дали наистина в това е проблема?! и защо само на това място?
На мен това ми го е казала козметичка- тя самата много рядко маже с нещо клиентките си след епилащия- или с бебешко олио или с нищо
След като мине малко време си се мажи ако искаш- просто е добре да не е веднага,запушвали се порите ли  newsm78 абе не знам точно каква е причината ама действа Peace
Защо само на това място ти е така- на мен също понякога ми става на ръцете-на свивките на лактите най вече- може би защото забравям и се мокря или...абе нямам представа да ти кажа Embarassed
поздрави

# 49
  • Мнения: 6 902
С епилатора си ги махам през няколко дена, защото ми растат много бързо, както и останалите косми по тялото де.

# 50
  • Мнения: 1 564
Моите ги махам с кола маска.

# 51
  • Мнения: 2 309
Само с епилатор :peace:10-ина години вече, появяват се на около 2-3 седмици, и стават все по-малко и по-незабелижими, фен съм на абсолютно гладките ръце, дори и мъх да е -махай го Peace

# 52
  • Мнения: 10 758
Само с кола маска.Веднъж се опитах с епилатора, но не издържах на болката.Изпях всички арии, които знаех и спрях Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 860
 С епилатора действам. Не ме боли, понякога ми излизат дребни пъпчици точно под рамената, но мажа с крем "Здраве" или от на Габи кремчето за подсичане и за 1 ден съм 6 точки.

# 54
  • Мнения: 357
Моите ги махам с кола маска.

 newsm10

# 55
  • Мнения: 151
Там не ги махам, но сега така съм се изгорила, че не зная дали
ще има някога косми там. Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 2 211
Почиствам космите със студена кола маска, а след това се мажа с крема за успокояване на атопичен дерматит на сина ми MUSTELA STELATRIA - иначе ми се образуват ситни, гнойни пъпчици.

# 57
  • Мнения: 132
Ходя на коламаска,в редки случаи ги махам с епилатор

# 58
  • Мнения: 5 500
Кола маска, излизат след около 2-3 седмици.

# 59
  • Мнения: 1 546
Аз пък си ходя с космите по ръцете... не ме дразни, даже ми е 100 пъти по-неприятно като докосна някоя набола и драскаща ръка #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт