Кое точно определяте като "изневяра"?

  • 4 958
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Маса жени също кръшкат само заради единия секс (ако му е много малък и не я задоволява, може много да го обича, ама нуждата си е нужда).
сори за офф-а
Хич не е офф.
Чаках кога някой ще го каже.
Има и по-тежки случаи (и при жени, и при мъже) - изневеряват не заради лош секс, а заради по-добър такъв.
Или пък просто защото е нещо различно Rolling Eyes.
Може партньорът им да е идеален сам по себе си, това няма да ги спре да гледат настрани, защото логиката там е - няма две/ двама еднакви.
А с това няма и как да се бориш Confused.

# 76
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

от целувка нататък всичко го считам за изневяра.

Присъединявам се към това мнение Peace.Колкото до флирта-няма нищо лошо в безобидния здравословен флирт.
Безобиден защото не влагаш сериозни намерения в него и здравословен защото действа добре на самочувствието. Grinning




# 77
  • Мнения: 7 005
Дълготрайна връзка с друга. Имам предвид повече от 3-4 пъти с нея. Преди това - прав му път, няма лошо в разнообразието, само да не се задълбочава  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 677
Дълготрайна връзка с друга. Имам предвид повече от 3-4 пъти с нея. Преди това - прав му път, няма лошо в разнообразието, само да не се задълбочава  Rolling Eyes


Еовин,кво пиеш?

# 79
  • Мнения: 7 005
Кока-кола в индустриални количества, минерална вода, топъл шоколад, черен чай и мляко Mr. Green Кога черпиш Laughing

# 80
  • Мнения: 677
Подарък от мен за теб тогаз..И по-често да пишеш!

# 81
  • Мнения: 1 517
Може и да си права Еовин, но само с 1 път човек не остава. Или хич няма да кръшка, или ще е повече от веднъж. А за да не се задълбочава при такива похождения е нужен страхотен самоконтрол, който малко хора притежават. Трябва да си много врял и кипял в изневерите, за да можеш всеки път да НЕ прекрачваш онази тънка граница, зад която става мнооого сложно.
 Peace

# 82
  • Мнения: 11 607
Когато си пожелал в мисълта си друг - за мен ти вече си изневерил! Изневярата за мен е в ума, защото преди да стигне до физическото ти вече си минал през ума!

# 83
  • Мнения: 677
Когато си пожелал в мисълта си друг - за мен ти вече си изневерил! Изневярата за мен е в ума, защото преди да стигне до физическото ти вече си минал през ума!
По тая логика,аз изневерявам по десетина пъти на ден..И повярвай ми-не само аз..

# 84
  • Мнения: 1 517
Няма такъв човек, който да не пожелава друг освен партньора си. Просто няма. Чувствата и желанията идват сами, не можем да ги контролираме. Но действията - ДА.

# 85
  • Мнения: 11 607
Когато си пожелал в мисълта си друг - за мен ти вече си изневерил! Изневярата за мен е в ума, защото преди да стигне до физическото ти вече си минал през ума!
По тая логика,аз изневерявам по десетина пъти на ден..И повярвай ми-не само аз..

Щом го казваш - вярвам ти! Аз този проблем го нямам!

# 86
  • Мнения: 677
Когато си пожелал в мисълта си друг - за мен ти вече си изневерил! Изневярата за мен е в ума, защото преди да стигне до физическото ти вече си минал през ума!
По тая логика,аз изневерявам по десетина пъти на ден..И повярвай ми-не само аз..

Щом го казваш - вярвам ти! Аз този проблем го нямам!
Светица си ти,светица..

# 87
  • Мнения: 3 500
Всяко интимничене с друга жена за мен е изневяра - флиртове, смс-и, целувки, галене тук-там, секс, всичко, което на мъжа му доставя удоволствие да прави с друга жена в интимен смисъл /не като приятели/ за мен е изневяра. Peace

# 88
  • Мнения: 11 607

 People Angel People Angel  Не си поискал  - не си станал светец! Вярвам ти,че ще успееш!

# 89
  • Мнения: 1 451
Я да не се заблуждаваме...Мъжът като изневерява стига до секс...то е ясно.Жените могат да изневеряват поради различни причини докато мъжът го прави с една цел секс,секс и пак секс  Crazy

Дрън, дрън  Tired

Общи условия

Активация на акаунт