Моля, помолете се за една душа

  • 2 098
  • 57
  •   1
Отговори
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Много ми е тъжно и много бих искала да ви помоля да се помолите за душата на една жена, която ужасно силно мечтаеше да има дете.  Praynig Това е моята кума. Почина преди четири дни. Само на 36 години и само за четири месеца.
Над 10 години с кума ни се опитваха да имат детенце. Пробваха всичко възможно, дори стигнаха до Германия след като тук не успяха да им помогнат. Този месец трябваше да направят поредния опит там. През април обаче й откриха рак на единия яйчник. Не бяхме в България, когато наш приятел ни позвъни да ни каже, че е починала. Ужасно бързо и в мъки. Последната седмица кумът ни отчаяно опитваше да подготви документи за осиновяване на дете. Вярваше, че това може да й помогне.
Кумата ни беше много силен човек, все се надявах, че ще успее да се пребори. Но не успя, следващата седмица е полагането на урната. Още не мога да осъзная, че всичко това е истина.  Cry

# 1
  • Мнения: 9 701
 Praynig Мир на праха й!!! Дано там горе намери ангелче, което да стопли душата й! А на вас сили да се научите да живеете с болката!

# 2
  • Мнения: 1 416
Толкова съжалявам...  Cry Бог да я прости!  Praynig Дано е намерила покой отвъд...
Прегръдка за теб, съжалявам за загубата ти!  Hug

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Разплаках се! Cry
Мир на праха и.Нека почива в мир, и дано някъде там горе намери своето така чакано детенце. Cry

# 4
  • Мнения: 2 495
Искрено съжалявам SadИсторията е много тъжна
Кумата ти е била силна жена Praynig

# 5
  • Мнения: 2 220
Дано сега е по-щастлива...
.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Разплаках се! Cry
Мир на праха и.Нека почива в мир, и дано някъде там горе намери своето така чакано детенце. Cry

 Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 551
Мир на праха й! Praynig

# 8
  • Мнения: 46 516
Мир на праха й ...

# 9
  • Мнения: 8 917
Много ми е тъжно и много бих искала да ви помоля да се помолите за душата на една жена, която ужасно силно мечтаеше да има дете.  Praynig Това е моята кума. Почина преди четири дни. Само на 36 години и само за четири месеца.
Над 10 години с кума ни се опитваха да имат детенце. Пробваха всичко възможно, дори стигнаха до Германия след като тук не успяха да им помогнат. Този месец трябваше да направят поредния опит там. През април обаче й откриха рак на единия яйчник. Не бяхме в България, когато наш приятел ни позвъни да ни каже, че е починала. Ужасно бързо и в мъки. Последната седмица кумът ни отчаяно опитваше да подготви документи за осиновяване на дете. Вярваше, че това може да й помогне.
Кумата ни беше много силен човек, все се надявах, че ще успее да се пребори. Но не успя, следващата седмица е полагането на урната. Още не мога да осъзная, че всичко това е истина.  Cry

Мир на праха й....нямам думи.... Cry

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много съжалявам, Лулумба.  Sad

# 11
  • Мнения: 10 758
Мир на праха й! Praynig

# 12
  • Мнения: 326
Бог да я прости! Нека почива в мир! Praynig

# 13
Бог да я прости!Много тъжно ми стана

# 14
  • Мнения: 47 982
мир на праха й Praynig

# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Бог да я прости! Дано горе срещне душичката, към която толкова време се е стремяла Praynig...

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Мир на душата и  Cry
Бог да я прости!  Praynig  Praynig  Praynig

# 17
  • Мнения: 7 430
Искрено съжалявам и се надявам, че е отишла на по-добро място Praynig
Съжалявам за загубата Sad

# 18
  • Мнения: 1 113
Бог да я прости! Praynig

# 19
  • Мнения: 135
мир на праха й Cry Praynig

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бог да я прости Praynig!

# 21
  • Мнения: 4 473
Дано е на по-добро място! Съжалявам за загубата ви!  Cry Cry Cry

# 22
  • Мнения: 1 283
Дано душата й намери покой!Съжалявам за загубата.. Sad

# 23
  • Мнения: 517
бог да я прости и на вас да помага Praynig
жестока история

# 24
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Мир на праха й  Praynig Колко е страшен животът понякога... Sad
Знам колко е тежка загубата, през май месец загубихме нашия кум,
всеки ден си спомняме за него, минавайки покрай улицита му, се обръщаме,
очаквайки да видим колата му пред тях... Плачем, а сълзите не могат да ни го върнат...

# 25
  • Мнения: 6 167
не мога да повярвам
на 36 години...
Бог да я прости!

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много съжалявам. Горкия и мъж и близки...

