Пазарджишкото дете пълни с обич майчино сърце!-7

  • 11 060
  • 290
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 322
А, честито! И безаварийно  каране newsm53    car003 !

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 18:21 от valeria1

# 166
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аааа, аз придвидливо от 3 до 4 си стоях в къщи hahaha!

# 167
  • Мнения: 1 938
Ти ли ме блъсна, или аз сама паднах... newsm78 newsm01

# 168
  • Мнения: 657
Ти ли ме блъсна, или аз сама паднах... newsm78 newsm01
smile3532 Joy

# 169
  • Мнения: 134

Честити празници на рожденници и именници! Желая ви много здраве и късмет! И сбъдване на желанията ви!
Valeria1, страхотна торта е имал Светослав!
Mimipimi, само не трябва да се панираш и ще се научиш бързо.
Благодаря за поздравите по случай първия рожден ден на Стефко! За съжаление, вместо да има първото си парти за рожден ден, както бяха планували родителите му, Стефан за първи път в живота си беше болен. smile3518
Използвам случая да споделя как и двете "частни клиники" с детски отделения в града („Здраве” и „Хигия”) отказаха да приемат детето ми и да му включат една система с глюкоза. ВЪЗМУТЕНА СЪМ ДО ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ ОТ ОТНОШЕНИЕТО И НЕЗАИНТЕРЕСОВАНОСТТА!
Детето ми беше с разстройство и повръщане от 24 часа, изключително обезводнено. Причината за отказа беше, че нямали свободни места. Загрижеността им се изрази в това, че ме изпратиха в държавната болница, защото там били задължени да ме приемат и нямало начин да ми откажат.

Благодарна съм на д-р Джаров, Медицински управител на клиника „Торакс” – Пловдив, и д-р Вълчева, неонатолог в същата клиника, които дойдоха от домовете си в съботния следобед специално заради моето дете (при положение, че там няма детско отделение), първият – за да постави абокат на малката ръчичка, а втората – за да стои 3 часа до главата му, докато свърши системата с оводняващите разствори. ТОВА Е ИСТИНСКАТА ЧАСТНА КЛИНИКА И ИСТИНСКИТЕ ЛЕКАРИ! СТРУВА СИ ВСЯКА ЕДНА СТОТИНКА, КОЯТО СЪМ ОСТАВИЛА В ТАЗИ КЛИНИКА! newsm10
Пожелавам на всички ви да срещате такива Лекари и Хора!

# 170
  • Мнения: 2 214

Благодарна съм на д-р Джаров, Медицински управител на клиника „Торакс” – Пловдив, и д-р Вълчева, неонатолог в същата клиника, които дойдоха от домовете си в съботния следобед специално заради моето дете (при положение, че там няма детско отделение), първият – за да постави абокат на малката ръчичка, а втората – за да стои 3 часа до главата му, докато свърши системата с оводняващите разствори. ТОВА Е ИСТИНСКАТА ЧАСТНА КЛИНИКА И ИСТИНСКИТЕ ЛЕКАРИ! СТРУВА СИ ВСЯКА ЕДНА СТОТИНКА, КОЯТО СЪМ ОСТАВИЛА В ТАЗИ КЛИНИКА! newsm10
Пожелавам на всички ви да срещате такива Лекари и Хора!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
И аз искам да им пожелая здраве на тези хора.
Преди 2 години благодарение на тях останахме живи със Еми.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хиляди целувки на тях.

# 171
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Иве, ужасно е това, което си преживяла Sad. Надявам се, че малкият сладур вече е добре и всичко е зад гърба ви Hug. И аз преди време, в някоя от старите теми разказвах, как д-р Кантарджиева  в Хигията, отказа да прегледа Румито. А беше 23,30 ч., Руми на 2 мес., с повръщане, разстройство и обриви по тялото..... Обяснението на "докторката"- била дежурна за нейните си пациенти и не била длъжна да ни прегледа #Cussing out! Предложихме да си платим прегледа, но не можело..... Нямам думи просто.....И тези хора, без срам се наричат лекари.....и клетва са полагали..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Малииииии, как се ядосах #Cussing out #Cussing out #Cussing out!

# 172
  • Мнения: 1 072
Леле, Иве. Първо разболяване дълго се помни. Съжалявам, че освен другите тревоги са те занимавали и с глупости. Бързо възстановяване ви желая.

# 173
  • Мнения: 5 322
Ива, ужас!
Нямам думи, това не са лекари  #2gunfire!
Нацелувай и нагушкай Стефко от нас с Валерия   love001 !
От сега нататък само положителни емоции и започвайте коледно пазаруване за мъника  !

# 174
  • Мнения: 2 214

Използвам случая да споделя как и двете "частни клиники" с детски отделения в града („Здраве” и „Хигия”) отказаха да приемат детето ми и да му включат една система с глюкоза. ВЪЗМУТЕНА СЪМ ДО ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ ОТ ОТНОШЕНИЕТО И НЕЗАИНТЕРЕСОВАНОСТТА!

Stefaniva  моля пиши ми  на лични имената на лекарите.

# 175
  • Мнения: 1 097
Много съжалявам за Стеф... дано повече нямате лоши преживявания..   Praynig

Ние се позагубихме малко, но бях на лекции, почнах изпитите даже. Първия го взех даже  Mr. Green
Да се похвалим и с друго - Лео има зъбче  tooth  newsm68
Онзи ден в събота проби, а днес вече се вижда и второ  Crazy Чакаме го и него да пробие всеки момент. Направо не мога да повярвам колко бързо порастна... Heart Eyes

# 176
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честит рожден ден на mother-of-pearl newsm51!
Бъди жива и здрава и продължавай да сбъдваш мечтите си!

Честито зъбче на Лео Heart Eyes!

# 177
  • Мнения: 134
Благодаря за съчувствието на всички!
Winter, аз дори нямах възможност да разговарям с лекарите от отделенията. Те са на горните етажи и там не пускат току-така. Ако знаех имената им, нямаше да пропусна да ги цитирам.
Комуникирах само с д-р Захова, физиотерапевт, която просто беше дежурна в партерния кабинет на "Здраве" (отидохме първо там, защото личният лекар на Стефко плаща там, за да преглеждат неговите пациенти в събота и неделя). Тя се притесни много и се чудеше как да ми помогне. Качи се лично до детското отделение да се моли да ме вземат. Като се върна с отказа, сама предложи да се обади в "Хигия" и да обясни на колегите си. Не зная с кого е говорила точно, но бяха двама (първо обясняваше на един, после повтаряше, явно, на друг), но чувах само нея как се моли, обяснява, че детенцето е малко, че било изключително обезводнено, че съм била интелигентна и свестна жена и т.н. - почуди се какви доводи да им изтъкне. Но, уви! След категоричния отказ на "Хигия", жената пак се качи да се моли в детското на "Здраве". Накрая каза, че и от двете места са ме "посъветвали" да отида в държавната болница, защото там нямало да ми откажат. В този момент съпругът ми най-накрая се обади на д-р Вълчева. Дотогава аз не му давах, защото знаех, че в "Торакс" няма детско отделение и мислех, че това е основателна причина да ни откажат. Д-р Вълчева помоли за 10 минути, за да има възможност да се свърже с д-р Джаров. През това време ние тръгнахме за "Хигия" с намерението да се разправям лично с лекарите в детско. Стигнахме паркинга на "Хигия" и преди да слезем от колата се обадихме пак на д-р Вълчева. Тя каза да тръгваме веднага и само попита след колко време ще сме в Пловдив, за да ни чакат и приемат веднага. Явно, когато искаш да бъдеш лекар и да помагаш на хората, липсата на детско отделение не може да бъде пречка да сложиш една система на детенце.
Благодарна съм на Бог, че ми спести унижението да се моля и/или нервите да настоявам да ме приемат в "частните клиники" в Пазарджик. Благодарна съм, че така се развиха нещата, защото това беше най-доброто възможно решение на проблема!
Просто не мога да се начудя толкова ли беше сложно да се намери една кушетка из всичките кабинети по всичките етажи на тези клиники. За една система ме върнаха, ами ако опра в бъдеще до тях за нещо по-сериозно?! Направо не ми се мисли!
Извинявайте, че бях толкова обстоятелствена и ви занимавах с тези неща, но имайте го предвид, ако ви се наложи да прибягвате до услугите им.

# 178
  • Мнения: 2 214
 Stefaniva  нали не си против да копирам коминтарите ти?
В събота ще ходим за профилактичен преглед при док. Вълчева, искам да и занеса отзивите ти на нея и док. Джаров, мисля че ще им приятно да ги прочетат.
А за Хигията и за Здраве мисля че нетрябва да го оставяш така.
 
 

# 179
  • Мнения: 1 097
Честит рожден ден на mother-of-pearl !
Бъди жива и здрава, много щастлива и все така хубава да расте малката перличка  Heart Eyes  bouquet
Весело изкарване на празника!

Иве, наистина е било ужасно преживяване...  Cry Дано никога не ти се случва пак да гледаш така детенцето си и да не можеш да направиш нищо. А в този момент тези, които могат - да не искат  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт