Пазите ли стари ЛС? Четете ли си ги?

  • 2 123
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
 Confused Привет момичета и момчета.

Убивам времето тука, четейки старите си ЛС, които просто нямам навика да трия, не че ги пазя умишлено.
Като станаха 100, и трия само последните 5, и така първите остават, и все още са си тук.
Препрочетох си ги.

Стана ми едно мило - колко време съм прекарала тука, как си пиша тепърва с повечето от тези, с които отдавна поддържам твърда виртуална връзка.  Grinning

И едно гадно ми стана, когато прочетох от съфорумка, която сега ме мрази в червата, че преди ми е писала (ще си позволя да цитирам, това са си моите ЛС) "Много те харесвам, прекрасна си и с удоволствие чета всичко което пишеш!"   Sad

И такива размисли ... реших да споделя. Малко безсмислена тема, ама ще прощавате.
Едни смесени чувства ме обхванаха.

# 1
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пазя си ги Heart Eyes...

# 2
  • Мнения: 5 577
Ох,много ми е гадно ... толкова се намразихме, че чак съм забравила колко много се  ужавахме навремето.  Cry

# 3
  • Мнения: 3 447
Пазя си тези, в които някой ми казва хубава новина или хубави думи. Като ми стане нещо мъчно и имам нужда от кураж, си ги чета Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 629
Пазя тези, в които има някаква информация, която поради чист мързел не съм си записала другаде  ooooh!
И едно, в което се упоменава че съм талантлива, него си го препрочитам редовно Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 555
А за какво успяхте да се намразите толкова много?! newsm78
Мисля, че жените умеят да се преценяват правилно и щом те е харесвала преди, значи те харесва по принцип.

# 6
  • Мнения: 4 306
Пазя си ги. Обичам да си ги чета.

# 7
  • Мнения: 6 155
Пазя си ги, защото повечето съдържат информация, която за мен е важна.  Simple Smile

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пазя си тези, в които някой ми казва хубава новина или хубави думи. Като ми стане нещо мъчно и имам нужда от кураж, си ги чета Heart Eyes

Пазя тези, в които има някаква информация, която поради чист мързел не съм си записала другаде  ooooh!

 Peace

# 9
  • Мнения: 3 216
Пазя си ги. Много сьм сантиментална,аз и стари смс-и пазя.

# 10
  • Мнения: 3 447
И едно, в което се упоменава че съм талантлива, него си го препрочитам редовно Mr. Green

Едно изключително талантливо стихотворение от тебе също пазя Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Пазя си ги.Не бях ги чела отдвна но сега като видях темата си ги прегледах.Толкова мили получих след аборта. Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Пазя тези, в които има някаква информация, която поради чист мързел не съм си записала другаде  ooooh!

и аз такива пазя, с разни адреси и телефони също, като се съберат повече - трия наред

# 13
  • Мнения: X
Пазя си ги...просто имам такива навици...но за да не се задръствам  си ги пазя в пощата...

# 14
  • Мнения: 2 550
Не, много са за да ги пазя.
Но пък сега като прочетох кампабнска се сетих, че си ми седят в пощата доста от старите ЛС-та  Laughing

# 15
  • Мнения: 2 723
Периодично затривам някой от тях, пазя най-вече тези, в който има телефони и координати.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе събират се в пощата от чист мързел да ги изтрия...288 са.
Не съм препрочитала.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Пазя доста - варират и стигат до 70. Имам някои, които пазя заради ценна информация, адреси, телефони - не знаеш кога какво ще ти потрябва Simple Smile, но най-мили са ми с пожеланията за Рождения ми ден. Сърце не ми дава да ги изтрия  Hug Има и такива с благодарности към мен за нещо, скоето съм помогнала - и тях пазя Simple Smile

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Форумската кутия си я чистя редовно. Но всичките съм си ги запазила като мейли. Някои са по две думи, но са ми скъпи Heart Eyes

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз, като един педант, редовно си разчиствам кутията. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 849
Разчиствам си кутията редовно .Запазила съм си няколко лс ,  честитки за раждането на Виктор и за рождения ми ден . Heart Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всичко трия . Съвсем скоро без да ми мигне окото изтрих 100 и няколко ЛС-та. Не препрочитам и смс - и трия. Често се случва след това да ме е яд, но така е като съм чистница

# 22
  • Мнения: 7 114
Пазя много сантиментални. Пазя и информативните.
Все пак и трия, защото сърварът ще стане като дискотека - ту го има, ту го няма.

# 23
  • Мнения: 5 539
Ако можех, не бих трила нищо Grinning Голям Плюшкин съм Embarassed
То и затова пощата ми е в гмаил, че да не се налага да трия.
Запазила съм си завинаги някои, които си препрочитам и които ме карат да се чувствам по-добре. Те са от специални хора Wink
Абе събират се в пощата от чист мързел да ги изтрия...288 са.
Не съм препрочитала.
Вие, модераторите с неограничен лимит ли сте? Ех, как завиждааам Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 941
пазя си ги, имам доста скъпи Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Пазя си само най-скъпите за мен,всичко друго трия.Повече от 10 не оставям. Flutter

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Понеже съм с ранг Ентусиаст имам право на 50 съобщения Simple Smile Имам чудесни съобщения, които си ги пазя и наистина понякога си ги препрочитам... Така за повдигане на духа Simple Smile

А понеже, като получиш съобщение, получаваш и е-майл, където има линк, в който е изписано цялото съобщение Simple Smile Там в gmail мога неограничено да си пазя писмата, а и тези уведомителните от бг-мамма също Simple Smile Дори и вече да съм ги изтрила съобщенията в кутията си във форума Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 473
Аз, като един педант, редовно си разчиствам кутията. Laughing

И аз така. Минат ли 50 - чистка (с изключения, разбира се) Grinning

# 28
  • Мнения: 1 526
като се `препълня` щъ не щъ ги трия със замах. но и мойте си остават в gmail  Wink и когато ми трябва инфо или линк си ги преглеждам...

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз, като един педант, редовно си разчиствам кутията. Laughing

И аз така. Минат ли 50 - чистка (с изключения, разбира се) Grinning

То и аз уж само изключенията щеше да пазя, ама тя много бързо се напълни с изключения, бе. Затова си трия от тук, а ги пазя в другата поща - там няма рангове Wink

# 30
  • Мнения: 3 611
Паzя си почти всички, ама не щото ги "паzя", ми просто, щото не съм се сещала да ги иzтрия. Те щото не са много сигурно, zатова  Laughing

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз нямам много, които да заслужава да пазя, пазя някои, разбира се, други трия. А откакто тук мненията ни не се отчитат моите си стоят на 70 - 80 всичко и гледам да не доближавам границата, защото понякога се случва с някого да си разменяме много лични и тогава не обичам да трия. Пазя си ги най много 40.

# 32
  • Мнения: 2 000
Пазя си интересните и от време на време си ги чета Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Пазя,пазя и като ме хване нервата разчистя почти всичко  Embarassed

# 34
  • Мнения: 7 430
Пазя доста - варират и стигат до 70. Имам някои, които пазя заради ценна информация, адреси, телефони - не знаеш кога какво ще ти потрябва Simple Smile, но най-мили са ми с пожеланията за Рождения ми ден. Сърце не ми дава да ги изтрия  Hug Има и такива с благодарности към мен за нещо, скоето съм помогнала - и тях пазя Simple Smile

Същото бих споделила и аз Peace

Верги, я не плачи    action032

# 35
  • Мнения: 7 837
Ох,много ми е гадно ... толкова се намразихме, че чак съм забравила колко много се  ужавахме навремето.  Cry

Ох, много ми е непонятна тази ти тъга  newsm78 Едва ли драматизирането ще даде резултат. Ако пък и другата потребителга се чувства така, вземете та се прегърнете. Но внимавайте да не се задушите от прегръдки  Laughing


Имам 114 съобщения в момента. Винаги стоя на това ниво. Трия, колкото да не ми се запълни кутията на 100%.

# 36
  • Мнения: 1 629
Кейси, кои пазиш, бе, кажи си Laughing Поименно Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 837
А в азбучен ред  Laughing
Все от уважаващи хора пазя. И от някои не толкова уважаващи и достойни за уважително съжаление. Уважаването на уважавания е дело на самия уважаващ се  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 629
Ех, а така да ми се искаше да си вида името. Обичам да си го гледам написано, потвърждава ми съществуването. Така каза психоаналитика.

# 39
  • Мнения: 3 447
Ех, а така да ми се искаше да си вида името. Обичам да си го гледам написано, потвърждава ми съществуването. Така каза психоаналитика.
Мю, аз съм ти написала името бе, на предната страница Grinning

# 40
  • Мнения: 1 629
Не стига, бе, Доне, искам върху гранит. Ама не посмъртно Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 837
Как пък не съм хванала чука и длетото  Mr. Green
Айде, от мен да мине



Поне един сеанс да спестиш  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Трия всичко, след като го получа и отговоря. Оставила съм си няколко с информация, която ме интересува и с разни хубави нещица, дето са ми писали... Grinning

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
само аз ли си пазя и кофти ЛС, който съм получила newsm78

*** чудно що ли за странна птица съм и с какво се различавам от вас, че ми е по-важно да запазя не особено приятните думи пред разни доста лицемерни размазвания

# 44
  • Мнения: 7 837
Пазя, пазя, но явно съм се изразила прекалено литературно по напред и съм останала неразбрана  Grinning  А и кой ли ме чете   Laughing

