За заведения за РД да дадете мнение!

  • 3 487
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Някой има ли впечатления за тези заведение?  newsm78  Кое ще ми препоръчате, да има място и за родителите ooooh!  Не съм ходила в нито едно от тях, но исках нещо ново newsm78



ЧИМИ

София
Братя Миладинови № 100 (карта)
зад II градска Болница,
срещу изхода на родилното отделение
тел: 02/ 931 52 00, 0888 925 526

"Чими", е кафе-сладкарница с детски кът.
Заведението предлага уют и комфорт на малки и големи.
Oсигурява спокойствие на родителите, да се насладят на предлаганите специалитети, докато децата играят в детския кът под наблюдението на аниматор.
 
 

 

И това -ПАТЕТА!


http://www.pateta-bg.com/bd.htm



Ментов носорог

http://www.mentovnosorog.com/parti.php
 


Клъц

http://www.klac.dir.bg/


Барбарони
http://www.barbaroni.com/map.htm

Мики Маус
http://www.miki-club.com/

Мечо Пух

http://www.mechopuh.sat1977.com/html/igri.htm

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 13:08 от Lео

# 1
  • Мнения: 1 381
Имам впечатления от Чими - там празнувахме РД на Калоян. Доволна съм само дето разбира си надвзеха 20 лв, които уж бяхме оставили капаро пък после се оказа, че били за жените в залата- отделно таксата за дете на час. Бих казала, че има 2 неща, които са като недостатък но зависи от гледанта точка.
1. Нямаш ораничение на наем зала, което е ок, но си се плаща за всеки започнат час и ако се отпелснете става кофти сметка.
2. Заведението предлага алкохол, което също вдига доста сметката. Когато няма алкохол както е в повечето заведения винаги се разрешава да се внесе. Това според мен е по-удачен вариант.

Нашия РД излезна около 300 лв, което ме изненада. Вярно е че не бяхме малко- децата бяха около 13 и почти 20-тина възрастни...

# 2
  • Мнения: 7 474
Evaа за възрастните удобно ли е? Има ли достатъчно място ( че и при нас се събират много възрастни)? добре ли забавляват децата(игри, танци, песни) ?

# 3
  • Мнения: 1 547
Leo, зависи за колко големи деца питаш.

Карам по ред. За Патета съм чувала само най-хубави неща - че много добре се отнасят и грижат за децата, че обстановката е хубава и има доста играчки. Не знам как стоят нещата с къта за родители. Май няма много място за много родители.

Барбарони: в Барбарони 1 (в Бели брези) празнувахме първия рожден ден на Кольо. Тогава бях доволна и не е имало издънки. Прецакването беше, че предлагат кетъринг на "100 гр. сладки", а той е гаден, безвкусен и скъп. Освен това в менюто няма картинки на сладките, соленките и хапките и е много трудно да прецениш какво да избереш. Иначе предлагат торти от доста сладкарници и цените са добри. Наскоро (на 1.08.) бяхме на рожден ден в Барбарони 2 (в Манастирски ливади). Нов, доста постно откъм играчки. Една кака, която не направи нещо кой знае какво за 4те деца. Никакво усещане за празник. Няма да повторя.

Чими: ходили сме с приятелче там. За рожденни дни става като кръчма - пуши се много, а това е гадно, въпреки че помещението за децата е отделно. Не знам какво е менюто. В стаята за децата няма почти никакви играчки, освен една бебешка пързалка, разнебитен батут, къщичка и разни изпочупени и гадни играчки. През деня няма и жена, която да гледа децата. Отиваш да пиеш кафе, гледаш си детето и плащаш 2 лв на час. Не съм съгласна.  Naughty

Дълго стана, ама...

# 4
  • Мнения: 7 474
 Смърфиета    bouquet -дълго и полезно   bouquet

# 5
  • Мнения: 504
Клуб "Мики Маус" е чудесен за 3 - 5 годишни деца. Има място и за родителите с хубав кетъринг.

# 6
  • Мнения: 2 885
А какво меню за РД трябва да се предлага от такива клубове за ЕДНОГОДИШНИ деца?
Аз днес бях в Моето Гардже /т.е. и аз съм тази вълна/, но не съм впечатлена от менюто.
При условие, че синът ми е от късно захранените и почти нищо не яде от представеното ми меню...
В чудо съм се видяла.... Embarassed
Идеи?

# 7
  • Мнения: 219
От посочените сме били на РД в Патетата, ми много ни хареса.
Броят на възрастните около-12човека, децата-8 май бяха.
Имаше място за всеки.
Детската стая за игра е уютна и с много играчки.
Самото помещение на Патета е неголямо, но подредено кукленско и с настроение.
WC-много добро ниво, свежи цветове, хартиени салфетки за ръце/отличен+/, седалка за деца за тоалетната чиния newsm10.
Музика с песнички за РД - при поднасяне на толтата/тортата/.

Това е от мен - свежо, чисто, сладуранско.

# 8
  • Мнения: 2 885
Утре възнамерявам да ходя до там.
Двоумя се между Моето гардже и Патетата.
Ще видим.
Според вас кой час на деня е най-подходящ за забавления на най-малките?

# 9
  • Мнения: 2 013
Утре възнамерявам да ходя до там.
Двоумя се между Моето гардже и Патетата.
Ще видим.
Според вас кой час на деня е най-подходящ за забавления на най-малките?

Аз, честно казано, не бих наела клуб за рожден ден на 1-годишно дете. Първо, защото трудно ще се впечатлят от клоуни, ди джеи, куклен театър и пр. Второ - на каквато и възраст да са поканените деца, трудно могат да играят с 1-годишно бебе. Родителите няма как да седнат спокойно да си пият питието, докато децата се забавляват... За менюто - няма как да предлагат току що приготвена каша, например.
Мисля, че първия рожден ден на хлапето трябва да се посрещне с близки и роднини, то да е центъра на внимание, да има много подаръци, от които да се впечатлява. Разбира се, може да има и деца, но не много... Иначе ще стане хаос.

А по темата - м.г. празнувахме в Ментов носорог, 6-годишните останаха много доволни, дивяха два часа без прекъсване с ди джей, който им пускаше музика и им организираше игри. Има отделна част за родителите, не е много голяма, но за 10, 15 човека - става.

# 10
  • Мнения: 6 206
Аз, честно казано, не бих наела клуб за рожден ден на 1-годишно дете. Първо, защото трудно ще се впечатлят от клоуни, ди джеи, куклен театър и пр. Второ - на каквато и възраст да са поканените деца, трудно могат да играят с 1-годишно бебе. Родителите няма как да седнат спокойно да си пият питието, докато децата се забавляват... За менюто - няма как да предлагат току що приготвена каша, например.
Мисля, че първия рожден ден на хлапето трябва да се посрещне с близки и роднини, то да е центъра на внимание, да има много подаръци, от които да се впечатлява. Разбира се, може да има и деца, но не много... Иначе ще стане хаос.
Хем е така, хем не е така.
За първия рожден ден на децата си майките са големи ентусиастки, което е разбираемо, защото всяко първо е незабравимо.
Аз организирам рождени дни за едногодишни и мога да кажа, че минават перфектно, а майките са възхитени.
Първо украсата и аксесоарите ги впечатлява много, имам играчки за едногодишни и като ги наредят на едни гуми за едногодишни, които имам и като настане игра и майките и да искат не се отделят, защото гледката е умилителна....
Измислила съм си неща, с които едногодишните се кефят, вярно майките не могат да седнат за повече от 10 минути за една цигара, но какво от това, повечето и не искат.
Така че всичко е както си го направиш.

# 11
  • Мнения: 365
Изида, би ли дала координати на клуб Мики Маус?

# 12
  • Мнения: 7 474
Изида, би ли дала координати на клуб Мики Маус?

http://www.miki-club.com/

# 13
  • Мнения: 365
Благодаря, Лео. Ти имаш ли впечатления от този клуб?

# 14
  • Мнения: 7 474
Благодаря, Лео. Ти имаш ли впечатления от този клуб?

Не съм ходила никога . Затова пуснах темата да събера впечатления за местата където не съм ходила. Омръзна ми Макдоналдс и Кентъки ooooh!

# 15
  • Мнения: 565
И мен тази тема ме вълнува.Малката става на 2 години, ще бъдат 10 деца и поне 10-15 възрастни.Въпросите ми са къде и колко:)Колко пари излиза горе-долу такова нещо?

