Въпрос за бебешкото олио?

  • 1 223
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Винаги съм го държала на стайна температура Peace

# 16
  • Мнения: 962
Ние ползваме олио на Джонсън.На стайна Т го съхраняваме,досега сме нямали проблем.

# 17
  • Мнения: 8 917
Винаги е било в стаята Peace

# 18
  • Мнения: 21
На стайна температура се съхранява и е добре да е на тъмно, а не на пряка слънчева светлина. Аз лично използвам PENATEN пре поръчвала съм го и на други и всички са много доволни от него Party

# 19
  • Мнения: 858
държи се на стайна Т и дори да стане 40 градуса в стаята или да го е напекло слънце няма никакъв проблем,освен ако не му изтече срока на годност.Може би миризмата на самото олио не ти харесва пробвай друго

# 20
  • София
  • Мнения: 3 825
И аз на стайна го държа.

# 21
  • Мнения: 1 353
 Ползвам същото олио, но при високите температури я мажех с млякото на Бюбхен. В момента го ползвам само за дупето преди крема против подсичане. Иначе на олиото нищо му няма, мисля,че след като влезе в контакт с дрехите и стои по-дълго на въздух се получава подобна реакция. И миризмата трудно ще я махнеш. Имам дрехи, които миришат така от мазането през бременността, прала съм ги по 5-6 пъти и още вонят ужасно.

# 22
  • Мнения: 437
На стайна температура, олиото е на Бюбхен.

# 23
  • Мнения: 1 101
Ползвам Бюбхен , държа го на стайна температура и не съм имала проблеми.
Peace

# 24
  • Мнения: 5 103
В шкафчето на Анжела го държа, ползвам на Бюбхен.

# 25
  • Мнения: 742
Ползвам същото олио, но при високите температури я мажех с млякото на Бюбхен. В момента го ползвам само за дупето преди крема против подсичане. Иначе на олиото нищо му няма, мисля,че след като влезе в контакт с дрехите и стои по-дълго на въздух се получава подобна реакция. И миризмата трудно ще я махнеш. Имам дрехи, които миришат така от мазането през бременността, прала съм ги по 5-6 пъти и още вонят ужасно.
Ужасно е да мирише така...
Аз ползвам олиото от 2-ри месец, до тогава мажех Криската само с преварен зехтин и не се е получавала подобна миризма. Май ще го оставя за по-хладните месеци и пак ще си продължа със зехтина newsm78

# 26
  • Мнения: 2 000
Ползвам на Johnson. Държа го в стаята откакто сме го купили преди 4 месеца и все още нищо му няма, освен че почти свърши Simple Smile

# 27
  • Мнения: 156
Държа го в стаята  няма проблем.

# 28
  • София
  • Мнения: 833
Аз ползвам MUSTELA и я държа в стаята. Не мисля, че може да граняса, защото за себе си използвам подобни продукти от десетина години и не съм ги държала в хладилник. Не вярвам да има толкова голяма разлика с детските мазила!

# 29
  • Мнения: 1 284
на стайна температура си го държа

Общи условия

Активация на акаунт