Колко продължиха коликите при вас?

  • 1 971
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Коликите изчезнаха на3 месеца,каквото и да давах само малко облекение.Носене гушкане...

# 16
  • софия
  • Мнения: 495
около месец,но не бяха силни
И при нас така Peace

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И при двамата след края на първия месец не разбрах да са имали колики. Имаше само едно леко проплакване надвечер и това беше. Въпреки това, за всеки случай, продължих да давам капки до трети месец, само по веднъж към 17ч.
При вас сигурно ли е, че детето плаче от колики, може да е нещо друго - зачервено дупе, трудно изхождане или някакви други неразположения Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 353
Продължиха до към втория месец-минаха от самосебеси. Peace

# 19
  • Мнения: 992
до началаото на втория месец имахме колики, но търпение му е майката, ще изчезнат, всякакви капки и чайчета са за временно облекчение

# 20
Моя син имаше зверски денонощни колики.Нищо не помагаше.Един ден взех на заем едно кош4е да спи в него и да го друсам,поне да не ставам да ходя до кошарата постоянно и из4езнаха.Може би им е било време да спират,но откакто го сложих в коша се родих и поспах

# 21
  • Мнения: 1 341
Ема коликите я държаха до месец и половина.Не е имала силни колики през цялото време.Не се оплаквам,много леко ги изкара  Peace

# 22
  • Мнения: 510
Имаше колики май до 3 месец, но не мога да кажа, че са били много силни. Ползвахме Инфакол и Еспумизан, най-вече се успокояваше като лежеше по корем на корема на баща си или дядо си.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 241
При нас коликите продължиха докъм 40-тия ден.  Laughing
Бяха силни и почти постоянни, а от лекарствата нямаше ефект.  #Crazy

# 24
  • Мнения: 3 537
До края на шестия месец. #2gunfire

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
При нас коликите бяха ужасни- от 1 до 5 всяка нощ, непрекъснат рев. Нищо не помагаше, много ми беше жал за мъничето.  Но за щастие продължиха само месец и половина.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 171
До края на шестия месец. #2gunfire

И при моето дете до тогава ooooh!...живееше върху корема ми- това беше единственото ефикасно облекчение за него и мен ooooh!...

# 27
  • Мнения: 5 103
2 седмици Party

# 28
  • Мнения: 429
първите два месеца - отвреме навреме. Слагах я по корем върху коленете ми и разтривах гръбчето - това помня, че й понасяше добре. И много гушкане. Донесоха й от Италия едни капки Mylicon, но при дъщеря ми коликите бяха слаби и нарядко, в сравнение с всичко, което съм чувала. По думите на приятелки с много страдащи от колики бебета, капките облекчават. Само че, не ги продават в България. Иначе не са скъпи, взехме две опаковки за 14 лева общо. Между другото имам останало половин шише, мога да ти го подаря, ако искаш.

# 29
  • София
  • Мнения: 508
До средата на третия месец, но при нас не бяха много продължителни / около час и половина вечер/ и то не всеки ден

Общи условия

Активация на акаунт