БисИри и правописни истории 4

  • 28 129
  • 602
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
 Laughing Laughing Laughing Laughing
Страхотна тема!
Аз ще добавя една думи4ка, която, моя позната използва постоянно - не е само веднъж да се е объркала, просто за нея така си е правилно.И така думата е ханцунг. В една дума две грешки  Laughing
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 31
# 32
  • Мнения: 7 803
От одавна спрях  Shocked

# 33
  • Мнения: 2 254
"...ще ставаме маникенки"

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
разберът, дадът
Да знаете, че вече и глаголите могат да си имат пълен член.

# 35
  • Мнения: 13 512
Гуведж-как-заглавие в Готварския

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
разберът, дадът
Да знаете, че вече и глаголите могат да си имат пълен член.

Другарко, опреснете си познанията, моля  Mr. Green. Глаголите отдавна го имат този пълен член  #Crazy

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
"депломна работа ....и ще съм магистър... някога..." - пази боже.  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 630
ништо - може би вече е отбелязано тук, но от вчера попадам няколко пъти на тази грешка.

# 39
  • Мнения: 1 798
Минавам днес поклай закусвалня наблизо и какво да видя на вратата-`ТАРСИМ МЛАДИ ПРОДЪВАЧКИ НЕ МЛАДОЛИКИ`
 Joy Joy
Хихихи, ...търсят просто млади, а не изглеждащи млади, а и правописът е убийствен!! hahaha

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Тези неща ме лъскаят"
"по-вече"

разберът, дадът
Да знаете, че вече и глаголите могат да си имат пълен член.

Другарко, опреснете си познанията, моля  Mr. Green. Глаголите отдавна го имат този пълен член  #Crazy
ooooh! Ауу, колко съм изостанала Embarassed, ще трябва да ходя на опреснителен курс, тц-тц-тц Whistling

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
преди 1 месец и дадох бялото на дроктора и го хареса много  smile3521 Бисер е цялото изречение- "бялото" на доктора буди доста размисли у мен  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 254
"Моля ви, кажете някой изпитан метод, с който да се премахнат треските от главичката на Бебчо. Пробвала съм да ги мажа с мазнина и после да ги лющя / ако мога така да се изразя /, но те пак се появяват"
   трески... #Crazy

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
"Моля ви, кажете някой изпитан метод, с който да се премахнат треските от главичката на Бебчо. Пробвала съм да ги мажа с мазнина и после да ги лющя / ако мога така да се изразя /, но те пак се появяват"
   трески... #Crazy

Няма да е зле да опита с рендето  Joy

# 44
  • Мнения: 2 952
То са кокалчета , то са трески , бели работи докторски - ВрЪхТЪТ  направо с пълен  член smile3532 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт