Гледате ли "Синьо лято"?

  • 4 101
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
 По програма трябваше да продължи до 18.00 newsm78,помислих си,че ще дават по 2 серии-чакам,чакам,ама повече няма Rolling Eyes
  Ха-ха,и аз бях фенка на Панчо Joy-колко по-различно изглежда в очите ми,сега след 20 год. Laughing
  Четох във вестника,че само актьора,който играе Хави е направил кариера в испанското кино;Пираня бил вече доста изтънял Laughing и бил университетски преподавател;Тито се е отдал на хотелиерски бизнес,Кике е икономист,а "възлюбеният" Панчо попаднал в плен на наркотиците Confused

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз го чаках с нетърпение. Даже търсих да го изтегля от Интернет - но уви го нямаше. Сега го гледах с голям интерес и ми навя доста спомени.

# 17
  • Мнения: 6 039
ние го имаме на дискове и мъжът ми си го гледа

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
ГледАх и се размазАх JoyКато малка си падах по Панчо Heart EyesДа му имам името hahaha

belinda,мисля да ти дойда на гости утре Mr. Green...и без това от кога се каним!По Спринта дали няма да го дават? newsm78 Аз също гледах с голям интерес филма и все се надявах да го повторят някой ден.Панчо не беше мой тип...обаче майтапа настрана - точно тогава си имах за първи път гадже и той се казваше Панчо Flutter Wink

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Гладах го филмчето за първи път днес(преди само го бях чувала).
Когато са го давали съм била на 4, така че не го помня.
Много ми хареса. Много се доближава да нашите детски филми.

# 20
  • Мнения: 27 524
Много се доближава да нашите детски филми.

Да, толкова, че гледаме и мъж ми казва за Кике - този ми е съсед. Аз -  Shocked Той - сериозно, живее до нас. И аз казвам - филмчето е испанско, сигурен ли си? Та се разбра, че се бърка с някой наш детски филм  Laughing

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ето гииии, и аз ги гледах и ги очаквам с нетърпение отново Heart Eyes

 


                      

за любознателните Wink
беа и деси са сестри - Пилар и Кристина Торес.
по време на снимките беа се влюбва в един от операторите , по-късно се жени за него и имат дете. оттегля се от филмовия живот, в момента работи в една мадридска болница като медицинска сестра.
деси работи на същото място като сестра си, има дъщеря на 16 г.

тито е родом от селцето, в което е сниман филма. директора на продукцията го открива на плажа, пръскал хората с вода. решил, че точно това е тито Laughing
в момента работи като рецепционист в хотел на родното си село.

пираня учи телекомуникации и се занимава с това в момента, баща на дъщеря....

панчо има проблеми с дрогата дълго време, няколко неуспешни бизнеса, живее в момента с родителите си...

кико се занимава с фотография.

с най-успешни кариери са хулия и хави, хави участва в няколко филма, в момента дори го дават всяка седмица в един сериал 'Комисарят' с главна роля. има и няколко театрални участия...

за съжаление чанкете - Antonio Ferrandis почина наскоро след дълго боледуване

в селото, където е правен филма има улица с името - Antonio Ferrandis, Chanquete
 

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 17:49 от Скарлет О'Хара

# 22
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
А кое е селцето, където е сниман филма, някои знае ли?

# 23
  • Мнения: 569
а пък аз нямам евроком и направо ще се тръшна от яд ooooh!


И аз нямам Евроком и вече ме е яд

# 24
  • Мнения: 1 149
Ееееееееееее благодаря ви момичета -страхотен е бягам бягам  bouquet

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А кое е селцето, където е сниман филма, някои знае ли?

Мисля, че се казваше Нерха. newsm78

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Гледам, гледам; и се върнах назад, назад във времето...
и се смях през сълзи днес, докато гледах поредната серийка...

# 27
  • Мнения: 422
Аз си го дръпнах от интернет, мисля 4е в арената го имаше или в линкос-а.
Та се опитвам да го гледам от няколко дена, ама нещо не ми спори Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт