Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

dupnica

Мами дйте идея за име термина ми е на 27.12 Стефанов ден ама не6та да е Стефка .4акам моми4енце  newsm78
Цитирай

Някъде там...

Стефани, Стефания
Цитирай

А държиш ли по принцип да има общо със Стефан? Имам братовчедка, която се казва Стефания и накратко й казват Ина Smile
Виж и това http://www.bg-mamma.com/site/content/view/610/59/... явно и други имена празнуват тогава. 
Цитирай

област Софийска

Моята племенница се роди на Стефановден и я кръстиха Синтия. А и баба и се казва Станка, та стана идеално.
Цитирай

ГОре на черешата...

Мами дйте идея за име термина ми е на 27.12 Стефанов ден ама не6та да е Стефка .4акам моми4енце  newsm78
Миличка, не очаквай да родиш точно на термин...Избери си име, което да ви харесва.
Моят е роден на 14 януари - Васильовден по стар стил, но си беше вече избрано -Калоян.../пък и е циганската нова година... Confused/
Цитирай

София

За Стефановден -Стефания, Венцислава/Стефан=Венец от гръцки, така че празнува/
Иначе, на мен ми харесва Христина и е точно на Коледа.
През декември има толкова много празници-Св.Анна също-Анна е хубаво
Ти ще си прецениш най-добре, като видиш всички идеи. Smile
Цитирай

New Zealand

Аз съм родена на тази дата Hug
Казвам се Славка, въпреки 4е едната ми баба е Стефанка, а другата Славка, но така са били решили предварително, а и термина не е бил на 27.12, а седмица по-рано...
Ина4е, имена, които се сещам - Стефани, Стефания, Стела, Станислава
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Стефани, Стела.
Цитирай

ruse

Стиляна
Цитирай

Варна

Стефани Peace
Цитирай

между град и село

Станислава Peace
Цитирай

Прага/Чехия

Здравей и от мен,моят термин и той е на края на Декември,и мойто бебе ако е момиче трябва да е със ^ С^ и може би ще е Стефани или Стилиана. newsm78
Цитирай

Варна

Сесил и Сисилия са готини и малко по нестандартни.
Цитирай

Шансовете да родиш на термина не са големи,нали знаеш? LaughingГолямата ми дъщеря трябваше да се роди на 24.12-Рождество и ние и избрахме име Рени.Тя се роди 5дни по- рано ,но името си и остана....Така че изберете на детенце име ,което ви харесва ,пък то когато реши -ще си дойде на бял свят!И Стефани ми харесва и Венцислава също....Изборът е ваш!  bouquet
Цитирай

стара загора

Стефани   Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора