Отзиви за памперсите Canbebe

  • 8 279
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
Стават! Цената им е чудесна, ползвах ги по едно време, но нежното дупЕ на моето бебЕ нещо не ги хареса. Всъщност те са копие на Памперс, но без Алое Верата... - вълшебната съставка, който спасява дупето във влажна среда...Затова си минах пак на Памперс.

# 16
  • Мнения: 3 356
Подтикната от тази тема,вчера взех за проба.Не се опика  Laughing.Може да взема от тях за през деня,а за ноща- Либеро.Определено цената е добра.

# 17
  • Мнения: 47 981
аз не ги харесах

# 18
  • София
  • Мнения: 488
А каква е цената за 9-18 кг. на 1 бр.? И къде в София се продават?

Вече и аз започнах да експерементирам с памперсите........

# 19
  • Мнения: 245
наистина се правят на една поточна линия с Памперс. не съм доволна ни от едните, ни от другите. едно парче Памперс струва 0,32 лв. Канбебето постоянно поскъпваше и сега е 0,30 лв. говоря 4-9 кг. и така си минах на Хъджис, но през седмица взеха да им вдигат цената и ще станат колкото Либеро. тогава ще мина на тях Sad

# 20
  • Мнения: 2 784
Ние ползваме Теско и Маммия, около 32 ст. бройката излизат и са много качествени. За съжаление,забелязала съм, че всеки път, когато майките се научат да купуват някоя марка евтини и качествени памперси, търговците  вдигат цвната. Close Ето Теско последно го купувах за 15.50 за 52 броя,  днес го взех за 16 и нещо. С Маммия беше същото. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 155
На мен ми се наложи да купя памперси Happy. Пакета беше от 30 и няколко бройки и струваше 10 лева. По принцип съм доволна. Имаме само 2 пропуснати памперса. Но на мен са ми пропускал и Хъгис и Либеро. И сега се чудя какви да взема. Какво бихте избрали между Happy, Мамия или Либеро? При нас проблема е когато ака - много е рядко и му пропускат. А за пишкане всички памперси стават.

# 22
  • Мнения: 245
акото му ще се сгъсти с времето. просто взимай по- маънички памперси, ако килограмите ви са такива, че имате избор м-у 2 и 3- ти номер, избери трети. в началото така правех и не съм имала проблеми. 'щото големият номер е широк около крачетата и от там изтича. аз предпочитам с ластиче на кръста. за Либеро съм сигурна, но не помня Теско и Маммиа, защото веднъж бяха накупила всякакви по 3 броя и пробвах на човека

# 23
  • Мнения: 9 903
от три месеца ги ползваме, размер 4-9, абсолютно доволна съм. И също искам да питам къде се продават в София.

# 24
  • Мнения: 619
Моята кума ми ги препоръча,много е доволна(но аз не съм ги срещала все още и не съм ги ползвала).

# 25
  • Мнения: 166
Не съм ползвала Джан бебе,но щом толова ги хвалите ще трябва да пробваме и ниее Simple Smile Peace

# 26
  • Мнения: 721
ще споделите ли от къде ги взимате в София. никъде не съм ги виждала

# 27
  • Мнения: 35 961
До колкото знам Канбебе се произвежда в Турция в завода на паперс, може и да греша newsm78

купих си ги точно от Турция - голяма гадост, нямат нищо общо с Памперс!

# 28
  • Мнения: 245
izvinqvam se za latinicata, no za jalost nqmam kirilica Sad edna pa4a, koqto darji magazin za bebe6ki ne6ta, stra6na grandomanka i se ima za glqmata rabota, ama e gola voda i kal po u6ite laje, 4e bili razli4ni distributorite na canbebe i pampers. no tova si e 4ista proba laja, tai kato mnogo kompetentni hora tvardqt, 4e minavat na edna poto4na liniq. ami i pampers i canbebe sa tolkova ednakvi na van6en vid!

Общи условия

Активация на акаунт