# 16
  • Мнения: 365
А за този клуб знаете ли нещо?

http://www.slonbalon.com/

# 17
  • Мнения: 1 341
Препоръчвам ти "Приказка без край". Чисто нов клуб е. На моя приятелка. В момента правят сайт. Иначе е огромен. И мястото за родители е много голямо. С мека мебел. Децата играят на огромно пространство. Рожденните дни ги правят доста интересно. Намира се горе-долу зад Румънското посолство

Няма менюта. Избираш си ти каквото искаш от кетеринг фирма. Заплаща се 5лв на дете за 2ч и 30 минути

# 18
  • Мнения: 1 381
Evaа за възрастните удобно ли е? Има ли достатъчно място ( че и при нас се събират много възрастни)? добре ли забавляват децата(игри, танци, песни) ?

Удобно е за възрастни. Ние бяхме към 20-тина и имаше място за още. Храната е добра. Лошото е че наистина се разрешава да се пуши, но пък това си е и решение на родителите все пак. За малките правят маса до големите и детские кът не е много добре обзаведен, но при нас стана голям купон, за бавляваха се доста с пързалката от която се бухаш в топки.

Мики-Маус също е хубав клуб най-вече от гледна точка за децата. Доста ги забавляват каките там и музика и танци ги насърчават- изцяло поемат грижата за забавление. Докато в Чими  и Барбарони не е така, но пък е малко мястото за родителите. Едва ли биха се събрали 20 човека.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 219
Двете клубчета, от които имам най-добри впечатления (не че съм обходила всички възможни Grinning) са "Двете феи"   на "СТрацин" 4 и "Мечо Пух" в Люлин. Те не представляват ли интерес за вас?

# 20
  • Мнения: 7 474
Препоръчвам ти "Приказка без край". Чисто нов клуб е. На моя приятелка. В момента правят сайт. Иначе е огромен. И мястото за родители е много голямо. С мека мебел. Децата играят на огромно пространство. Рожденните дни ги правят доста интересно. Намира се горе-долу зад Румънското посолство

Няма менюта. Избираш си ти каквото искаш от кетеринг фирма. Заплаща се 5лв на дете за 2ч и 30 минути

Дай по-подробно, тел., адрес    Praynig 

# 21
  • Мнения: 7 474
Двете клубчета, от които имам най-добри впечатления (не че съм обходила всички възможни Grinning) са "Двете феи"   на "СТрацин" 4 и "Мечо Пух" в Люлин. Те не представляват ли интерес за вас?

Мечо Пух добре изглежда , ама е далече за повечето гости - иначе имаш ли впечатление за него  Praynig
А за Двете феи не намепих сайт  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 885
Утре възнамерявам да ходя до там.
Двоумя се между Моето гардже и Патетата.
Ще видим.
Според вас кой час на деня е най-подходящ за забавления на най-малките?

Аз, честно казано, не бих наела клуб за рожден ден на 1-годишно дете. Първо, защото трудно ще се впечатлят от клоуни, ди джеи, куклен театър и пр. Второ - на каквато и възраст да са поканените деца, трудно могат да играят с 1-годишно бебе. Родителите няма как да седнат спокойно да си пият питието, докато децата се забавляват... За менюто - няма как да предлагат току що приготвена каша, например.
Мисля, че първия рожден ден на хлапето трябва да се посрещне с близки и роднини, то да е центъра на внимание, да има много подаръци, от които да се впечатлява. Разбира се, може да има и деца, но не много... Иначе ще стане хаос.

А по темата - м.г. празнувахме в Ментов носорог, 6-годишните останаха много доволни, дивяха два часа без прекъсване с ди джей, който им пускаше музика и им организираше игри. Има отделна част за родителите, не е много голяма, но за 10, 15 човека - става.

Мдам...Права си в много отношения. Но аз нямам никакво място да се обърна у нас, камо ли да каня повече от 2-ма вкъщи. Живея на квартира и сме пред нанасяне в нов апартамент. Досещаш се за какво става дума.

