Я сега кажете клюкарки

  • 3 447
  • 63
  •   1
Отговори
какво става със Здравко от Биг Брадър І?

# 1
  • Мнения: 490
Ба ли го?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 417
Ко да става? Ако искаш да ти дам тел.да му звъннеш? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 733
какво става със Здравко от Биг Брадър І?
Плава из нечии Венерини морски падини момчето...Wink

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
О, аз мога да кажа Simple Smile
В Приморско е момчето - ходихме на яхтата му. Запазихме си билети през деня и вечерта се возихме Simple Smile
Страхотно чуство за хумор и мило момче. Нисичък, но много жилав Simple Smile Излъчва едно животинско такова, мъжко Simple Smile
Освен с яхтата се занимава и със строителство от есента до пролетта, когато започне сезинът Simple Smile Още държат със семеството си хотелче в къщата си Simple Smile
Развежда също и богати групи до някакво островче, където са направили импровизиран лагер, ловят им риба, пекат им я на жара и пеят под звездите Simple Smile
Много непосредствен, искрен и му шарят очичките Simple Smile
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=59024
Ето тук можете да го видите на яхтата му - охотно се снима с всички и се държи много естествено и непринудено Simple Smile Земен пич Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Оххх Whistlingтва момче как ми е на сърцетооо.....Кросамая,мерси че сподели с нас снимките.  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Здравко! На сърцето???!!  ooooh! Grinning

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Оххх Whistlingтва момче как ми е на сърцетооо.....Кросамая,мерси че сподели с нас снимките.  bouquet
Моля, моля, за мен е удоволствие... Наживо просто ченето ти пада... И ти припарва и примокря тук-таме Wink Съвсем сериозно  Embarassed
Пък и шегаджия - на една от приятелките ни й стана лошо и той седнал зад руля, а ние плахо го питаме - Има ли лек против това да ти става лошо?
Здравко - Мдааа, сините пликчета Simple Smile
Ние -  Rolling Eyes
Той подава едно синьо найлоново пликче и се ухилил до уши Simple Smile

Значи със сигурност са верни онези истории, дето ги разказваше в ББ1 за пощурелите чАхкини дето ги оправяли в тоалетните...

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Дафодил що се чудиш,на сърцето ами как да го кажа на о..я ми работа ли? JoyМи харесвам си го тайно кво са..... Embarassed

# 9
  • Мнения: 6 417
Боуже, Здравко сексимвол?!  tooth

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Що да не ма Шушонке,кво си се озъбила такваз. smile3534

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Боуже, Здравко сексимвол?!  tooth

Сега... Ако го гледаш от ТВ-то или от снимка надали можеш реши, че е секси, но наживо е друго. Не знам, то си е до излъчване, до предпочитания, до това как ще си размените флуидите Simple Smile
А и ако го познаваш и сте приятели, съвсем не би решила, че е секси Simple Smile

Шушонче, всеки си има мнение, нали Simple Smile

Карчева, тебе те черпим едно голямо от това което пиеш  newsm10

 Heart Eyes yosarian, благодаря и целувки Simple Smile Нека бъда твоят 21 параграф Simple Smile  Heart Eyes

# 12
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
И ние го засякохме на Приморско. Веднъж на вълнолома при яхтата. А много пъти (понеже хотела ни беше близо до неговия) го засичахме да разхожда бебето си с количка и на конче.
В ББ не ми беше любимец, но на живо наистина прави много приятно впечатление. Много земно момче и не му се е замаяла главата. Позна детето на моя колежка, с което си говорили миналата година и той му се обади- детето се притесняваше да му се обади първо. Та така.
Омайницата, както знаете е проницателна за характерите- така, че се доверявам и 100% на нейната преценка- Кросамая  bouquet

# 13
  • Мнения: 6 417
Що да не ма Шушонке,кво си се озъбила такваз. smile3534
Аз мъжете под 1.60 изобщо не ги забелязвам, ама може пък Здравко да го компенсира с други работи. Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289


