Какво ще кажете за това име на момченце?

  • 3 826
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
На мен не ми звучи добре.

# 46
  • Мнения: 8 505
Не ми харесва Rolling Eyes
Иначе за галено-Заро.

# 47
  • Мнения: 1 104
Аз много не го удобрявам.Звучи ми добре, но не ми пасва за име на момче.В крайна сметка вие си решавахте.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И на мен  ми е странно, аз съм по-традиционалист в имената. Но в крайна сметка важното е вие как го намирате Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 334
Велизар да,но Елизар не ми е звучно някак. WinkВие си решавате обаче,дали ще е подходящо за вашето бебче.Успех Hug

# 50
  • Мнения: 698
Като че ли ЕлиАзар съм чувала да се казва някой - евреин по всяка вероятност  Simple Smile
Това с "харесва ми/не ми харесва" е много относително; важното е на ТЕБ какво ти харесва, в каква общност предимно ще расте детето и мн. др. Така че нека общественото мнение не е определящо за решението ти.  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 2 901
Парвата ми асоциация е, че ще е кръстен на 2 баби или 2 дядовци и е направена комбинация от 2 имена за да се угоди на някого. И детето трябва да носи това име и да обяснява напред-назад.

В тази връзка, това, че майката избира името на детето, според мен не важи - тя го избира, ако му го избере, а не ако го кръсти на някого.

# 52
  • Мнения: 8 917
Може на галено да му викат и Заро....не мога да дам мнение за името нещо Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 836
Както и да решиш да го кръстиш, все ще е добре, но помисли как ще се отрази такова име на детенцето.
Аз исках нашият син да се казва Страцимир, но таткото ме подсети, че докато е в пубертета може да му се подиграват и да му викат Страшко, което пък, може да му създаде комплекси!
Но все пак, изборът си е твой и на вашия татко

# 54
  • Мнения: 409
Харесва ми аз си падам по нестандартните имена. Peace

# 55
  • Мнения: 1 101
Странно име  Shocked, но най-важното е на теб да ти харесва, защото съм сигурна, че за теб определено значи нещо. Успех  Peace

# 56
  • Мнения: 65
Помисли си как ще му викат когато стане голям мъж. На мен лично производното Лазар по ми харесва, а ще има и имен ден.

# 57
  • Мнения: 2 237
На мен не ми харесва,но в края на краищата вие си решавате  Peace

# 58
  • Мнения: 1 448
Зарко ми хареса за галено  Party Според мен проблемът ще е, че всеки път като си каже името ще го питат "как, как беше името", странно е и всеки ще прави учудена физиономия като го чуе  Confused Но ако ви харесва кръстете си го така  Hug Кои сме ние да спорим   bouquet

# 59
  • Мнения: 903
На мен също нещо не ми харесва за момче. Аз съм малко традиционалистка.

Общи условия

Активация на акаунт