Резервирах в Патетата преди малко. Без клоун, DJ и рисуване по лицата, парти артикули и т.н. Супер скромно.
Впечатлена съм от обстановката. Много ми хареса. От разгледаните Ментов носорог /сбирките за ССК правихме там с момичетата/. Моето гардже и Патетата - най- много ми хареса последното.
Менюто за децата аз го осигурявам - така се разбрах с момичетата. Ще отида до Хер бебе на бул.Мадрид и ще взема бисквити на Хип, бишкоти, солети и всякакви такива за хрупане. За сокове ще си помисля. Принципно няма да са много децата - 5-6 на неговата възраст. Тортата ще е за нас  Joy

Мисля за два часа  /за нас кафе с 2 плата сладки и соленки/ са напълно достатъчно за РД на Стефан.

# 23
  • Мнения: 7 474
НЕМИРНИЦА, а как стои въпроса със заплащането newsm78 - на час ли е , на меню, има ли кой да забавлява децата и има ли място за 15-20 бр. възрастни?

# 24
  • Мнения: 2 885
НЕМИРНИЦА, а как стои въпроса със заплащането newsm78 - на час ли е , на меню, има ли кой да забавлява децата и има ли място за 15-20 бр. възрастни?

За 2 часа цената е 5 лв. на дете. За 5-6 деца ще има две аниматорки, които ги занимават. Поисках само музика . Нищо друго. Има много играчки, пързалка, светло е /за разлика от другите места/. На мен мястото на децата най-много ми хареса. И е по-голямо пространството, отколкото примерно в Моето гардже. И по-добре организирано.
За родителите - честно казано за 10 става, ама за 20 ще е тясно. Пише в сайта, че има лятна градина. Но в края на месец септември? Не я видях и не мога да коментирам. На мен мястото за родители ме устройва чудесно. Има и видеонаблюдение.
Засега сметката ми за всичко излиза под 100 лв. Да видим Wink
Отиди и виж. На съседната улица е Двете феи. С една разходка до там - ще видиш два парти клуба Wink

# 25
  • Мнения: 7 474
Благодаря ,ще ходя да ги ведя. Някой да даде адрес на Двете феи или тел!

# 26
  • Мнения: 2 885
Благодаря ,ще ходя да ги ведя. Някой да даде адрес на Двете феи или тел!

Детски развлекателен център "Двете феи"

    Почасово гледане на деца, организиране на детски рождени дни, кафе-сладкарница.
    кв. Лозенец, ул. "Страцин" 4
    тел.: 02/ 961 66 55
    тел.: 0897 83 54 83, 0887 97 18 10

На съседната /успоредна улица/ е спрямо Патетата. Няма начин да не го видиш.
Но знам, че има ограничение от минимум деца и затова не влязох да питам.

# 27
  • Мнения: 7 474
  bouquet  Скоро ще започна обиколките  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 341
Препоръчвам ти "Приказка без край". Чисто нов клуб е. На моя приятелка. В момента правят сайт. Иначе е огромен. И мястото за родители е много голямо. С мека мебел. Децата играят на огромно пространство. Рожденните дни ги правят доста интересно. Намира се горе-долу зад Румънското посолство

Няма менюта. Избираш си ти каквото искаш от кетеринг фирма. Заплаща се 5лв на дете за 2ч и 30 минути

Дай по-подробно, тел., адрес    Praynig 
намира се на ул."Гулаш 14"
0888 93 59 37

# 29
  • Мнения: 1 341
Аз правих втория рожден ден на Кети в Патетата. И аз като теб обиколих сумати клубове. Много ми харесаха. Като ги видях и се влюбих. Но самото провеждане на рождения ден беше под всякаква критика. Никаква организация. Много ме разочароваха. А и с една майка си говорихме и тя ми каза, че сравнявайки цените на кетеринга с други клубове по-високи. Тук четох, че им пускали песнички като давали тортатат. Е при нас пропуснаха тази част и не направиха нищо по-тържествено. А собственичката доста приказки ми изприказва, за да ме убеди да го правя там. Макар, че аз вече го бях решила. Нали ти казвам, просто се влюбих като го видях. ММного е бонбонест.
Хайде успех и да пишеш кой клуб си харесала

# 30
  • Мнения: 2 885
  bouquet  Скоро ще започна обиколките  ooooh!

Малко на чат го обърнахме...ама.
Имай едно на ум, че трябва да имаш резервация поне 2-3 седмици преди партито.
Всичко е заето, особено събота-неделя. Аз се вмъкнах между две други партита, а сме сме в края на месеца чак.

