Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?

--------------------------------
Моя приятелка,до преди малко беше в нас,не мога да я успокоя......вчера и звъни домашния телефон,тя вдига и отсреща и казват/мъж/,че съпруга и си има любовница от дълго време,че и се подиграва по този начин,защото явно го правил и да се оглежда повече!!!!Тя ,милата толкова се е шашнала,че попитала:Ами тя по хубава ли е от мен,вие познавате ли я,кой сте вие......
Естествено,отговор не получила,само пак едно:Отвори си очите!!
Тя наистина ми е споделяла преди няколко месеца,че мъжа и не я "отчита"/тя така се изрази/ за нищо,повече контене преди да излезе за работа,секса се разредил и т.н
Тя ме пита какво да прави,детективи ли да хваща,да се самоубива ли,да му казва ли....само ме пита и реве,аз незнам какво да и кажа.Опитах се да и кажа,че може да е шега,тя НЕ,аз се съмнявах,сега се потвърди.Мъжа и в момента липсва от София,тя искаше да му звъни да му вдига скандали,спрях я,поне докато беше в нас,казах и да изчака,ще измислим нещо.Изпи 1 Лексотан и се прибра.

Писах тук тази тема,за да си кажете вие мнението,как бихте постъпили в такава ситуация/дано не се налага/ или ако сте били какво сте направили?
Не съм семейна,но като я гледах как страда,сигурно много боли.
Дайте съвети
Цитирай

toronto

това наистина е стряскащо обаждане  #Crazy
съвсем не и завиждам на милото моми4е Crying or Very sad дано вси4ко си дойде на мястото-ли4но аз мисля 4е това е подла 6ега!разбирам да и се обади жена, Thinking но мъж!?
само като си помисля колко гадно е усещането на несигурност ,направо свят ми се завива!
но пък в крайна сметка-ако той и е изневерил,негов проблем-ще осъзнае какво е имал до него,но ще е късно , когато го оцени!
Цитирай
Аз да ти кажа,не бих се вързала така изведнъж.
Верно ,то жената си знае дали има повод да се съмнява,ама аз не бих повярвала на телефонно обаждане.
Всякви хора има ...
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Защо си пуснала жената да излезе като е изпила един лексотан и е разстроена? За другото - незнам
Цитирай

Sofia

От какъв телефон и е звъняно ?
Цитирай

гр.Бургас

Честно да ти кажа,ако имам вече някакви съмнения и получа подобно телефоннообаждане наистина много бих се замислила.Без да ми става фикс идея бих погледнала с други очи на положението.При всички положения аз си мисля,че една жена винаги усеща когато я мамят.Дано това да е просто някаква грозна и недодялана шега
Цитирай

Ако имам съмнения и получа подобно обаждане , определено ще ми стане много криво. Ще проверя истина ли е и тогава ще мисля какво да правя  Thinking На съпруга няма да кажа нищо докато не се убедя какво става.
Цитирай

София и там където не се пуши

Съпругата на мой колега също беше получила обаждане за него и   МЕН. А с нея сме приятелки и явно на някой не му беше ясно какви са ни отношенията и бяха решили да и се обадят с лъжа /хората не могат да живеят без такива работи/.  Не си спомнян нейната реакция към тях, но ми се обади и ми каза, ако не знам да знам това и падна един смях. Слава богу, че тя просто вярваше на истината и до ден днешен винаги продължаваме да си подържаме връзка с тях.

Дано жената /ако това не е истина/ не си развали отношението със съпругът си заради неоправдана ревност.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes
Цитирай

London, Sofia

"Котвичка" /никът на мацката/ дали е равносилно на "кукичка" 35 newsm78 Mr. Green Peace
Цитирай

Ямбол

Peace

Ало, пускането на теми за сеир не ми харесва!
Цитирай

Бургас

Никак не е лесно,но дано успее да не се поддава на провокацията и да се успокои преди да го напада,а междувременно да си "отвори очите" и да се огледа .

Надявам се това да е било "шега" Peace
Цитирай

София

И защо решихте, че е пързалка? Ей, много сте подозрителни.

А по темата - аз бих се опитала да запазя тотално хладнокръвие и по никакъв начин да не дам на мъжа да разбере, че го подозирам. След това бих се опитала да проверя как стоят нещата. И ако го хвана - да си дам отговор на въпроса какво е той за мен, мога ли без него и пр.... Ако не мога - да се опитам да го върна в семейното ложе някак.
При силов подход от самото начало нерядко се стига до раздели.
Цитирай

Ми сигурно бих казала "Е, и ?И аз си имам  Mr. Green "
Не бих се вързала на телефонно обаждане. Като се прибире, ще му кажа, ще вида как ще реагира Laughing Но общо - взето - ще се радвам, че е намерил някоя, която да ме отменя малко от малко, че трудничко му издържам на темпото... Rolling Eyes Laughing
Цитирай

София

Да говори с мъжа си и да го пита направо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора