намерих нещо и се съмнявам

  • 6 512
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 555
Въображението на ревнивата жена е истинска стихийна сила Twisted Evil

Иначе, момичета, искрено ме потресоха някои от разсъжденията, които прочетох. Но няма да коментирам, в крайна сметка всеки си е различен и избира да живее по начин, който му е най-удобен.

# 61
Браво на вас! Защо не му каза? Така щеше да ти се смее  Mr. Green
А как компаниите не знаят, че сте женени? Тайно ли се бракувахте?



Не сме се женили тайно, но примерно като се съберем компания, идват и други хора, притятели на наши приятели, които пък ние не познаваме, или пък приятел на мъжа ми води "другата" с нейни още 2 приятелки примерно.

# 62
  • в къщи
  • Мнения: 467
ами за да не стават грешки,като доведат 'другите',веднага скачай и го 'заплювай',че на всички да им е ясно,чии е мъжът.хихихи Joy

# 63
  • Мнения: 1 418
На една позната ревността до къде беше стигнала...Приятелят и работи в "Студ.град"на една сергия.И там момичета да искаш.Но момчето си е сериозно и не се занимава с тях.Обаче приятелката му го заподозряла,че и изневерява,събрала си багажа и изчезнала.След което цял ден го обсипва с смс,на които той не отговаря.И накрая вечерта,докато той гледал тв с негов познат,тая изкочила от храстите,като нинджа.Направо съм се поцепила от смях.То бива,бива,ама това е направо страшно.

# 64
  • Мнения: 3 268
Извинявайте, че толкова време не можах да вляза и да ви разкажа какво стана. Вечерта мъжа ми като се върна от работа го попитах, коя е тази "ник"? По изражението на лицето му разбрах, че наистина не знае за какво става въпрос? Естествено се ядоса малко и каза, че за първи път чува тоя ник. Той не обича да чати, и никога не пуска скайп, кю или нещо друго. И за това много ме хвана яд като си помислих, че уж не чати, а и аз като чатя не му е много приятно, но аз чатя само с приятлеки, които и той познава. Та като си легнахме, не можах да спя цяла нощ и се сетих нещо. Предната седмица у нас идва братовчедка ми да ползва интернета, още на сутринта й звъннах и директо я попитах дали е чатила с някоя с тоя ник. Оказа се, че въпросната 19 мацка била сестра на някакво си момче, с което си чатила братовчедка ми и т.н, заплетна история, в крайна сметка не можах много да разбера, единственото което ме интересуваше, беше това че мъжа ми излезе чист от тая работа. Не съм му казала нищо, да не заплетем интригата.
Не че ми е мъж, но усещам че когато сме в компания с други жени, които примерно не знаят че ми е мъж, /защото когато сме в компания аз сядам до момичетата и съоветно той до мъжете/започват да му се усмихват едно такова чаровно и т.н, на него го пък му става смешно, ама от къде да знам като ме няма какво става.
Казах ли ти аз да си живееш спокойно и че всичко е наред.Сега някои от ревнивките ще ги е яд,че не си го хванала в изневяра.И друг път не си създавай излишни проблеми и без това живота ни е труден Peace

# 65
Седя си.... чета си.... и си мисля една пушка ли да си тегля или да търсия най-близкия град с трамвай та да легна под него....

За моя голямо съжаление се оказва, че има почти пълна липса на комуникация между съпрузите....

Кат  гледам нищо чудно повечето от писалите по тази тема да прекарват повече време в разговори тук от колкото с половинките си:)

Нищо чудно, че не ги познавате, но защо не желаете да ги опознаете по - добре?

Защо не си говорите по-откровенно почти колкото го правите тук?

А който търси намира....

# 66
  • Мнения: 407
По-добре разбери какво става. Попитай го и смятам, че ще можеш да разбереш, ако те излъже.
Дано да е напразно съмнението ти!

# 67
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз бих питала директно.Ако има нещо - веднага по погледа и поведението ще проличи  Hug

# 68
  • Мнения: 11 607
Ох, понякога женската ни фантазия работи повече отколкото трябва! Защо не действаме малко по-разумно, с по-малко емоции, а понякога - толкова импулсивно!!!! Нещата понякога са толкова прости,а ние си ги усложняваме!

Ама все пак - трябва да си имаме едно наум! Без да стигаме до истерии!

# 69
  • Мнения: 3 268
Естествено,че съм за комуникацията,но не непрекъснатите съмнения,разпити и обяснения.Трябва ли да търсим винаги под вола теле?Тогава кога ще се радваме на живота,като остареем и спрем да се ревнуваме ли? Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1 001
После ще прочета цялата тема, сега искам да отговоря "от пръв поглед":
Абе хора, вие всичко ли казвате на половинките си?!? На РС-то имам какви ли не контакти и т.н. Не мога за всяко нещо да "докладвам". Просто контактувам с доста хора, а неща като ICQ са точно за това. Но аз не съм Joro01 и не изневерявам, така че за всяко нещо си има нормално обяснение.

И нещо комично: майка ми се прибира след дълго отсъствие и намира на мястото на семейната снимка някаква мадама. Изпада в амок, но баща ми го няма да се обЯсни (и да поеме ударите). В последствие се оказва, че баща ми разлял нещо, снимката се намокрила, той я извадил да се съши, забравил да я върне, а рамката за снимки ... се продава с такава основа.

Ай стига с тази мнителност - питайте, а чак тогава се съмнявайте ...

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 13:50 от klisurov

# 71
  • Мнения: 1 001
... да ви разкажа какво стана...
Е, поне "разнищихте" мъжете още веднъж и се самоубедихте в проницателността си  Wink

Общи условия

Активация на акаунт