Спешно ми трябват заешки ушички. Ще се снимам в Плейбой.

  • 19 030
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 226


Имам идея, ама незнам Додо как ще погледне на това...Сега на срещата на 23.09 подозирам, 4е след миналите и ФЕНОМЕНАЛНИ снимки много мацки ще се натискат да бъдат снимани. Додо дали да не си измислиш ценичка и да се насочат приходите от снимките за децата- само, за който е съгласен разбира се.

Олелее, ами не знам!
Мен не ме бърка това/ освен, че пак ще трябва да ви правя на още по-красиви Flutter/, стига сниманите да са съгласни да дават пари Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами аз лично с удоволствие бих си направила една професионална снимка - хем ще зарадвам съпружеството с оригинален подарък, хем парите ще идат за нещо хубаво Hug

# 62
  • Мнения: 1 134
Ели аз само ще продавам, че с моите леви ръце и то две
за идеята  bouquet

Също... Hug

# 63
  • Мнения: 1 072
Аз си избрах вече модели.



Този е елементарен, бързо се плете, мисля, че съм виждала и такава прежда.

    

Тези някой да не ги харесва.



Тези мога да ги плета на килограм в различни цветове.



Такива шалове ще се харчат много, но трябва да бъдат от наистина разкошна прежда, която е и скъпа.



 малко трудоемки.

 В другата тема {Тони} ми хвърли предизвикателство.  мнооооого трудоемко.



Lennie, адски стилно. Плетено е на машина. Ако го плета на ръка ще ми отнеме два месеца и след това ще се развлече. За това , представете си го от вълнен плат, с плетени джобчета и ресни от същата прежда. От вътрешната страна обточено с плетеницата или на една кука.

# 64
  • Мнения: 1 072
В този ред на мисли - Някой умее и иска ли да прави пискюли?

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Аууууу, и аз давам заявка за някои от моделите ???
Наистина ли можете да ги оплетете ?

# 66
# 67
  • Мнения: 1 698
Много ми се иска да се включа, но още умувам с какво. Нещо нищо не ми идва на ум, но има време, дано да го измисля newsm78 Ама и за продавачка не ставам, така че трябва друго да е Blush

# 68
  • Мнения: 3 091
О, летяща! Искам и аз шалче - може ли нещо в черно, сребристо или лилЯво?
Последният с джобовете много ми харесва!
НАреждам се и аз скромно сред фенки - купувачки!

# 69
  • София
  • Мнения: 18 679
Ауу, страшни шалове ShockedАма наистина ли имате чак такива умения ShockedУжас, комплексирах се дълбоко Sad Възнамерявам да избия комплексите с шопинг терапи - два шала за мене!!!

# 70
  • Мнения: 6 243
Отварят ми се само последните две картинки. Искам да видя всичко!!!
(пробвах с копи - пейст в нов прозорец на адреса, ама и така не става).

Вие виждате ли ги или да взема да счупя монитора в главата си.

# 71
  • Мнения: 1 072
Няма проблем. Ще ви ги направя специално за вас, по поръчка. Ламичке, прочете ли забележката за този шал? Иначе добра цветова комбинация.

# 72
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Отварят ми се само последните две картинки. Искам да видя всичко!!!
(пробвах с копи - пейст в нов прозорец на адреса, ама и така не става).

Вие виждате ли ги или да взема да счупя монитора в главата си.
Не чупи монитора, моля. Аз ще ги изплета, пък ти обещай да ги купиш  Wink
Няма да се събличам. Жал ми е за тези, които ще видят снимките Mr. Green

# 73
  • Мнения: 6 243
Да ги купя - бива, ама дай първо да ги видя.

(аз съм червенокоса и мога да нося само три цвята, поради което имам спешъл прИтенции)

# 74
  • Мнения: 3 091
Няма проблем. Ще ви ги направя специално за вас, по поръчка. Ламичке, прочете ли забележката за този шал? Иначе добра цветова комбинация.


Летяща ми МУ!
Никакви претенции нямам относно вида на шала - само да е по-широкичък! Тези, които са като джувки, не ми отиват на лебедовата шия Flutter Най-ще се радвам да има твой личен автограф - може в анфас, може и в профил! Laughing
Ясно е, че шалът с джобовете не може да се плете на ръка - само казах, че най-много ми хареса!

Общи условия

Активация на акаунт