# 27
  • Мнения: 165
Mir na du6ata i Flowers Rose Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 1 517
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet    bouquet   bouquet    bouquet
 Praynig  Praynig   Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 29
  • Мнения: 520
Разплаках се! Cry
Мир на праха и.Нека почива в мир, и дано някъде там горе намери своето така чакано детенце. Cry
Моля се за нея Praynig

# 30
  • Мнения: 4 733
Съжалявам за загубата на всички Ви! Дано душата и намери покой Praynig

# 31
  • Мнения: 487
дано почива в мир и дано близките й имате сили да понесете мъката...

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Много съжалявам за жената.
Да почива в мир

# 33
  • Мнения: 5 140
Мир на праха й. Praynig
Много тъжно.... Cry Cry Cry
Мойте съболезнования. Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 3 984
офффф, ...........

Моите съболезнования! Дано господ даде мир на душата й и много сили на близките й!
 Praynig Praynig Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 2 210
Бог да я прости!! Дано е намерила своето малко ангелче там горе Praynig

# 36
  • Мнения: 959
Мир на душата й Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 896
Разплака ме! Cry  Мир на душата й!

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 00:42 от Bise

# 38
  • Мнения: 4 390
Моите съболезнования!
Да почива в мир! Praynig

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Поклон пред светлата й памет. Бог да я прости! Praynig

# 40
Бог да я прости! Искрено съжалявам за загубата ви  Cry Животът понякога е наистина много жесток.....Дано намерите сили да продължите нататък, запазвайки само спомена за хубавите моменти които сте преживели заедно с нея

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Лулумба, моите съболезнования! Дано почива в мир! Praynig

# 42
  • София, център
  • Мнения: 686
Бог да я прости! Нека почива в мир! Praynig

# 43
  • Мнения: 2 353
  Милата душица Sad Бог да я прости. Горкият й мъж Sad

# 44
  • Мнения: 1 455
Лулумба, моите съболезнования  Flowers Rose

# 45
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Praynig Мир на праха й!!! Дано там горе намери ангелче, което да стопли душата й!
А на Вас мойте съболезнования   Rose

# 46
  • Мнения: 1 101
Миличката........
Мир на праха й

# 47
  • Мнения: 2 910
lulumba, съжалявам за загубава Ви Cry
Поклон пред светлата й памет Flowers Rose Flowers Rose

# 48
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Мир на праха и. Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 11 707
Бог да я прости!

# 50
  • Мнения: 272
Много тъжно. Моите съболезнования.
 Flowers Rose Flowers Rose

# 51
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
 newsm17

# 52
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Момичета, много ви благодаря за топлите думи и изобщо за отношението.  Hug Все си мисля, че добрите думи се чуват и виждат там горе, и сигурно биха успокоили душите на хората, които вече ги няма между нас. За съжаление, това няма да върне никого от там, където вече е отишъл.
Преди две години преживях същото с баща си. Цялата ми бременност премина в онкологията на ИСУЛ, тъй като аз трябваше да се оправям с всичките документи за вливания, лекарства (които се налагаше да купуваме от складове, защото липсваха), лекари и т.н. Мечтата на баща ми беше да има внуче. За съжаление успя да се порадва на внучката си, кръстена на него (но не от съжаление, а защото името е много хубаво, българско и има голям празник) твърде малко. Два месеца и половина след като Теди се роди, той почина. Явно Господ го е обичал, защото не се мъчи. Почина в съня си от инфаркт, тъй като беше карал масивен инфаркт преди години. Половин година по-късно започнах да осъзнавам истински липсата. Дотогава бях като в несвяст.
Много добре разбирам какво преживява сега нашият кум. Двамата с кумата ни бяха неразделни. Оженили са се веднага след като са завършили училище. Заедно работеха, заедно бяха навсякъде. Но истината е, че животът тече напред и човек трябва да гледа малко по-оптимистично на онова, което тепърва предстои. Предпочитам да си спомням хората, които вече не са между нас, само с хубавите неща, а не с мъките или нещастията, които са преживели. Вярвам, колкото и налудничаво да звучи, че там горе има някаква може би алтернативна форма на съществуване, в която всеки получава онова, към което така силно се е стремил в земния си живот. Сигурна съм, че сега душите на близките ни ни виждат, усмихват ни се, вероятно се радват с нашите радости и страдат с нашите болки. Ако продължаваме безутешно да леем сълзи за тях, надали те ще бъдат спокойни. А и това никога няма да върне загубатата.
Още веднъж ви благодаря за подкрепата.  bouquet
 

# 53
  • Мнения: 3 550
Бог да я прости!  Praynig

# 54
  • Мнения: 61
Бог да я прости!Била е много силна ЖЕНА,дано там горе я чака нейното така чакано детенце! Flowers Rose

# 55
  • Мнения: 2 502
лека й пръст на жената !!

# 56
  • Мнения: 743
 Praynig лека й пръст. Дано е щастлива там където е Praynig

# 57

Общи условия

Активация на акаунт