# 31
  • Мнения: 2 885
Аз правих втория рожден ден на Кети в Патетата. И аз като теб обиколих сумати клубове. Много ми харесаха. Като ги видях и се влюбих. Но самото провеждане на рождения ден беше под всякаква критика. Никаква организация. Много ме разочароваха. А и с една майка си говорихме и тя ми каза, че сравнявайки цените на кетеринга с други клубове по-високи. Тук четох, че им пускали песнички като давали тортатат. Е при нас пропуснаха тази част и не направиха нищо по-тържествено. А собственичката доста приказки ми изприказва, за да ме убеди да го правя там. Макар, че аз вече го бях решила. Нали ти казвам, просто се влюбих като го видях. ММного е бонбонест.
Хайде успех и да пишеш кой клуб си харесала

А, колко полезнооооооо. Мерси за инфото. Ще ги подкова аз.

# 32
  • Мнения: 7 474
А, аз се готвя за ноември , мисля от сега да резервирам  Party

# 33
  • Мнения: 2 885
А, аз се готвя за ноември , мисля от сега да резервирам  Party

Така трябва.   bouquet
Ако слушах нашият татко щяхме да си останем вкъщи само с бабата.

# 34
  • Мнения: 365
На "Мечо Пух" вшдях сайта в Интернет, но Люлин ми е много далече. За Двете феи не знам нищо.

# 35
Препоръчвам ти "Приказка без край". Чисто нов клуб е. На моя приятелка. В момента правят сайт. Иначе е огромен. И мястото за родители е много голямо. С мека мебел. Децата играят на огромно пространство. Рожденните дни ги правят доста интересно. Намира се горе-долу зад Румънското посолство

Няма менюта. Избираш си ти каквото искаш от кетеринг фирма. Заплаща се 5лв на дете за 2ч и 30 минути

Рядко пиша тук повече чета,но ще си позволя да се намеся във вашата тема.Присъствала съм по стечение на обстоятелствата на два рожденни дни в "Приказка без край" и горещо ви я препоръчвам.Луксозна обстановка за родителите,много голяма зала за децата имат свобода за игра и въобще всичко беше изпипано до края,много ми хареса.Много сладко направено,имат си отделна стая за хранене на децата и духане на свещичките от тортата,имат и зала за куклен театър, а цените са като в всеки друг такъв клуб. Grinning Препоръчвам ви го.
Дай по-подробно, тел., адрес    Praynig 
намира се на ул."Гулаш 14"
0888 93 59 37

# 36
  • Мнения: 2 885
Препоръчвам ти "Приказка без край". Чисто нов клуб е. На моя приятелка. В момента правят сайт. Иначе е огромен. И мястото за родители е много голямо. С мека мебел. Децата играят на огромно пространство. Рожденните дни ги правят доста интересно. Намира се горе-долу зад Румънското посолство

Няма менюта. Избираш си ти каквото искаш от кетеринг фирма. Заплаща се 5лв на дете за 2ч и 30 минути

Дай по-подробно, тел., адрес    Praynig 
намира се на ул."Голаш 14"
0888 93 59 37


Там за вторият РД може да помислим. Под носа ни е. Ама кой да знае Simple Smile

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всичко. А теб какво те интересува?

# 38
  • Мнения: 200
 Hug Mами, многоооо благодаря за ''Дискусията"  Joy Joy Ще ми е много полезна таз информация, ние на 7.10. ще станем на годинка и аз се заех да поразгладам.... това-онова  Rolling Eyes Аз лично съм ходила на 40 дни(или нещо такова) ... на бебо на една колежка в "Патета" - и на мен много ми хареса, а и като чета май повечето са доволни  ....newsm78  Е... винаги има и изключения. Малко ми едале4ко, но мисля да проверя и "Приказка без край" ! Още веднъж   bouquet

# 39
  • Мнения: 7 474
Утре ще се опитам да ги наобиколя и ще докладвам! Laughing

# 40
  • Мнения: 1 417
Има един Детски Парти Клуб точно на спирката на Техническия у-тет, до Сладкарница Лейди.Някой има ли впечатления от там?

