Скучно ли ви е в брака?

  • 6 608
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334

Нямате ли нужда от нещо разтърсващо,което да ви накара да се почувствате живи?
Само от към аспект интимен партньор.

# 1
  • Мнения: 46 511
И каква е връзката с брака  newsm78
Който си е моногамен си остава такъв, който е свикнал да има повече партньори продължава да изпитва такава потребност, ако ще и 10 пъти да сложи подписа си  Laughing

# 2
# 3
  • Мнения: 6 167
ами ние сме съвсем отскоро семейство
не ми е скучно 'откъм интимен партньор')))

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Може би по-скоро въпросът трябва да е скучно ли ви е в семейното ложе?
Иначе подкрепям Никол.

Моето мнение за разтърсващите изживявания е противоречиво: хубаво е да изпиташ това, но винаги има риск да разрушиш семейство - дали твоето, дали на другия....
Има всякакви случаи. Понякога е оправдано това, но понякога е дори осъдително.
Всичко зависи от ситуацията и отношенията.
Все пак мисля, че ако обичаш много мъжа си, после ще те изяде съвестта ти.
Ама де да знам - хора всякакви.

# 5
  • Мнения: 998
Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!

# 6
  • Мнения: 2 495
Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!
newsm80

# 7
  • Мнения: 7 474
И на мен не ми е скучно , но всякакви новости приемам с охота (от мъжа ми де WinkPeace

# 8
  • Мнения: 334
Ей веднага ме захапахте.
Защо да няма връзка между скуката и брака Никол?Тя не се ли появява и в брака?Или нещо не разбирам.........може би от ПМС.
И някъде да намекнах за изневяра ?
Разтърсващото усещане може да се  получи и с интимния партньор,всичко е въпрос на нагласа.
Явно не съм се изразила правилно.

# 9
  • Мнения: 1 959
Не не ми е скучно

# 10
# 11
  • Мнения: 1 202
Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!
newsm10

# 12
  • Мнения: 46 511

Е, нямам представа, ти си знаеш  Laughing

За мен няма никаква връзка, имала съм връзки без съвместно съжителство, след това с мъжа ми (вече) живях 4 години без брак, на семейни начала, после подписахме, минаха още 5 години ... ми разлика не виждам, с брак, без брак, на 16 и на 28 г., все съм си същата моногамна шматка, когато съм с един мъж, другите не мога да ги приема като сексуални обекти  Sick

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не ми е скучно и не дърпам Дявола за опашката.

# 14
  • Мнения: 3 611

Нямате ли нужда от нещо разтърсващо,което да ви накара да се почувствате живи?
Само от към аспект интимен партньор.

Имам нужда от нещо раzтърстващо... периодично силно усещам липсата му...  Confused

# 15
  • Мнения: 5 026
 Понякога ми е скучно. Моят мъж много обича да си виси пред компютъра и ми липсва внимание....

# 16
  • Мнения: 1 849
Съпругът ми, задоволява всичките ми потребноти.

# 17
  • Мнения: 193
 Не знам дали е скука, но понякога ми се иска да получавам повече внимание!

# 18
  • Мнения: 1 517
Не знам дали е скука, но понякога ми се иска да получавам повече внимание!
newsm10 Понякога наистина ми е малко скучен и нямам нищо против да ме "разтърсва" от време на време (нямам предвид секса). Толкова е монотонен, а мен това адски ме изнервя...ма ко да прайш, ш'съ търпим, нъл са убичъми (уж  newsm78 ).

# 19
  • Мнения: 2 353
  На мен не ми е скучно, защото имам ужасно много неща за вършене. Може би на него понякога му е скучно, защото не му обръщам достатъчно внимание Thinking

# 20
  • Мнения: X
Хич.....даже на моменти си мисля,че не лошо малко да понамалим оборотите...Ама,хубаво ми викаше мама да си взема по-нормален мъж/не луд метъл/,ама кой ти слуша..аз зодии чета-Козирозите били улегнали и консервативни..../лошото е,че там пише,че с възраста стават по-дейни и активни Mr. Green/

# 21
  • Мнения: 2 085
Общо взето, да.Добре е, че си имам странични развлечения Mr. Green

# 22
  • Мнения: 494
Общо взето, да.Добре е, че си имам странични развлечения Mr. Green

 newsm10

# 23
  • Мнения: 2 657
не ми е ску4но,все още задоволява вси4ките ми потребности Peaceпредполагам,4е и аз на него Wink

# 24
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, не ми е скучно, но пък сме заедно от 3 г. само, може би след 10-15г. и да ми стане знам ли Mr. Green

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, не ми е скучно.
С брак, без брак, човек сам си прави ХОРОШОТО  Laughing

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На мен ми е скучно, при това зверски........това 2 години с един и същ партньор малко множко ми се струват........

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не ,не ми е скучно, а когато имам нужда от нещо различно - знам как да го постигна  Wink.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, в това отношение специално не ми е грам скучно. Но пък други неща ме изморяват и ми досаждат Confused Няма пълно щастие Laughing

# 29
  • Мнения: 5 577
Съгласна съм с Никол. Не виждам връзка между брака и изневерите, ама никаква.  Thinking

# 30
  • Мнения: 334
Съгласна съм с Никол. Не виждам връзка между брака и изневерите, ама никаква.  Thinking
Ама то и темата не е за изневерите.Някъде да съм споменала изневяра?
Всеки си тълкува въпроса както си иска.
И всеки има право на мнение.

# 31
  • Монтана
  • Мнения: 499
Скучно не бих казала-ние сме постоянно сред хора,пък и ежедневието ни е адски забързано,дните неусетно летят Hug

# 32
  • Мнения: 4 473
Понякога ми е скучно, да.

# 33
  • Мнения: 3 550
Не. Не ми е скучно. Освен това предпочитам да живея спокойно, вместо разтърсващо.  Grinning

# 34
  • Мнения: 5 577
Съгласна съм с Никол. Не виждам връзка между брака и изневерите, ама никаква.  Thinking
Ама то и темата не е за изневерите.Някъде да съм споменала изневяра?
Всеки си тълкува въпроса както си иска.
И всеки има право на мнение.

Стори ми се, че говорим за секс, а секса извън брака най-често се нарича "изневяра". Ок, нека да е "нещо разтърсващо".
Не виждам тогава връзка меджу брака и разтърсващото нещо.

# 35
Неее, като се напуша  Sick #Cussing outи го нападам да го гъдичкам... Смеха охравя всичко

# 36
  • Мнения: 8 917

Нямате ли нужда от нещо разтърсващо,което да ви накара да се почувствате живи?
Само от към аспект интимен партньор.
Еднообразно - понякога да, но скучно - не Simple Smile Успяваме да си го разнообразим Peace

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Вече не - в момента, когато почувствахме, че ни става скучно решихме с мъжо и си избрахме хоби Heart Eyes...сега чак нямаме време да скучаем Wink.

# 38
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Не не ми е скучно - не виждам връзка между скуката и брака.
Човек, ако му е безинтересен живота, бракът няма да го разнообрази или поне не трайно.
Аз, ако имам нужда от допълнително емоционално удовлетворение / или духовна храна /, освен тази, която получавам чрез взаимоотношенията в брака си я набавям чрез свои собствени интерси - книги, хоби, писане ...

# 39
  • Мнения: 334
Съгласна съм с Никол. Не виждам връзка между брака и изневерите, ама никаква.  Thinking
Ама то и темата не е за изневерите.Някъде да съм споменала изневяра?
Всеки си тълкува въпроса както си иска.
И всеки има право на мнение.

Стори ми се, че говорим за секс, а секса извън брака най-често се нарича "изневяра". Ок, нека да е "нещо разтърсващо".
Не виждам тогава връзка меджу брака и разтърсващото нещо.
Е нали затова казах,че всеки има право на мнение.
Аз виждам общи неща - е на различно мнение сме в което не виждам нищо лошо.
Но мое мнение е, че разтърсващите неща може да се случат и с интимния ни партньор/съпруг/а//.Ние сме хора с възрастта се променяме,ако щете брака ни променя/положително или не/.
Преоткриването на партньора,необходимостта от разнообразие за мен е важно.И за мен то може да се нарече разтърсващо,защото по принцип го няма/т.е случва се еднократно за определен период/.Визирам нашата връзка,да не си помислите ,че навсякъде трябва да е така.

# 40
  • Мнения: 6 992
Че може ли да ми стане скучно - толкоз път пребродих за тоя мъж. Че и продължавам. Laughing Може да ми стане скучно като вземем да се съберем в една къща и няма 200 км разстояние Mr. Green Но тогава все ще си намерим разнообразие някакво.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мда, понякога доста ми доскучава.

# 42
  • Мнения: 5 178
Каква скука в такава центрофуга живеем вече 4-та година, че не знаем как минава времето
А за секса сега има застой по обективни причини

# 43
  • Мнения: 489
 Чесно казано, не ми остава време да ску4ая, особенно след като се роди детето. Нямам време въздух да си поема, а с мъжа ми не можем да се видим, та камо ли да се скараме или да си омръзнем(4есто е в командировки).

# 44
  • Мнения: 275
Семейство сме от 2,5г. Заедно живеем от 5г. Гаджета сме от почти 10г.

Смея да твърдя, че не ми е скучно! Има толкова спадове и върхови моменти, че няма време за скука. Важното за нас е да се подрепяпе, което и правим  Hug

# 45
Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!
какво зна4и разтърстващи изживявания?Хубав секс?Да разбирам ли 4е не ти е СКУ4НО в брака ,а по скоро в леглото?
Аз съм моногамен тип и когато сам с някого съм изцяло негова.Не не ми е ску4но и даже и не си помислям за  разтърстващи изживявания.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 271
Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!
какво зна4и разтърсващи изживявания?Хубав секс?Да разбирам ли 4е не ти е СКУ4НО в брака ,а по скоро в леглото?
Аз съм моногамен тип и когато сам с някого съм изцяло негова.Не не ми е ску4но и даже и не си помислям за  разтърстващи изживявания.

Не смятам че разтърсващи изживявания означава - разтърсващ, хубав секс  Naughty, разтърсващи изживявания може да има и в други  насоки - дом, деца, екскурзии и почивки и т.н..

На мен определено не ми липсва друг мъж - моят си е чуден  luvbed

# 47
  • Мнения: 1 495
Имам малка нужда от нещо по-разтърсващо, даже му казах снощи на половинката. Обаче това, което ми липсва е свързано с него, иска ми се да ме прегръща по-страстно понякога  Embarassed Blush

# 48
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз нямам брак, но ще отговоря, защото имам 5-годишна връзка. Не мога да кажа, че ми е скучно, но че имам нужда от нещо разтърсващо на моменти-определено да!

# 49
  • Мнения: 42
Поздравявам всички дами чиито съпрузи ги задоволяват както сексуално, така и емоционално. Аз не мога да се похваля с такова нещо и затова определено имам нужда от нещо интересно,разтърсващо и най-вече чувства които да ме накарат да се почувствам истинска и желана млада жена.

# 50
  • Мнения: 494
Поздравявам всички дами чиито съпрузи ги задоволяват както сексуално, така и емоционално. Аз не мога да се похваля с такова нещо и затова определено имам нужда от нещо интересно,разтърсващо и най-вече чувства които да ме накарат да се почувствам истинска и желана млада жена.

Определено се чувствам истински желана и обичана ,но извън брака Mr. Green, а там си е такава скука и хабене на нерви.

# 51
# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никак не ни е скучно даже.
Чувала съм следната приказка: "като иска Мара къдряво, сама да си го накъдри".
Това към всички Мари, които очакват мъжете им да "направят нещо". Ами вие поемете инициативата, какво сте се заоплаквали. Пък следващият път ще ви се реваншират.  Wink
П.П. Това за "къдрявата Мара" е мой основен житейски принцип.  GrinningАко не ви харесва Мара, има и друга приказка - за вълка с дебелия врат.  Laughing

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не ми е скучно. И аз, както и Василиса, смятам, че бракът ще е такъв, какъвто си го направиш.
Може и да се прокрадва лека рутина в ежедневието, но скука - не. Пък и, без да обиждам никого, на умните хора никога не им е скучно - имат си мисли, които ги занимават Wink

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не се оплаквам , примирила съм се, че вече не мога да продължавам с моя безразборен сексуален живот........и не искам........не че ще ме поиска някой. Crazy......но ми липсва тръпката

# 55
  • Мнения: 599
Аз съм точно на мнението на Василиса. Толкова много сме се борили да сме заедно, омъжена съм за мъжа на живота си, живеем интересно, има толкова много неща, които могат да се направят още! Не трябва да се оставя човек на течението. Трябва малко лудост, много идеи и ентусиазъм. И да се храни и отглежда любовта. Любовта, без която не можем  Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 7 034
Сексуално се чувствам задоволена, по-скоро ми липсва тръпката от флирта, прехвърчащите флуиди, влюбените погледи, които те  разтреперват.

# 57
скучноооооооооооооо ooooh! ooooh! ooooh! smile3515  love001  love001

# 58
  • Мнения: 2 220
Подкрепям авторката на темата - "разтърсващо изживяване" не означава задължително секс с друг мъж. Такова може да са хиляди неща, които се случват вътре в семейството.
В момента аз имам нужда от такова разтърсващо - между мен и мъжа ми.

# 59
  • Мнения: 520
Скучно с две деца вкъщи трудно може да ми е скучно, но често ми се иска , да имаме повече време един за друг. А когато сме двамата сами определено гледаме да не скучаем , че не се знае , кога ще ни се случи отново Wink

# 60
  • Мнения: 1 919
И на мен ми е скучно. Моя мъж е решил, че сега е време за много работа и за друго не се сеща.  Но, както казва Василиса, ако аз му организирам нещо се получават нещата.

# 61
  • Мнения: 6 164
Засега не  fingerscrossed Satisfied

# 62
  • Мнения: 730
Скучно даже и за секунда не ми е било.Мъжът ми ми е точно половинката,той е точно това,от което имам нужда-и сексуално,и емоционално.И двамата сме прекалено темпераментни и внасяме свежест и разнообразие във връзката ни.Особено той-неизчерпаем е откъм положителна енергия и приятни изненади.

# 63
  • София
  • Мнения: 39 759
За сега не ми е скучно. Не казвам "никога няма да ми стане скучно"... просто се моля да не се случва.

# 64
  • Мнения: 268
Понякога Да (за съжаление  Confused ) Ние още не сме женени и още от сега ме налягат едни мисли  Wink Исками се да е по активен в някои работи , все аз ли трябва да съм инициаторката ,еееее уморих се  Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 2 407
Не нямама нужда.В брака всчко ми е ок и хич не ми е скучно.Както си го направиш.

# 66
  • Мнения: 2 673
   Обичам човека до мен, макар и без брак. Не ми  е забавно, нито пък скучно. Живота ми е просто любов.

# 67
  • Мнения: 1 427
Не ми е скучно-достатъчно често се караме за да ми доскучае! Laughing

# 68
  • Мнения: 251
Понякога ми е скучно. Моят мъж много обича да си виси пред компютъра и ми липсва внимание....
smile3521

# 69
  • Мнения: 1 449
Не и никога не ми е било за 16г. Пасваме си идеално! Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 058
По някой път наистина ми е много скучен. Имам нужда от разнообразие.

# 71
  • Мнения: 5 370
Приела съм го какъвто си е , а иначе за скука-не остава кой знае колко време.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 64
Не знам дали е скука, но понякога ми се иска да получавам повече внимание!

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скучно ми е, но не се оплаквам (за мен няма угодия).

# 74
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не. Чувствам се добре с партньора си и не мисля да го сменям скоро.

# 75
  • Мнения: 6 039
не ми е скучно, аз постоянно си измислям сценарии за филми  Joy

# 76
  • Мнения: 6 390
Нямате ли нужда от нещо разтърсващо,което да ви накара да се почувствате живи?
Само от към аспект интимен партньор.
съвсем не  Wink

# 77
  • Мнения: 5 475

и при мен е така! Peace

# 78
  • Мнения: 44
ne mi e sku4no,no moje malko po 4eso da ostavqme na same da si varnem starite spomeni

# 79
  • Мнения: 166
на мен също не ми е скучно в брака,обичам съпруга си страхотно много.той ме задоволява страхотно и нямам нужда от нищо чуждо.той е това за което съм си мечтала винаги.
вярно понякога като се отплесне в работата си и забравя за мен,но му прощавам все пак сам си е шеф на себе си и трябва да решава служебните си проблеми дори ми се иска и аз да му помагам.давам мило и драго за него и естествено за детето си.понякога ,даже да си призная често му се сърдя без вина,толкова много си го обичам,че искам постоянно да сме заедно,но не винаги е възможно даже ако има едно лесно може да ми се смеете ама ще си го кажа,ако има лесно и в тоалетната ще влизам с него толкова не искам да се отделям от него.та когато му се сърдя той естествено не е виновен,примерно когато се налага да излезе за 10 мин по работа когато тъкмо се е прибрал в къщи а той през деня се прибира при всяка свободна минутка.и така ,но забравих да кажа,че все пак искам малко забавление за двама ни,но откакто малкия се е родил забравихме за това,но пък и тримката ние забавно.

# 80
# 81
  • Мнения: 817
Сексуално се чувствам задоволена, по-скоро ми липсва тръпката от флирта, прехвърчащите флуиди, влюбените погледи, които те  разтреперват.
По същия начин се чувствам и аз

# 82
  • Мнения: 460
мисля,че сивото ежедневие понякога ни убива!доста сме забързани и необръщаме внимание,но мисля че въпреки всичко не трябва да забравяме полвинките си! Peace Crazy

# 83
  • Мнения: 3 360
Всичко друго,но не и скучно! Laughing

# 84
  • Мнения: 2 211
Каква ти скука? Свят ми се вие от разнообразие.

# 85
  • Мнения: 1 462
Къв брак?

# 86
  • София
  • Мнения: 35 942
Не - никога

# 87
# 88
  • Мнения: 2 677
Никак не ми е скучно!  Peace
Напротив! Удряме си страхотно забавление с половинката! И в интимен, и в ежедневен аспект.  Mr. Green

# 89
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако стане много скучно спретвам някое скандалче... няма майтап Wink

# 90
  • Мнения: 6 461
Не ми е скучно,напротив винаги съм ангажирана............. Crazy
Чувствам се добре с мажО и не смятам да го сменям .... Mr. Green

# 91
  • Мнения: 4 621
Не Naughty
Съпруга ми е този, който ме кара да се чувствам жива  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1 289
С мъж като моя няма скука  smile3514

А и с темперамент като моя няма спокойствие  argue piasyk kiss gydi

# 93
# 94
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не Naughty
Съпруга ми е този, който ме кара да се чувствам жива  Heart Eyes

Така е! Grinning

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 926
Понякога ми е скучно Rolling Eyes

# 96
  • София
  • Мнения: 1 621
Ми, не не ми е скучно. Стремим се да не ни завладява рутината и скуката. Peace

# 97
  • Мнения: 745
Не, не ми е скучно. Напротив - много ми е приятно.  Simple Smile

# 98
# 99
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много, ама мноооого рядко.....Когато съм сама, без него - само тогава, и само понякога

# 100
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не Peace

# 101
  • Мнения: 834
Изобщо не ми е скучно, даже се чудя как ще правиш секс като авантюра.

# 102
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не! Grinning

# 103
  • Мнения: 26
ve4e sme 5-ta godina zedno i izob6to ne mi e sku4no.a otnosno do seksa tam sme nai dobri.vseki pat e straxotno.ne viarvam 4e niakoi den 6te mi e sku4no.

# 104
  • Мнения: 1 761
Скучно?Прекарваме си времето заедно прекрасно,малко почивка ще ни е добре дошла,ама все няма време...

# 105
  • Мнения: 1 193
Не ни е скучно,  щото все още не сме решили да се бракуваме Embarassed

# 106
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Каква ти скука ... то все нещо се случва..

# 107
  • Мнения: 6 618
Понякога като се заредят едни мачове /както сега/ ми е скучно.

# 108
  • Мнения: 1 370
До този момент - не. Все още поддържаме огънчето Wink

# 109
  • Мнения: 1 289
Не ни е скучно,  щото все още не сме решили да се бракуваме Embarassed



И ти мислиш ,че като се бракувате става скучно  #Crazy Пробвай и ще видиш-повесело е даже  hahaha

# 110
  • Мнения: 1 043
ами честно казано като бяхме омъжени ни беше скучно - поразведохме се - и ето на пак сме заедно и се веселим  hahaha Joy
това да не служи за пример обаче - може да сме сбъркани  Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 1 289
ами честно казано като бяхме омъжени ни беше скучно - поразведохме се - и ето на пак сме заедно и се веселим  hahaha Joy
това да не служи за пример обаче - може да сме сбъркани  Rolling Eyes


Ами ако пак ви доскучае??? newsm78

# 112
  • Мнения: 3 323
Скучно ми е без брака!

# 113
  • София
  • Мнения: 607
Не ми е скучно, по-скоро понякога искам повече внимание.... Blush

# 114
  • Мнения: 126
Никак даже.Постоянно нещо се случва /не само хубави неща/пък и аз не съм такъв човек да се оставя да ми бъде скучно.Винаги измислям нещо,с което да освежа понякога сивото ежедневие.

# 115
  • Мнения: 2 897
Точно в този аспект определено не ми е скучно Mr. Green

# 116
  • Мнения: 173
Определено НЕ  Laughing

# 117
  • Мнения: 592
О, не - мъжът ми такова разнообразие ми осигурява, че за сега имам обратната нужда - СПОКОЙСТВИЕ! за протокола ние нямаме брак, но немисля, че това е от значение.
Но някой път ми се присква, да усетя първата тръпка от цулувка, прегрътка...., но това е само моментно Embarassed

# 118
  • Мнения: 509
Случвало се е да ми доскучае.И нуждата от нещо разтърсващо ми се е случвала.Но най-хубавото е,че винаги след това ми се е случвало да задоволя тази си нужда отново в брака.Тогава и скуката изчезва.

# 119
  • София
  • Мнения: 5 605
Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!

newsm10

# 120
  • Мнения: 701
newsm78...засега не ми се е случвало,предполагам че няма и да ми се случи!

# 121
  • Мнения: 1 612
Определено не!  Naughty

# 122
  • Мнения: 1 289

Не ми е СКУЧНО в брака.
НО имам необходимост от разтърсващи изживявания. За мен тези две неща са различни!



 smile3501
 

Съгласна съм с теб.Аз напоследък се мъча да налучкам кога мъжа ми ще избухн за  някоя глупост  fight  и така определено не ми доскучава особено...Но не ме разбирайте ,че само се джафкаме-ооо,не веселата част преобладава,но с нерви като моите ... никой не издържа...пусти бременни хормони pregnant..сега мъж ми си го отнася gydi и е още по-весело от преди...

# 123
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не ми е скучно и не дърпам Дявола за опашката.
това много ми хареса Peace
А колкото до извънбрачните връзки- предполагам , че винаги са по-интересни, но ако някога заживееш с другият човек ще бъде същото, та после ще започнеш друга извънбрачна връзка и така до безкрай Mr. Green

# 124
  • Мнения: 323
Понякога да! Thinking

# 125
  • Мнения: 2 622
Ужасно ми е скучно в брака.няма какво да се залъгвам!Всичко си знаем с моя,и всякаква тръпка одавна е изчезнала.Писна ми аз да полагам усилия,да се поддържам(въпреки ,че се грижа за две деца),а от негова страна да няма грам романтика и въображение!

# 126
  • Мнения: 4 155
Изобщо не ми е скучно.

# 127
Да доста ми е скучно вече а не сме много отдавна заедно.Само с мен ли е така?

# 128
  • Мнения: 550
Толкова ми е скучно, че направо се възхищавам от себе си как още издържам. И скучно, и тъпо, и сиво, а най-са ми досадни празниците, защото тогава всички сме си вкъщи, и направо откачам. Сега сме само двамата, малката спи, а баткото излезе, и изобщо не си говорим. Той чете вестник, аз щракам на компа, и чакам кумовете да дойдат, че да ми стане по-весело. Още един ден отмина. Но и да тръгна да се развеселявам не смея, че ще стане страшно.

# 129
  • Мнения: 3 423
не ми е скучно,даже напротив -ИНТЕРЕСНО И ЗАБАВНО МИ е с мъжо винаги Peace

# 130
  • Мнения: 658
Понякога

Общи условия

Активация на акаунт