За зъбите, много съм притеснена.

  • 648
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Вчера брат ми се блъсна в стъклената врата на един магазин. Не се блъсна, ами направо и налетя със зъбите напред  Cry  Удари си точно горните. Явно е бил ухилен. Имаше малко кръв. Но не се клатят. Или поне не доколкото виждам. Той иска да забравим за този случай. Винаги, когато подпитвам се ядосва и нервира. Днес обаче май изтръгнах истината. Когато ги пипа, го болят.

Знам, че няма да намеря еднозначен отговор, но се чудя дали ще му паднат  Cry 

Има ли нещо, което може да помогне за укрерпването им? newsm78


ПС: Зъбите не са млечни. ooooh!

Благодаря ви предварително, дано да нямате такива случки bouquet

# 1
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

преди две години на едно приятелско дете почти му бяха избили предните зъби / мисля че единия се клатеше /, отидоха в стоматологията, правиха снимки и го укрепиха тел, докато се възстанови.  Praynigнадявам се , че при вас всичко е много по-леко/ щом не се клатят/, но можете да се консултирате със стоматолог.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Задължително заведи брат си или родителите ви да го заведат на стоматолог.

Каквото и да кажем, няма да е компетентен съвет.

# 3
  • Мнения: 442
според мен е нормално да го болят няколко дни - все пак е ударено място, а и явно ударът е бил силен. мисля че е добре да яде по-меки и пюрирани храни. и все пак, за лично успокоение и компетентно мнение, посетете стоматолог.

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Заведи го на зъболекар,защото има опасност, ако е било силно натъртено с течение на времето да се появи кистичка. Най-добре е снимка и зъбар!!!! newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 39 759
И аз бих посъветвала за една снимка. Става бързо. Ако има проблем поне от рано да се хване.

Общи условия

Активация на акаунт