# 41
  • Мнения: 7 474
Отчитам се! Ходих първо в ПАТЕТАТА. Толкова ни хареса Crazy,че направо резервирахме и не съм ходила в другите клубове (догодина) . Кетъгинга за възрастните е добър, стаята за игра е страхотна, става и за много малки деца, момичетата бяха много любезни, тортата поръчваш на място, много чисто и уютно  Hug

# 42
  • Мнения: 2 567
Има един Детски Парти Клуб точно на спирката на Техническия у-тет, до Сладкарница Лейди.Някой има ли впечатления от там?
Миши, лятото го посещавахме често като си бяхме в София. Вътре е доста малко, съберат ли се 4-5 деца с майки и става тясно. Дворчето е хубаво и за лятото става, но зимата не си представям голяма сбирка вътре.  newsm78 Какичките не бяха особено ориентирани и директно ми заявиха, че за деца до 2г. отговорност носи родителя  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 885
Отчитам се! Ходих първо в ПАТЕТАТА. Толкова ни хареса Crazy,че направо резервирахме и не съм ходила в другите клубове (догодина) . Кетъгинга за възрастните е добър, стаята за игра е страхотна, става и за много малки деца, момичетата бяха много любезни, тортата поръчваш на място, много чисто и уютно  Hug

Мдам, познато усещане. Много е сладурско в Патета.
От коя фирма си поръчахте тортата? Че ми е едно притеснено....

# 44
  • Мнения: 7 474
Да, приятно усещане, нали и ти резервира там Hug Поръчах от 100гр. сладки с пълнеж шоколадов мус с бисквити ( каретата на Пепеляшка, ако си я спомняш от каталога). Вече 4 г. поръчвам от там и са много вкусни и красиви Crazy  Ти защо се притесняваш за торатата?

# 45
  • София
  • Мнения: 1 320
Идния петък моя синковец ще има рожден ден и днес му резервирах в Двете феи. Помещенията са голями, чист,топлички и има доста съуражения за всякаква възраст. Като организация незнам как ще протече всичко, но инече клубчето е приятно. Помещението за родители е доста голямо. Изискват определен брой деца минимум 8, но и да са по-малко не е проблем. Цените им са съвсем приемливи. Ето адреса им в нета http://www.dvetefei.com/

# 46
  • Мнения: 1 341
Отчитам се! Ходих първо в ПАТЕТАТА. Толкова ни хареса Crazy,че направо резервирахме и не съм ходила в другите клубове (догодина) . Кетъгинга за възрастните е добър, стаята за игра е страхотна, става и за много малки деца, момичетата бяха много любезни, тортата поръчваш на място, много чисто и уютно  Hug
и аз като теб така се влюбих в този клуб. Бях обиколила всички, но Патета ме грабнаха
Дано ВИе не се разочаровате като мен

# 47
  • Мнения: 2 885
Отчитам се! Ходих първо в ПАТЕТАТА. Толкова ни хареса Crazy,че направо резервирахме и не съм ходила в другите клубове (догодина) . Кетъгинга за възрастните е добър, стаята за игра е страхотна, става и за много малки деца, момичетата бяха много любезни, тортата поръчваш на място, много чисто и уютно  Hug
и аз като теб така се влюбих в този клуб. Бях обиколила всички, но Патета ме грабнаха
Дано ВИе не се разочаровате като мен

Ох, четох за организацията. Подробно едната от съдържателките ми обясни кое след кое следва. Направих си устата, дето се вика.
Тортата е на Росита - бисквитена с домашен крем. Само отрицателни мнения чета тук и ми е свито сърцето. Но поръчах без да съм ровила предварително. Грешка. Червена точка. Embarassed
100 грама сладки хич не ги уважавам аз.
Да видим в събота.

