кисело мляко с бисквити за6мес бебе?

  • 19 454
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 298
Малко офф

Нати нат, малката ти Мария е голяма сладурана Grinning С този бански е много шик Flutter
И аз се извинявам за оф-а - благодаря.
Всички малчугани са като сладкишчета  Grinning

# 46
  • Мнения: 71
Какво правих аз......Взимах най-нискомасленото мляко / 1 % /  и го разбивах с 2 бисквитки закуска. Разбира се затоплено и малко разредено с води4ка. Успех!!

# 47
  • Мнения: 3 042
Какво правих аз......Взимах най-нискомасленото мляко / 1 % /  и го разбивах с 2 бисквитки закуска. Разбира се затоплено и малко разредено с води4ка. Успех!!
Naughty

Да, но малките деца трябва да се хранят с пълномаслено мляко.

# 48
  • Мнения: 6 472
И аз да се изкажа по темата с това, което правих с голямата щерка. След като на 2 месеца отказа хуманизираното мляко, почнах да идавам кисело. Тя в началото и него отказваше защото и го правех със захар. После почнах да и го правя натурално и тя за мое щастие го прояде и така 1 месец. След него прекарахме последващите 6 години пред кабинета на алерголога. Оказа се че реакция можело и да не се получи веднага. Всъщност проблеми в следствие на неправилно захранване могат да се появят и след години.

Между другото въпросната ми дъщеря на 6 м е била 6 кг, а на година 8,500 Whistling Малкото ми момиченце разбра що е кисело мляко на 9 м. и въпреки че по отношение на пюретата е имала приливи и отливи не съм и давала кисело мляко вместо тях - бутах цица или АМ, когато се отбихме. На 6 м е била 5,700. На 1 г тежеш почти 11 кг Mr. Green Просто в началото надаваше по малко - дръпна след 7-мия месец.

Успех Hug

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 23:13 от Luluto

Общи условия

Активация на акаунт