-+

Карчева, тебе те черпим едно голямо от това което пиеш  newsm10

 
[/quote]
И аз тебе за снимките Drunk

Шушонке ти да не си 2 метра мЪ? Joy

# 15
  • Мнения: 7 186
Що да не ма Шушонке,кво си се озъбила такваз. smile3534
Аз мъжете под 1.60 изобщо не ги забелязвам. Mr. Green

А аз под 180. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 417


-+

Карчева, тебе те черпим едно голямо от това което пиеш  newsm10

 
И аз тебе за снимките Drunk

Шушонке ти да не си 2 метра мЪ? Joy
[/quote]
1.70 съм Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хее вие сте си напрау равни кво? Joy

# 18
  • Мнения: 5 622

 Последно, от  какъв пол е чедото Здравково?

# 19
  • Мнения: 6 417
Карчева, само срещу 1.50 мога да ти дам тел.на Здравко, Иван, Денди, Гроши, Найден или МИТЬО-ПИЩОВА/за него има промоция и е безплатно/-по твой избор. Joy

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607

 Последно, от  какъв пол е чедото Здравково?
Девойчица  Laughing
На коцкарите девойчици им се раждат Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 622
Хаха, значи вярно беше предсказанието на тукашните мами, като разбраха, че жена му е бременна  Wink

# 22
  • Мнения: 7 474
Карчева , за теб  Crazy




# 23
  • Мнения: 4 733
Втората е потресающа

# 24
  • Мнения: 7 474

Малко се чудя какво точно прави  newsm78 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 622
 Вярвате ли ми, че не помня много от ББ1?  Crazy

Здравко с кого и въобще беше ли правил нещо с някого?  Thinking

Гледам го, яхнал е някого с гол гъз, ама кой е под него?  Rolling Eyes

# 26
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Жено, нищо не е яхнал- търси нещо зад леглото Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 733

Абе лявата му ръка нещо ми се губи ама позата нещо не ми се връзва Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 417
Вярвате ли ми, че не помня много от ББ1?  Crazy

Здравко с кого и въобще беше ли правил нещо с някого?  Thinking

Гледам го, яхнал е някого с гол гъз, ама кой е под него?  Rolling Eyes
На едната снимка бара Мел по гъзъ, а там, където се шмугва гол в леглото е сам със себе си.  Joy

# 29
  • Мнения: 5 622
СеХ не е правил, така ли беше? Забравила съм  ooooh!

Нямам търпение да започва ББ3. И то не за друго, а просто ми липсват темичките, в които коментираме  Wink

По същата причина чакам и Сървайвър  Laughing

# 30
  • София
  • Мнения: 2 271
... чакам и Сървайвър  Laughing
Ама, то Сървайвър май вече го снимат - днес по новините съобщиха нещо за някакъв рекорд.... Май вече трябва да се пуска тема  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 622
Гледах. Но така и не вдянах снимат ли или този рекорд не е в българският Сървайвър  Thinking (Но оня оператор, със смешното име, имаше тениска с логото на БТВ, значи сигурно за БГ вариант е ставало дума  newsm78 )

# 32
  • Мнения: 6 417
СеХ не е правил, така ли беше? Забравила съм  ooooh!

Нямам търпение да започва ББ3. И то не за друго, а просто ми липсват темичките, в които коментираме  Wink

По същата причина чакам и Сървайвър  Laughing
Прави сеХ и още как, ама сам със себе си-правеше си някакви палатки от чаршафа за да не бъде разконспириран Joy

# 33
  • Мнения: 1 418
Здравко е на моят приятел приятел и всичко,което разказа тогава е самата истина.За нищо не е излъгал.И наистина е много земен.

# 34
  • Мнения: 5 622
 Пощипвал е едноокия питон значи  Joy А секса в ББ2 ли беше? Онзи палячо- дългия, забравих му името, не беше ли точно в ББ1? Дето прави сексченце със Зара?


Здравко е на моят приятел приятел и всичко,което разказа тогава е самата истина.За нищо не е излъгал.И наистина е много земен.


 Какво точно е разказвал?

# 35
  • Мнения: 1 639
Ми нали Мел и Тошо , Зара и Мел  все секс правиха  Simple Smile Това всичкото в ББ1

# 36
  • Мнения: 7 474
Дългия със Зара
Тишо с Мел
Мел и Зара
Тези двойки правиха сеХ

# 37
  • Мнения: 677
те правеха сеХ,а здравко гушна 200 бона..
несправедливо..

# 38
  • Мнения: 6 417
Бубо, онзи дългия е Найден Joy От доста време има връзка с едно бившо гадже на певеца Константин-Ани се казва. Бяха на море в Турция до скоро. А това между Тишо и Мел не знаех, че се нарича сеХ. Joy

# 39
  • Мнения: 6 417
те правеха сеХ,а здравко гушна 200 бона..
несправедливо..
Здравко се напъна и в Сървайвър да влезе, ама нещо не мина кастинга. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 418
Пощипвал е едноокия питон значи  Joy А секса в ББ2 ли беше? Онзи палячо- дългия, забравих му името, не беше ли точно в ББ1? Дето прави сексченце със Зара?


Здравко е на моят приятел приятел и всичко,което разказа тогава е самата истина.За нищо не е излъгал.И наистина е много земен.


 Какво точно е разказвал?
Разни преживелци от живота си,касаещи предимно жени.Всичко е истина.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 289
Шушон мерси за офертата ама телефони не ми трябват,ти много присърце взе симпатията ми към Здравко Laughing,а на другите дет си изброила ич не ми ги и споменавай еле па Митю Sick.

Лео мерси за снимките,тъкмо си припомних,че с коса беше по хубав,умрях от яд като хвана машинката да се стриже тогава.Е тая втората и третата малко са #Shocked,ама карай. Flutter

# 42
  • Мнения: 1 639
Абе вие си говорите за неговите афери , ами жена му как ли се чувства сега  Mr. Green
Бая ревнива го раздаваше

# 43
  • Мнения: 6 417
Абе вие си говорите за неговите афери , ами жена му как ли се чувства сега  Mr. Green
Бая ревнива го раздаваше
Е, тя щото хич пък не си го знае. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 733
Ейййййййййй,това момче яко ще го сърби д-то днеска Laughing

# 45
  • Мнения: 677
аз си мислех че само венета райкова го харесва..а имало и други..

# 46
  • Мнения: 1 190
... Ха ха и на мен ми беше любим в Биг Брадър-а Crazy - симпатяга си е момчето, не мога да си изкривя душата Blush

кросамая страхотни снимки от къде са правени /имам предвид да не си летяла с нещо/?


# 47
  • Мнения: 1 190
М/у другото с тази Христина ожениха ли се?

п.п. Поснявам - питам от чисто любопитство.

# 48
  • Мнения: 6 417
М/у другото с тази Христина ожениха ли се?

п.п. Поснявам - питам от чисто любопитство.
Тц! Mr. Green

# 49
  • Мнения: 240
Това лято я видях на живо, работеше в ресторанта/ на бара /, нещо злобничка ми се стори Confused

# 50
  • Мнения: 619
Абе вие си говорите за неговите афери , ами жена му как ли се чувства сега  Mr. Green
Бая ревнива го раздаваше

А може и авторката  на темата да е жена му ,и да иска да узнае нещо от хората . Thinking

# 51

[/quote]
А може и авторката  на темата да е жена му ,и да иска да узнае нещо от хората . Thinking
[/quote]

 Joy Не, не съм "жена му" и нямам нищо общо с нея, пък и живея на съвсем друг край на България Wink

Спокойно Grinning

# 52
  • Мнения: 1 005
горката жена мани че бачка барманка ами нямала време да си види детето от зор. А здравко по гаджета е това е несправедливост

# 53
  • Мнения: 5 622
горката жена мани че бачка барманка ами нямала време да си види детето от зор. А здравко по гаджета е това е несправедливост

Ми тя що му се е натискала да е с него? Хем си го е знаела! РАзбирам да не го знаеш един мъж къв е що е, ама при положение, че си наясно...какво може да очакваш от него? Да се промени ли?  hahaha

# 54
  • Мнения: 1 205
Това лято я видях на живо, работеше в ресторанта/ на бара /, нещо злобничка ми се стори Confused

Мда не само на теб Peace

# 55
  • Мнения: 1 190
Това лято я видях на живо, работеше в ресторанта/ на бара /, нещо злобничка ми се стори Confused

Мда не само на теб Peace

Още когато гостува в студиото на Биг Брадър ми се видя такава Sick

# 56
  • Мнения: 4 371
Карчева, само срещу 1.50 мога да ти дам тел.на Здравко, Иван, Денди, Гроши, Найден или МИТЬО-ПИЩОВА/за него има промоция и е безплатно/-по твой избор. Joy
Аз може на Иван да взема Mr. Green

# 57
  • Мнения: 490
Знае си го тя ама....
Как няма да е злобничка , той бате Здравко се пробва на всичко женско в тоя къща тогава  Laughing
И се сещам за един разговор между него и Найден -толкова вече им се правеше секс и им течаха лигите и бате ви Здравко вика на Найденчо :
" Ех, да имаше сега тука една мръсница да я въртим на шиш... WhistlingJoy Joy Joy

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Знае си го тя ама....
Как няма да е злобничка , той бате Здравко се пробва на всичко женско в тоя къща тогава  Laughing
И се сещам за един разговор между него и Найден -толкова вече им се правеше секс и им течаха лигите и бате ви Здравко вика на Найденчо :
" Ех, да имаше сега тука една мръсница да я въртим на шиш... WhistlingJoy Joy Joy

Аз пък си спомням как Гроши изби рибата с една реплика. Найден се оплакваше че е обещал на приятелите си да гледат как прави секс в къщата а не му се отваря парашута и Гроши му вика: "ами дай да те опъна на масата" Mr. Green

А що се отнася до Здравко, нали нещо говореха че Венета Райкова ще им е кума? Стана ли поне кръстница на детето или тц?

# 59
  • Мнения: 490
Знае си го тя ама....
Как няма да е злобничка , той бате Здравко се пробва на всичко женско в тоя къща тогава  Laughing
И се сещам за един разговор между него и Найден -толкова вече им се правеше секс и им течаха лигите и бате ви Здравко вика на Найденчо :
" Ех, да имаше сега тука една мръсница да я въртим на шиш... WhistlingJoy Joy Joy

Аз пък си спомням как Гроши изби рибата с една реплика. Найден се оплакваше че е обещал на приятелите си да гледат как прави секс в къщата а не му се отваря парашута и Гроши му вика: "ами дай да те опъна на масата" Mr. Green

А що се отнася до Здравко, нали нещо говореха че Венета Райкова ще им е кума? Стана ли поне кръстница на детето или тц?


Тц , не беше Гроши , а Алиджан  Wink

# 60
  • Мнения: 5 622
Знае си го тя ама....
Как няма да е злобничка , той бате Здравко се пробва на всичко женско в тоя къща тогава  Laughing
И се сещам за един разговор между него и Найден -толкова вече им се правеше секс и им течаха лигите и бате ви Здравко вика на Найденчо :
" Ех, да имаше сега тука една мръсница да я въртим на шиш... WhistlingJoy Joy Joy

Аз пък си спомням как Гроши изби рибата с една реплика. Найден се оплакваше че е обещал на приятелите си да гледат как прави секс в къщата а не му се отваря парашута и Гроши му вика: "ами дай да те опъна на масата" Mr. Green

А що се отнася до Здравко, нали нещо говореха че Венета Райкова ще им е кума? Стана ли поне кръстница на детето или тц?


Тц , не беше Гроши , а Алиджан  Wink


Ех, спомени, спомениии....  Joy

Ай, малко остана до ББ3...ще има да си коментирамеее  Whistling

# 61
  • Мнения: 1 190
Карчева, само срещу 1.50 мога да ти дам тел.на Здравко, Иван, Денди, Гроши, Найден или МИТЬО-ПИЩОВА/за него има промоция и е безплатно/-по твой избор. Joy
Аз може на Иван да взема Mr. Green

Този дори не си го спомням как изглеждаше Crazy ...

# 62
Момичета спомняте ли си ... това

# 63
  • Мнения: 5 622

Помним  Wink А колко сме го коментирали в темата за ББ......... Wink

Общи условия

Активация на акаунт