# 48
  • Мнения: 7 474
Айде сега не ме шашкай  Praynig, какви отрицателни мнения?

# 49
  • Мнения: 2 885
Айде сега не ме шашкай  Praynig, какви отрицателни мнения?

Ползвай търсачката. Само 2 положителни.
Били красиви отвън и безвкусни отвътре.
Маниооооооо педантична....  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 341
Ами нашата беше вкусна от вътре, но много грозна. Детето си харесваше детското НЕМО. За това избрах торта с немо, но ги помолих дъното да не е толкова тъмно. Да го направят от по-светло синьо. Резултата беше потресаващ. Направо ми идваше да се разплача като видях този кич. За съжаление сега не ми отваря сървъра, но при първа възможност ще ви покажа ужаса, който изживях

# 51
  • Мнения: 7 474
Пуснах търсачката и само на добри отзиви попадам. Виж и ти да се успокоиш  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=57735.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89403.0

# 52
  • София
  • Мнения: 3 679
Има един Детски Парти Клуб точно на спирката на Техническия у-тет, до Сладкарница Лейди.Някой има ли впечатления от там?
Ние бяхме там на детски РД преди 2 седмици - въобще не съм доволна, не занимаваха добре децата и Таня през цялото време се въртеше при мен. Когато ги сложиха да хапват и децата искаха куклен театър, мъжа ми показа една кукла през прозорчето и тия като писнаха - как можело бащата да влиза там  #Crazy Много се ядосахме всички родители - смотана работа. Аз лично никога не бих празнувала РД на Таня там.

# 53
  • Мнения: 2 885
За клуба нямам притеснения, а за тортата от Росита.
Поръчала съм я с рисувано Туити.

# 54
  • Мнения: 7 474
За клуба нямам притеснения, а за тортата от Росита.
Поръчала съм я с рисувано Туити.

Ако имаш време смени поръчката, щом те притеснява newsm78, ама не ми се вярва да е чак толкова лоша newsm78

# 55
  • Мнения: 7 474
Да ви кажа разкажа и резултата. Вчера празнувахме в Патетата. Беше страхотно - чисто, момичетата много любезни, никакъв проблем с организацията, просто всичко на шест Hug Тортата на 100гр. с новия пълнеж беше невероятна- Препоръчвам горещо Peace
.
  bigdance2  bigdance2

# 56
  • Мнения: 4 473
Докато се включа и той празникът минал Blush.

Обръщам се към модератор - темата е много хубава и страшно полезно инфо се съдържа в нея. Възможно ли е да се закове? Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 3 271
Има един Детски Парти Клуб точно на спирката на Техническия у-тет, до Сладкарница Лейди.Някой има ли впечатления от там?

Вчера бяхме канени на детски рожден ден там. Бяха 5 деца, а родителите ни поканиха в същото заведение отсреща, виждахме ги през стъклото, което никак не ми хареса. Обичам да съм до децата и да ги виждам как се веселят. Иначе мисля, че добре ги занимаваха, имаха куклен театър и т.н., забавляваха се май. Но ми е трудно да преценя като бях далече... Иначе за лятото ми се струва хубаво, играчките навън са повече и по-разнообразни.
Лично аз не бих празнувала там просто защто децата са отделно. А и нашата група сме 10-тина, не си ги представям там.

За следващият празник определено ще отидем да видим "Патетата"  Hug

# 58
  • Мнения: 7 474
Само да добавя ,че в Патетата  в стаята на родителите има телевиза(ор на който гледаш стаята на децата и виждаш какво правят . Другото ,което ми хареса е ,че масата където ядат децата и се поднася тортата е при родителите и можеш спокойно да видиш  тържественния момент с тортата Hug

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
www.bunny-bg.com

В детски център "Бъни" сме празнували три рожденни дни, от които един на сина ми. Много съм доволна, препоръчвам го горещо! Очарована съм най-вече от вниманието и начина, по който се занимават с децата. Иначе е още ново, свежо и цветно. Има камери във всяка зала и телевизор за родителите, на който могат да следят всичко.

# 60
  • София
  • Мнения: 847
Аз съм запазила Клуб бъни за 10 декември, хареса ми, че го има онова съоръжение с топките, защото тригодишните много обичат да се катерят. Мисля да поръчам и тематично парти с принцеса, че е голяма слабост в момента.
В тази връзка:

Тортата на 100гр. с новия пълнеж беше невероятна- Препоръчвам горещо Peace

Радвам се, че празникът ви е минал чудесно. Искам да те попитам за тортата-каляска - добре ли изглеждаше "на живо". И ние сме се спрели на нея. Благодаря!

# 61
  • Мнения: 7 474
queenmabb ,Каляската беше невероятно красива и вкусна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт