Бъдещи и настоящи мамчета в UK

  • 19 248
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 948
macoball, мерси за този сайт! Не го знаех, а има доста симпатични неща - и цената за донасяне до вкъщи е прилична...Изобщо нямам време да ходя по магазините, и трябва да взема някои неща за моята кипра.

Някой знае ли къде продават дъждобранчета - гледам децата по улиците всичките са с такива - с качулки, шаренки, до под коленете.

Мариана има гумени ботушkи, а няма подходящо яке, трябва да може да си пошляпа човек на воля в дъжда! Търсих в интернет, какво ли не писах - не намирам - raincoat, rain gear... newsm78

# 46
  • Мнения: 884
Виж там има и оферта 10£ оф на 1ва поръчка  Wink.

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 16:04 от macoball

# 47
  • Мнения: 932
Мери,мерси.Ще внимавам с плетените неща на Гап Wink.Аз купувам големи дрехи наистина.Бодита може да са малки,но блузи и дънки определено.Можеш и крачоли и ръкави да навиеш.Елла има повече дрехи от мен и без това!Няма място вече.Бях си в Бг за месец и половина.Има страхотни дрешки На гап,некст,адамс.Само че прекалих Embarassed.Пусти му мерак.
Мишолина,аз купих на Елла от mothercare.Има много хубави и са на разпродажба в момента.

# 48
  • Мнения: 1 363
Аз също съм виждала дъждобрани в Мадър Кеър, също така в Milllets

# 49
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Извинете,4е ви нахлувам неканена в теми4ката,но исках да поздравя Стела на Арвен  Hug

4естит Втори Рожден Ден,мило дете !



Весело и безобла4но детство ти желая и бъди все така усмихната и 4аровна  Hug

# 50
  • Мнения: 3 480
здравейте и от мен!
 и аз съм нова в лондон (от месец и малко) и все още опознавам града и play area- те в района. ние сме в източен лондон, близо до devons road с докландс. и аз бих се радвала, ако около мен има някоя мама от бг, че иначе само през уикенда срещаме други дечица на познати българи.
още няма да питам за playgroups и за nursery, ще изчета вие какво сте написали и като ми се поизяснят нещата ще си задавам въпростите.
съпругът ми не иска да работя, но аз вече 1 месец откачих така и се замислям как и аз да изкарам курсове, къде да дам детето през това време (моят син е на 1г. и 10 месеца почти) и след това да си потърся работа ... като beauty advisor към някоя козметична фирма или като маникюристка ...
знам, че е изключително трудно, но твърдо съм решена да работя в тази индустрия и ще направя всичко възможно като усилия, за да успея ...
и така ... сигурно докато свикна ще задавам тъпички въпроси.
ще се радвам много наистина на подкрепа и на това да има някоя мама около нас ... stratford i canary warf са ми близо също.

поздрави на всички от нас !!!

# 51
  • Мнения: 818
Здрасти градска Simple Smile разгледай предната тема имаше добри линкове,и аз исках да се записвам за Бюти Simple Smile ама нещо ме хвана страх дали ще мога. Hug

# 52
  • Мнения: 932
Как няма да можете?Сигурна съм,че сте много способни.Като гледам какви едва говорещи и некадърни маникюристки от съмнителен произход има...Остава и вие да не започнете.
Стардаст,аз съм в другия краи Sad.Но предложения за разходки в центъра приемам по всяко време.

# 53
  • Мнения: 3 480
разчитам на това, че една година пработвах като гримьорка в бг (преди това изкарах курс), после изкарах курс и за маникюр, педикюр и ноктопластика ... само да свикна с това бързо говорене на аглийски ....

от 100г. се опитвам да сложа снимка на мн и детето тук ... голми изисквания с тези размери ...

diorella, защо те е хванало страх ... аз като ги гледам как гримират тук направо ме сърбят ръчичките да им покажа аз какво мога Simple Smile))

# 54
  • Мнения: 818
Аз исках козметик,ами знам ли?Уж се оправям с езика,работя от вкъщи,с мъжа ми имаме removals компанийка Simple Smile Гледах курсовете към 1000 кинта беше,ама си викам в Бг ще ми е по-лесно да го изкарааам,бля бля.Желание не ми липсва де ама...Ще видим.Може покрай теб да ми дойде куража.Макар че се занимавам с детето,клиенти,къща и мн.други в къщи е Ужаааааас да си седиш.3та година съм така  Tired
Забравих да се похваля,днес малката се изпишка в гърнето сама!Много съм хепи,1 час ръкопляскахме и викахме Браво.Дано утре да я накарам и другото  bowuu

# 55
  • Мнения: 3 480
аз моето шило още не мога. в бг се мъчихме с гърне, той не иска и 10 сек. да седи на гърне. като се преместихме тук му взехме поставка за толаетната чиния и в началото му беше интересно, но сега не иска да стои повече от 5 мин. и нищо не върши там ...

# 56
  • Мнения: 3 480
от скука по цял ден не ми се приспива ... и чета тук сега, ами то имало много бургазлийки тук Simple Smile))
как се радвам !

моят мъж затова намери квартира тук ... да не рева за морето и да се разхождаме на canary warf покрай реката ...

# 57
  • Мнения: 579
S T A R D U S T, welcome

Аз съм до Canary Wharf .Ще радвам да се видим.

Има и други мами,които пишат тук и са от този район,дано се обадят и може да спретнем една срещичка на Canary Wharf.

Приятен ден на всички Grinning

# 58
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Simple Smile Simple SmileОоооо, тук започваме да заформяме голяма група от служители в БГ фирма, все колежки Simple SmileМоже да започнем да обменяме и служебни клюки, но някои са под прикритие Sunglasses

# 59
  • Мнения: 153
Привет на всички мами от още една бургазлийка  bouquet
Не съм писала много и сигурно сте ме забравили, но аз не:)
Все още се опитвам да се впиша в обстановката тук, но май без много голям успех. Не съм предполагала че ще имам толкова затруднения с езика. Записах се на курс  в Woking college, Entry 2 и се справям добре. Вчера правихме тест и нямах грешки, разбирам около 90 % от това, което говорят около мен, чета почти най-добре от всички, но трябва ли да кажа нещо просто спичам:(....ако някой е имал такъв проблем ще се радвам да разбера как го е разрешил......вапреки че знам отговора......"практика" но все пак.....Поради затруденията с езика не мога да си намеря и работа.
И това е май от мен май.....ще се радвам да се видим. Аз по принцип  живея в Woking, но поне веднъж в седмицата ходя до Лондон.

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 12:24 от trollipen

Общи условия

Активация на акаунт