Беше ли ви мъчно, когато се изнесохте от дома на родителите си?

  • 5 450
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 289
Не,то стана постепенно и неусетно,но всъщност нямах търпение да се махна.След като майка ми почина не исках да стоя повече там. Cry

# 76
# 77
  • Мнения: 2 353
  Много ми беше мъчно, чувствах се някак бездомна. Понякога, когато им ходех на гости сядах в старата си стая и се опитвах да се почувствам "както преди". Най-мъчно ми беше когато натисках звънеца. Въпреки, че не живея там повече от четири години не мога да усетя сегашния си дом "вкъщи". Сякаш живея на автобусна спирка Sad

# 78
  • София
  • Мнения: 3 390
Вкъщи имаше проблеми, които така назряха по едно време, че една сутрин си събрах багажа и казах "Напускам този дом!". Не ми казаха, че съм ги "продала", "предала" и т.нат.Плаках денонощно около 10-на дни. И сега продължава да тъгувам за дома си понякога, но се опитвам да гледам напред.

# 79
Отначало не можах да разбера какво стана,но като минаха няколко дни и като разбрах,че вече не живея при тях ми беше много трудно.Никога не сам отделяна от тях и в продължение на един месец не можех да свикна и по цели нощи не сам спяла.Дори будех моя за да не стоя сама будна.Сега също ми липсва,но вече взех да свиквам,но си ходя през ден два пак в "къщи". Weary Weary

# 80
  • Мнения: 1 546
Изнесох се със скандал от къщи, скарахме се жестоко с баща ми, предполагам, защото хич не му се вярваше, че неговото злато наистина ще иде да живее на квартира...после, оабче, се опраивха нещата, но и сега ми е много мъчно за моята си стая....за леглото ми при мама и тати...добре, че живеят през две улици и винаги като ми накривее се "прибирам вкъщи..."

# 81
  • Мнения: 1 226
Направих го когато бях на 18 и ми беше адски готино, че няма да ме контролират.Сега осъзнавам, че сигурно им е било адски трудно да ме пуснат.

Общи условия

Активация на акаунт