# 45
  • Мнения: 2 792

И едно гадно ми стана, когато прочетох от съфорумка, която сега ме мрази в червата, че преди ми е писала (ще си позволя да цитирам, това са си моите ЛС) "Много те харесвам, прекрасна си и с удоволствие чета всичко което пишеш!"   Sad

  Вергилия какви са тези страсти и излияния, които получаваш на лични  Crazy, пък после успявате и в червата да се намразите, не знаех, че такива емоции и драми, тресят форума  Rolling Eyes

   Не чета стари лични, от скоро зацепих, функцията, с която се вижда дали си отговорил на  ЛС и разни хора получиха отговорите ми с порядъчно закъснение, просто нямам навика да се ровя в кутията със съобщенията ми, та така. Разчиствам я чат- пат но аз и не получавам много ЛС, явно не будя ни възхищение, ни омраза  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 7 430
само аз ли си пазя и кофти ЛС, който съм получила newsm78

*** чудно що ли за странна птица съм и с какво се различавам от вас, че ми е по-важно да запазя не особено приятните думи пред разни доста лицемерни размазвания

Бих запазила, но все още нямам подобни Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Пазя, пазя, но явно съм се изразила прекалено литературно по напред и съм останала неразбрана  Grinning  А и кой ли ме чете   Laughing
чета аз ама нали съм проЗта

# 48
  • Мнения: 7 837
Самокритиката е велико нещо. Ех, ако можехме сами да си пращаме ЛС  Laughing

Винаги са ме учудвали инициаторите на хапливите ЛС. Сигурно едва се сдържат в яда си и се разтоварват изпразващо по този начин. За своя сметка...

# 49
  • Мнения: 7 430
Кейси, какво пък толкова са ти писали Хапливите - на теб пука ли ти  Wink
Аз си мисля, че едно такова съобщение би могло да бъде написано от някой злобен човек  newsm78 или бъркам..

# 50
  • Мнения: 5 140
Да пазя си, особено за ЧРД-то ми.
От теб Дидонка...а Вергилия и от теб. Hug Heart Eyes

А пък и от любими хора тук от форума си ги пазя, ценни са ми. Heart Eyes

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кейси, можеш да си пратиш ЛС. За подробности - на ЛС Mr. Green

# 52
  • Мнения: 7 837
Дидка, естествено че не ми пука. Но последните дни ми е много трудно с уроците по форумска психология. Въпросите си изникват, а отговор няма  Grinning

# 53
  • Мнения: 6 472
Пазя само такива, в които има някаква важна информация. Всичко друго трия на ред. Хапливи не съм имала, ама бях завихрила един глупав и безсмислен спор с две дами. Не ги пазя Grinning

# 54
  • Мнения: 5 140
Кейси, можеш да си пратиш ЛС. За подробности - на ЛС Mr. Green

Да ти пратя и аз... Grinning

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пращайте, бе! Аз съм съвестна форумка - не товаря сървъра и кутията ми е празна Wink

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Кейси, можеш да си пратиш ЛС. За подробности - на ЛС Mr. Green
верно, че може ....... ей сега си ударих една самокритика Whistling

# 57
  • Мнения: 2 212
Ех, ако можехме сами да си пращаме ЛС  Laughing

Кой е казал, че не може  Mr. Green
Ванче, моля моля ще искам авторски права тука  Naughty

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въй, ти нали спиш, бе! Аз, таковата, безплатно и за общото благо Embarassed

# 59
  • Мнения: 2 212
Спя аз...ама и на сън ми се яви какво ми се готви във форума  Laughing
А къде пишело, че спя, ако имаш предвид кю-то и на него не спя, а друго правя, ама то и другото е за заблуда на противника Twisted Evil

# 60
  • София
  • Мнения: 1 105
Пазя си, да и си ги чета, да! Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 4 423
Пазя си ги, с удоволствие ги чета, препрочитам...много хубави ЛС имам, и даже мисля да ги принтирам.
Благодаря на всички, които са ми писали мили ЛС-ниа  bouquet

# 62
  • Мнения: 470
Верги,да не ти препълвам пощата с лични,а все отлагам да те питам,дали  сме учили заедно в гимназията или пак съм се припознала Crazy

# 63
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Пазя само някои, които съм сметнала за важни, а и чак толкова мили ми ЛС нямам.
Прочиствам периодично пощата си Sunglasses

# 64
  • Мнения: 5 251
Щом го прочета, отговарям и трия. Като навик ми е станало  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 1 520
Ами..., не. Не ги трия веднага, но когато кутията се понапълни препрочитам и слагам в коша избирателно. Преди да заминем на почивка изтрих всичко и реших, че след нея всичко започва от начало.

# 66
  • Мнения: 1 120
Пазя тези , които съдаражат важна за мен информация с адреси и телефони.

# 67
  • Мнения: 282
И аз си ги пазя Peace

Общи условия

Активация на акаунт