Парадира ли Венета Райкова с халката си?

  • 3 468
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Следя предаването " Горещо" от няколко месеца почти редовно. Откакто Венета Райкова сложи венчалната халка, не спря във всеки брой, почти във всяко интервю, което се опитва да вземе, да я показва, да говори за семейното си положение, да говори за това, колко е важно да ти купят халка и куп такива чудеса. Та започнах да се чудя тя парадира ли с халката си или пък със семейното си полижение или пък с това кой точно й е подарил толкоз скъпо бижу,  или пък с нещо друго. А може  да не го прави и аз да се дразня излишно на тези моменти от предаването.
Кажете сега, на мен ли само ми прави такова впечатление постоянното натякване за това, че тя има толова прекрасна халка...?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Я малко повече чувство за хумор!  Peace

# 2
  • Мнения: 3 447
На мен също отдавна ми прави впечатление, че парадира... за халката специално не знам, но с това, че е омъжена. С повод и без повод го споменава. И според мен става дума не за това, че е омъжена за богат мъж, а за това, че изобщо е омъжена. Някакъв синдром на бивша стара мома, знам ли... сякаш сама не може да си повярва, че й се е случило Tired

# 3
  • Мнения: 1 150
Радва се жената, какво толкова?
Голямото важно. Може би, както казва Дона още не й се вярва.

# 4
  • Мнения: 2 211
По- скоро е синдромът на старата мома.

# 5
  • Мнения: 7 474
По- скоро е синдромът на старата мома.

 Thinking И аз така мисля  Thinking Явно преди това са я бъзикали, че е изпуснала влака и никой не я иска и сега компенсира  newsm78

# 6
  • Мнения: 750
Хм, че тя не е стара. То хубаво, да се радва на живота, ама вече неприятно взе да ми става да радва и драгите зрители с него. Всеки път. Интервютата й се " сбозват" по тоя начин.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъ, Венета! Колко такива ги има!
Срещам съученичка аз веднъж, питам я как е, при което тя, с победоносен жест, ми навира пръстен под носа и триумфално заявява "Омъжих се"! Ах!  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Мда, и на мен ми е направило впечатление, че постоянно говори за брака си  Thinking С халката си не съм забелязала да парадира. Явно наистина е синдромът на старата мома. Или пък още не й се вярва, че се е намерило кой да я вземе. Май много бързо стана работата с Тишо.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

Ми уникално си е. Аз на 31 станах и ни веднъж  съм се женила още, искам и аз сватбаааааааааааааааааа  Cry

Рядко я гледам таз г-Джа, но определено се радва, че е омъжена.

# 10
  • Popovo
  • Мнения: 571
И мен ме дразни понякога, че все го вмъква с повод и без повод, ама ще се нарадва и ще спре .

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен това да съм омъжена, госпожа и пр беше нещо ново и се налагаше да си го повтарям, че да не забравя.  Laughing Все си мислех, че ще забравя, че съм омъжена и ще нагазя лука, например, не, че съм се юрнала, ама така. Глупави неща, но факт.
За халката ще споделя, че си мислех, че мъжът ми се фука, а после осъзнах, че не съм свикнала да виждам мъж с пръстени и особено него и ми се набиваше в очи. С времето като се поочука халката, загуби от блясъка си, аз ли свикнах, но не ми прави впечатление. Някой търси под вола теле.

# 12
  • Мнения: 6 167
може да си я харесва.
може да се притеснява пред камерата и да държи халката, като патерица, за да не припадне от притеснение.
може да има екзема точно в тази област и да проветрява мястоо...
но най-вероятно иска да скандализира дамите, които нямат халки и те да се възмущават публично (и лошата реклама е реклама) да я обсъждат колко е проста.

тя за кой се е оженила, за онзи човек от БигБрадър ли?

# 13
  • Мнения: 1 320
Женицата наистина ни навира непрекънато в очите новото си семейно положение - и когато трябва, и когато не трябва. Така както преди беше опищяла орталъка, че няма гадже. Във всяко предаване, във всяко интервю все това се тръбеше. Сега смени само репликите Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 167
По- скоро е синдромът на старата мома.

какъв е този синдром  newsm78

# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Ами такъв, като е седяла 30 години неомъжена, според мен това малко или много комплексира, депресира и т.н.,  и изведнъж го направила и сега не може да се нарадва на това, че е госпожа и го споменава при всеки удобен случай - "видяхте ли, че все пак се омъжих..."
Е то пък един мъж... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Мене не ме дразни, само ми изглежда простовато да вмъква личността си в разговорите със събеседниците си.

Мене ме подразни едно нейно изказване, че вина за разпадането на един брак имала САМО жената, щото значи не можела да подсигури на мъжа си, всичко, което той би си и помислил, че изисква от една жена.

Брех!

Прозвуча, сякаш тя е абсолютно застрахована от подобно чудо, щото е алфата и омегата за всеки мъж, а останалите са нЕк'ви простакеси.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами такъв, като е седяла 30 години неомъжена, според мен това малко или много комплексира, депресира и т.н.,  и изведнъж го направила и сега не може да се нарадва на това, че е госпожа и го споменава при всеки удобен случай - "видяхте ли, че все пак се омъжих..."
Е то пък един мъж... newsm78

Е, извинявай, ама ние не се омъжваме от първата си година, та тя е стояла ДО трийсет години неомъжена, а не цели трийсет, предполага се, че до 18 на малко жени им хрумва, че е време за тази велика житейска далавера Rolling Eyes

А и  30 години са чудна възраст за брак, ако някой се чувства застаряващ на тези години, значи той също има някой и друг комплекс.

# 18
  • Мнения: 4 621
По- скоро е синдромът на старата мома.
smile3521

# 19
  • Мнения: 6 417
Че кога е парадирала Венета, че е омъжена? По-скоро събеседниците й го натякват когато им задава неудобни въпроси.  newsm78

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
аз също се омъжих точно на 30, а на 31 родих детето си и съм съгласна, че това е чудесна възраст за брак

# 21
  • Мнения: 1 120
Аз съм си мислела, че с това си парадиране всеки път прави някаква скрита реклама на мъжа си. Нали той беше собственик на някакъв ресторант newsm78

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
И дори така да е, какво от това?! Радва се жената!

Лошо няма! Синдром на стари или не, ти като искаш да се похвалиш с нещо и видиш някого не започваш ли веднага с това, което си направила - я нов ремонт сте направили вкъщи, я на планина сте ходили?!

Ъ, Венета! Колко такива ги има!
Срещам съученичка аз веднъж, питам я как е, при което тя, с победоносен жест, ми навира пръстен под носа и триумфално заявява "Омъжих се"! Ах!  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

Ирония тук някаква сякаш излишна виждам... А защо да не обърнем от другата страна - Защо да ви дразни радостта на приятелките ви... Това го забелязвам при много мои познати, които умират от кеф да коментират как някоя стара доскоро мома сега така се радва, че се е омъжила... Защо да ги е яд, като те самите са хепили омъжени... Ей това женската психика понякога е уникално комплецирана Simple Smile Дано правилно разберем последната дума Wink

# 23
  • Мнения: 1 616
Не знам дали Венетка парадира с халката си, но на мен определено ми прави впечатление, че откакто се омъжи не спира да навира в очите ни собственото си благонравие. И съответно от позицията на примерна съпруга си позволява надменно и злобно да заклеймява всеки, кривнал от "правия път". Спомням си как сдъвка и изплю "блудницата" Елена от Биг Брадър. ooooh! А злите езици говорят, че Венетоелка е имала бурно моминство... Wink
Колкото до синдрома, за който говорите, струва ми се преувеличено. Венета колкото и да е тъпа, все пак е хубава и известна и със сигурност е харесвана жена. Така че едва ли се е тревожила, че някога ще остане сама...

# 24
  • Мнения: 3 447
И дори така да е, какво от това?! Радва се жената!
Лошо няма! Синдром на стари или не, ти като искаш да се похвалиш с нещо и видиш някого не започваш ли веднага с това, което си направила - я нов ремонт сте направили вкъщи, я на планина сте ходили?!
Лошо няма, разбира се, човек да се хвали на приятелки и познати. Ала неуместно ми се струва това да се прави от телевизионния екран. Още повече, че когато си водеща жълто предаване, зрителят иска да наднича в леглата на гостите ти, а не в твойто.

Не знам дали Венетка парадира с халката си, но на мен определено ми прави впечатление, че откакто се омъжи не спира да навира в очите ни собственото си благонравие. И съответно от позицията на примерна съпруга си позволява надменно и злобно да заклеймява всеки, кривнал от "правия път". Спомням си как сдъвка и изплю "блудницата" Елена от Биг Брадър. ooooh! А злите езици говорят, че Венетоелка е имала бурно моминство... Wink
И с това съм съгласна, да Peace

Венета колкото и да е тъпа, все пак е хубава и известна и със сигурност е харесвана жена. Така че едва ли се е тревожила, че някога ще остане сама...
С това обаче не съм. Хубостта няма нищо общо със самотата. Колкото и да си харесвана в началото, ако връзките ти се разпадат една след друга заради кофти характер или нещо друго, страхът от самотата става съвсем реален.

# 25
  • Мнения: 750

Лошо няма, разбира се, човек да се хвали на приятелки и познати. Ала неуместно ми се струва това да се прави от телевизионния екран. Още повече, че когато си водеща жълто предаване, зрителят иска да наднича в леглата на гостите ти, а не в твойто.

И аз тъй викам.

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Лошо няма, разбира се, човек да се хвали на приятелки и познати. Ала неуместно ми се струва това да се прави от телевизионния екран. Още повече, че когато си водеща жълто предаване, зрителят иска да наднича в леглата на гостите ти, а не в твойто.

Публична или не, жълто или не, тя също смята себе си за част от жълтите новини. Спомням си, че преди време актрисата от Титаник като се омъжи за пръв път излезе пред целия свят и извика на журналистите, респективно на всички, които после ще четат за сватбата й: "ОМЪЖИХ СЕЕЕЕ!!!"
Ще поговори Венета, пък ще й мине Simple Smile Мислите ли, че все пак не се отъждествява с хората, които представя в предаванията си и прави сравнения със себе си. И къде да я споделя радостта си?! Ние я споделяме в средата, в която се намираме Simple Smile С приятели, на работа Simple Smile На Венета това й е средата Simple Smile Друг е фактът, че го прави публично достояние и надали се усеща...
А и не й пука Simple Smile Доста силен женски характер е жената Simple Smile
С това обаче не съм. Хубостта няма нищо общо със самотата. Колкото и да си харесвана в началото, ако връзките ти се разпадат една след друга заради кофти характер или нещо друго, страхът от самотата става съвсем реален.

С това съм напълно съгласна!!! И това напълно обяснява с 2 думи за какво иде реч Wink
Дона,   bouquet

# 27
  • Мнения: 326
Айде, стига с този измислен "синдром на старата мома"... Само  в България можеш да чуеш абсурда, че момиче на 30 години е СТАРА МОМА. Лично аз смятам, че жената трябва да може да печели пари и да е независима, а не да очаква някой да й купува необходимите за нея и детето й неща. Независимостта разбира се е свързана с образование и професия, а как тез хубави работи да станат, когато си на 20?
А конкретно за Венета - не ми пречи, нека си се хвали, лошо нЕма....

# 28
  • Мнения: 1 616
Венета колкото и да е тъпа, все пак е хубава и известна и със сигурност е харесвана жена. Така че едва ли се е тревожила, че някога ще остане сама...
С това обаче не съм. Хубостта няма нищо общо със самотата. Колкото и да си харесвана в началото, ако връзките ти се разпадат една след друга заради кофти характер или нещо друго, страхът от самотата става съвсем реален.

 Peace Признавам, че си права, но от този ъгъл не съм погледнала нещата! Мисълта ми беше, че тя като известна хубавица има по-голям избор, а това предполага, че надеждата да откриеш Него сред десетките кандидати си отива по-трудно... Simple Smile

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз забелязах че почти във всяко предаване или показват мъжа й, който изниква все отнякъде или дава за пример нейния брак...
Нека се радва жената, явно е влюбена до уши  Wink

# 30
  • Мнения: 3 447
Мисълта ми беше, че тя като известна хубавица има по-голям избор, а това предполага, че надеждата да откриеш Него сред десетките кандидати си отива по-трудно... Simple Smile
Тя освен известна хубавица е и известна мъжемелачка Wink, а това плаши... Така че изборът реално може да не е бил толкова голям, колкото си мислим Thinking
Абе жива и здрава да е жената, и в скоро време да заповяда във Форума Grinning

# 31
  • Мнения: 495
дайте да я видим тая халка  Crazy

# 32
  • Мнения: 6 167
Ами такъв, като е седяла 30 години неомъжена, според мен това малко или много комплексира, депресира и т.н.,  и изведнъж го направила и сега не може да се нарадва на това, че е госпожа и го споменава при всеки удобен случай - "видяхте ли, че все пак се омъжих..."
Е то пък един мъж... newsm78

абе това са пълни глупости според мен.
извинявай, но намекват едно: че тя не е била достатъчно качествена, за да се омъжи до 30!
и че едва ли не това е последния и шанс и тн.

много малко жени от цивилизованата част на планетата  се женят около 20тте.
при всички възможности, които сега дава живота - за образование, работа, реализация, социални контакти, преживявания и тн си е направо цяло чудо как има жени, които се женят около 20тте.

аз се омъжих на 31. изобщо не съм имала време да се депресирам, комплексирам и тн, защото целта на живота ми не е била да се омъжа, а да получа образование, да разбера коя съм и какво искам, да си изградя отношение към света и позиции    Shocked

на 31 съм виждала мои съученички с по  2 деца, кухня и работа от 9-17, пътуват в градския транспорт и не се сещат какво точно беше секс. Приличат на лелки, които като се видим и повтарят, като в транс колко е хубаво да си майка, просто защото нищо друго не могат да кажат за себе си.

В това време аз смених 4 работи, видях около 20 страни, и научих за света толкова, че да мога да правя свободен и цивилизован избор и да ми е ясно, какво искам да предам на децата си, като ценности, преспективи и тн. да не забравяме и избора на съпруг, която на 20г бива воден от едни критерии, а на 30 от съвсем  други.

изобщо тази идея, която се прокрадва: че жените около 30 явно са някакви нереализирани депресантки, защото не са избрани до тази възраст от негово величество Мъжа е безумна.
сигурно, някъде дълбоко в планините все още е така, но в цивилизацията - отдавна не.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 243
На мен също отдавна ми прави впечатление, че парадира... за халката специално не знам, но с това, че е омъжена. С повод и без повод го споменава. И според мен става дума не за това, че е омъжена за богат мъж, а за това, че изобщо е омъжена. Някакъв синдром на бивша стара мома, знам ли... сякаш сама не може да си повярва, че й се е случило Tired
smile3521 newsm48

# 34
  • Мнения: 1 101
Някакъв синдром на бивша стара мома, знам ли... сякаш сама не може да си повярва, че й се е случило
 smile3521

# 35
  • Мнения: 1 441
абе това са пълни глупости според мен.
извинявай, но намекват едно: че тя не е била достатъчно качествена, за да се омъжи до 30!
и че едва ли не това е последния и шанс и тн.

много малко жени от цивилизованата част на планетата  се женят около 20тте.
при всички възможности, които сега дава живота - за образование, работа, реализация, социални контакти, преживявания и тн си е направо цяло чудо как има жени, които се женят около 20тте.

аз се омъжих на 31. изобщо не съм имала време да се депресирам, комплексирам и тн, защото целта на живота ми не е била да се омъжа, а да получа образование, да разбера коя съм и какво искам, да си изградя отношение към света и позиции    Shocked

на 31 съм виждала мои съученички с по  2 деца, кухня и работа от 9-17, пътуват в градския транспорт и не се сещат какво точно беше секс. Приличат на лелки, които като се видим и повтарят, като в транс колко е хубаво да си майка, просто защото нищо друго не могат да кажат за себе си.

В това време аз смених 4 работи, видях около 20 страни, и научих за света толкова, че да мога да правя свободен и цивилизован избор и да ми е ясно, какво искам да предам на децата си, като ценности, преспективи и тн. да не забравяме и избора на съпруг, която на 20г бива воден от едни критерии, а на 30 от съвсем  други.

изобщо тази идея, която се прокрадва: че жените около 30 явно са някакви нереализирани депресантки, защото не са избрани до тази възраст от негово величество Мъжа е безумна.
сигурно, някъде дълбоко в планините все още е така, но в цивилизацията - отдавна не.  Peace

 smile3501 newsm10

# 36
  • Мнения: 2 211
Лени, цялата работа е в това, че няма нищо лошо  да се омъжиш на 30 /даже е много разумно/. Въпросът е дали самият човек се депресира и чувства нереализиран, което зависи от възпитанието и социалната му среда.

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Лени, скъпа, и аз се омъжих на 30 и аз съм живяла в чужбина, и ние сме виждали цивилизация, бе, душа. ама едно е там, друго е тук. обществото е съвсем ръзлично и трябва да си много силен характер или пълен типигьоз,за да не забелязваш и да се абстрахираш от хората около себе си-приятели, роднини, колеги...
а това че навън никой не се жени преди 30 - айде бе! Confused

# 38
  • Мнения: 3 447
Лени, цялата работа е в това, че няма нищо лошо  да се омъжиш на 30 /даже е много разумно/. Въпросът е дали самият човек се депресира и чувства нереализиран, което зависи от възпитанието и социалната му среда.
Точно така е, аз също съм в тази категория и подкрепям  с две ръце късните бракове... Ала я си представи, че майка ти, баба ти и всички стринки от родното ти село непрекъснато те подпитват няма ли да се жениш, или пък въздишат тежко и тъжно след всяка твоя провалена връзка? Или пък ти търсят "кандидати"?

# 39
  • Мнения: 1 441
Лени, цялата работа е в това, че няма нищо лошо  да се омъжиш на 30 /даже е много разумно/. Въпросът е дали самият човек се депресира и чувства нереализиран, което зависи от възпитанието и социалната му среда.
Точно така е, аз също съм в тази категория и подкрепям  с две ръце късните бракове... Ала я си представи, че майка ти, баба ти и всички стринки от родното ти село непрекъснато те подпитват няма ли да се жениш, или пък въздишат тежко и тъжно след всяка твоя провалена връзка? Или пък ти търсят "кандидати"?
Съмнявам се с Венета Райкова ситуацията да е била такава.

# 40
  • Мнения: 1 336
абе това са пълни глупости според мен.
извинявай, но намекват едно: че тя не е била достатъчно качествена, за да се омъжи до 30!
и че едва ли не това е последния и шанс и тн.

много малко жени от цивилизованата част на планетата  се женят около 20тте.
при всички възможности, които сега дава живота - за образование, работа, реализация, социални контакти, преживявания и тн си е направо цяло чудо как има жени, които се женят около 20тте.

аз се омъжих на 31. изобщо не съм имала време да се депресирам, комплексирам и тн, защото целта на живота ми не е била да се омъжа, а да получа образование, да разбера коя съм и какво искам, да си изградя отношение към света и позиции    Shocked

на 31 съм виждала мои съученички с по  2 деца, кухня и работа от 9-17, пътуват в градския транспорт и не се сещат какво точно беше секс. Приличат на лелки, които като се видим и повтарят, като в транс колко е хубаво да си майка, просто защото нищо друго не могат да кажат за себе си.

В това време аз смених 4 работи, видях около 20 страни, и научих за света толкова, че да мога да правя свободен и цивилизован избор и да ми е ясно, какво искам да предам на децата си, като ценности, преспективи и тн. да не забравяме и избора на съпруг, която на 20г бива воден от едни критерии, а на 30 от съвсем  други.

изобщо тази идея, която се прокрадва: че жените около 30 явно са някакви нереализирани депресантки, защото не са избрани до тази възраст от негово величество Мъжа е безумна.
сигурно, някъде дълбоко в планините все още е така, но в цивилизацията - отдавна не.  Peace

 smile3501 newsm10
БРАВО  Hug

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Просто си харесва халката жената! Simple Smile
И се радва че е омъжена точно за този човек!
Не ме дразни въобще! Peace

# 42
  • Мнения: 5 468
Срещам съученичка аз веднъж, питам я как е, при което тя, с победоносен жест, ми навира пръстен под носа и триумфално заявява "Омъжих се"! Ах!  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green
Ами била е щастлива от това и ти се е похвалила.
Плюс това, това нейно житейско постижение, хич не е без заначение, нали? Променило е, все пак, живота й.
Райкова просто се радва, че най-после е намерила истински партньор в живота си. Все още брака й е най-важното нещо за нея и говори постоянно за това.

# 43
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Айде, стига с този измислен "синдром на старата мома"... Само  в България можеш да чуеш абсурда, че момиче на 30 години е СТАРА МОМА. Лично аз смятам, че жената трябва да може да печели пари и да е независима, а не да очаква някой да й купува необходимите за нея и детето й неща. Независимостта разбира се е свързана с образование и професия, а как тез хубави работи да станат, когато си на 20?
А конкретно за Венета - не ми пречи, нека си се хвали, лошо нЕма....

 Peace

# 44
  • Мнения: 7 640
Че кога е парадирала Венета, че е омъжена? По-скоро събеседниците й го натякват когато им задава неудобни въпроси.  newsm78

има такова нещо и на мен ми прави впечатление- съпругът ми, бракът ми, семейството ми Tired

Много странно скочи в този брак, според мен, сякаш смата, че това е последния влак.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ню, говорим за парадиране с халка.
Нормално е всеки да е щастлив, че се е омъжил ( в общия случай). Тъпо ми се види да ми завира пръстена си в носа.

# 46
Ами все пак порядъчните хора, които държат на семейството си, дават да се разбере, че са заети.
А тия, на които има кой да им направи деца, но не и да им предложи брак, завиждат и се заяждат  Simple Smile
Ами парадирайте и вие - ама като не щат да се обвържат сериозно любовниците ви, как ще парадирате  Laughing

# 47
  • Мнения: 6 167
Лени, цялата работа е в това, че няма нищо лошо  да се омъжиш на 30 /даже е много разумно/. Въпросът е дали самият човек се депресира и чувства нереализиран, което зависи от възпитанието и социалната му среда.

така e, само че няма как да вляза в обувките на Венета Райкова, за да ти кажа как се чуства.
Като гледам едва ли се чуства нереализирана, според мен това не е нереализирана жена.
по-скоро жена, която не е много наясно как точно да си направи реклама, за да я гледат и одумват повече. а това все пак говори за цел, тоест за мозъчни гънки.

да, проста е, такава била, онакава била, но ( аз съм гледала сигурно 1 предаване с нея) но задава в пряк текст върпросите, които интересуват 90% от потребителките , например " Виктория, вярно ли е, че си правила орални услуги на Дичо от Д2" (примерно)
, или Азис, ти гей ли си? рейтинга й сигурно е до небесата по гледаемост.

дава на хората зрелището, останалото те си го хапват сами.

и пак никой не ми каза, за кого толкова се е оженила  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 495
Лени, как може да си толкова изостанала  smile3534
омъжена е за Тишо от ББ1  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 616
В хода на заформилата се дискусия около и извън брака на Венетка се сетих за един лаф от студентските години на майка ми и баща ми - "Какво ме гледаш като неомъжена четвъртокурсничка?" Laughing Laughing Laughing Тоест студентките вече в трети, най-късно четвърти курс трябва да са омъжени, защото там е мястото, където имат възможност и избор, а след завършването шансовете им драстично намаляват или изчезват... Joy Та в днешните по-цивилизовани времена си мисля, че са малко жените, за който женитбата е главна цел - просто това се случва рано или късно, без да е предварително планирано. Но по някакви причини се смята, че всяка жена задължително е "програмирана" да се омъжи и да ражда жена и съответно като преминеш 30-те се почват подпитвания, подмятания и съжалително-съчувствени констатации от рода "Горката, ще си остане стара мома!"... Е, аз пък имам приятелки, които са по-големи от мен и не само че не са омъжени, но дори не мислят за това. И със сигурност не са депресирани от това - живеят пълноценно и щастливо! Аз, която съм семейна, също не смятам, че са по-ощетени от мен - просто приемам, че има хора, които са си напълно самодостатъчни и животът им е вълнуващ и без да е осмислен непременно от съпруг и деца!

# 50
  • Мнения: 6 167
Лени, как може да си толкова изостанала  smile3534
омъжена е за Тишо от ББ1  Crazy
а

а. да. мислех, за друг.
при това положение не бих парадирала с халката си,
но любовта е сляпа.   bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 6 417
Венета задава въпроси според аудиторията-това, което една махленска клюкарка би искала да разбере.  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 7 474
Венета имаше късмета да види на живо как бъдещият и мъж прави секс пред цяла Б-я  Mr. Green, некой друг да се похвали ? Twisted Evil
За тези, които са забравили как изглежда той  Mr. Green





Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 13:47 от Lео

# 53
  • Мнения: 46
Важно в цялата работа е жената как се чувства, може да е преуспяла на 30 и това да й харесва, но когато вечер си тръгне от поредния любовник и си легне сама никак не й добре, но си казва " това е моят живот, аз сама го градих с толкова усилия - ЩАСТЛИВА СЪМ"  и пак заспива сладко Grinning, а семейният живот не мисля да го коментирам, всички знаем, че той се гради върху компромисите, които сте направили всеки със се беси.
 Всеки има своя избор и своите кръстопъти - всичко  е индивидуално
 А Венетка с нейното парадиране - доколко ли е удовлетворена от брака си  newsm78, Вие  постоянно ли сте размахвали халката си пред приятели и познати????

# 54
  • Мнения: 431
В хода на заформилата се дискусия около и извън брака на Венетка се сетих за един лаф от студентските години на майка ми и баща ми - "Какво ме гледаш като неомъжена четвъртокурсничка?" Laughing Laughing Laughing Тоест студентките вече в трети, най-късно четвърти курс трябва да са омъжени, защото там е мястото, където имат възможност и избор, а след завършването шансовете им драстично намаляват или изчезват... Joy Та в днешните по-цивилизовани времена си мисля, че са малко жените, за който женитбата е главна цел - просто това се случва рано или късно, без да е предварително планирано. Но по някакви причини се смята, че всяка жена задължително е "програмирана" да се омъжи и да ражда жена и съответно като преминеш 30-те се почват подпитвания, подмятания и съжалително-съчувствени констатации от рода "Горката, ще си остане стара мома!"... Е, аз пък имам приятелки, които са по-големи от мен и не само че не са омъжени, но дори не мислят за това. И със сигурност не са депресирани от това - живеят пълноценно и щастливо! Аз, която съм семейна, също не смятам, че са по-ощетени от мен - просто приемам, че има хора, които са си напълно самодостатъчни и животът им е вълнуващ и без да е осмислен непременно от съпруг и деца!

Много интересно, по какви ли причини се счита, че "всяка жена задължително е "програмирана" да се омъжи и да ражда" newsm78   Crazy

Мисля, че напоследък натрапливо се прекалява с тази псевдо еманципация. Наистина ли не знаеш, защо след 30-те намеците започват да стават по-настойчиви? И чак пък масово да са щастливи жените без деца и семейство? Thinking Сигурно има и жени, които и на 35, и на 45 и на 55 ще са доволни да си живеят сами, но със сигурност са единици. Самодостатъчност, хаха. Sick

# 55
  • Мнения: 1 813
 Rolling Eyes  Прави ми впечатление,че постоянно говори за брака си,но за халката -мне  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 616
Много интересно, по какви ли причини се счита, че "всяка жена задължително е "програмирана" да се омъжи и да ражда" newsm78   Crazy

Мисля, че напоследък натрапливо се прекалява с тази псевдо еманципация. Наистина ли не знаеш, защо след 30-те намеците започват да стават по-настойчиви? И чак пък масово да са щастливи жените без деца и семейство? Thinking Сигурно има и жени, които и на 35, и на 45 и на 55 ще са доволни да си живеят сами, но със сигурност са единици. Самодостатъчност, хаха. Sick

Ами намеците са може би точно защото всички смятат, че жената е "програмирана" някой ден да бъде семейна. И онези дивотии за биологичния часовник... Wink Само че аз не мисля, че съпруг + деца + внуци е задължителният сценарий и наистина вярвам, че човек може да бъде щастлив и извън него (не говоря за себе си) и да си е "самодостатъчен". Вярно, че подобни жени са единици, но не го намирам за невероятно.

# 57
  • Мнения: 211
Ню, говорим за парадиране с халка.
Нормално е всеки да е щастлив, че се е омъжил ( в общия случай). Тъпо ми се види да ми завира пръстена си в носа.

Че камерата не я ли държи оператор? Т.е. кой по-точно я навира в носа на зрителя? Simple Smile
А по въпроса хич не ме дразни , предполагам , че и аз като се омъжа и аз ще съм щастлива , защото точно в този момент ( може да продължи неопределено дълго) това е , нещото , което ще ме вълнува най-много и ще ме прави щастлива. И да , според мен това е много уникално и важно житейско събитие. Аз лично като се женя за първи път не си правя сметки да се женя още няколко. Е това е от мен.
Приятен ден! Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъъъ, в случая с носа не говорех за Венета....оффф...

# 59
  • Мнения: 431

Ами намеците са може би точно защото всички смятат, че жената е "програмирана" някой ден да бъде семейна. И онези дивотии за биологичния часовник... Wink Само че аз не мисля, че съпруг + деца + внуци е задължителният сценарий и наистина вярвам, че човек може да бъде щастлив и извън него (не говоря за себе си) и да си е "самодостатъчен". Вярно, че подобни жени са единици, но не го намирам за невероятно.

Ами ти го каза - единици. А в горното мнение пишеш, че имаш такива приятелки, повече от една-две. Не си ли противоречиш някак?
И защо това а биологичния часовник да е дивотия? Все едно че масово се случва жените да раждат на 50, 60 и 70 години? Защо се оспорват такива фундаментални природни закони? Да, с помощта на медицината се е вдигнала горната граница, но пък съвсем да се оспорва наличието на "биологичен часовник" е просто абсурд.
Колкото до самодостатъчността, сигурно има самодостатъчни си хора на 35 години, но по-нататък - безкрайно се съмнявам. Изключвам хората, вградени в някакви групи от религиозен  и/или благотворителен характер. Не знам как може на някой да му изглежда куул да кукува сам, оставен сам за дълго време човек се побърква - все едно колко си е самодостатъчен. Всеки има нужда от някого, за когото да се грижи, и от някой, който да се грижи за него, всичко останало си е утопия или диагноза.

Всъщност какво се захващм да обяснявам такива елементарни неща? Всеки да си живее, както си знае.

# 60
  • Мнения: 1 616
Ами ти го каза - единици. А в горното мнение пишеш, че имаш такива приятелки, повече от една-две. Не си ли противоречиш някак?

И къде е противоречието? "Единици" не означава една, а няколко, десетки, може и стотици, но рядко срещани...  Tired


И защо това а биологичния часовник да е дивотия? Все едно че масово се случва жените да раждат на 50, 60 и 70 години? Защо се оспорват такива фундаментални природни закони? Да, с помощта на медицината се е вдигнала горната граница, но пък съвсем да се оспорва наличието на "биологичен часовник" е просто абсурд.

Абсурдно е да притискаш с неудобни въпроси и намеци жена на 30-35-40 години заради "биологичния часовник". Всички знаем, че в тази възраст също могат да се родят здрави и умни деца. А 50-60-70 годишните изобщо не ги коментираме - на тези години човек вече живее с избора, който отдавна е направил.


Колкото до самодостатъчността, сигурно има самодостатъчни си хора на 35 години, но по-нататък - безкрайно се съмнявам. Изключвам хората, вградени в някакви групи от религиозен  и/или благотворителен характер. Не знам как може на някой да му изглежда куул да кукува сам, оставен сам за дълго време човек се побърква - все едно колко си е самодостатъчен. Всеки има нужда от някого, за когото да се грижи, и от някой, който да се грижи за него, всичко останало си е утопия или диагноза.

Това че аз и ти не можем да си представим живота, кукувайки сами, съвсем не означава, че и за другите е така. Просто приемам, че може да има и друга представа за пълноценен живот, различна от моята. И съвсем не съм съгласна, че всеки непременно има нужда от някого, за когото да се грижи, да споделя успехи и падения и т.н. Wink


Всъщност какво се захващм да обяснявам такива елементарни неща? Всеки да си живее, както си знае.

Е това вече е друго! Peace Няма универсална формула за щастие, така че всеки си го намира където и както иска! Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 13 206
Следя предаването " Горещо" от няколко месеца почти редовно. Откакто Венета Райкова сложи венчалната халка, не спря във всеки брой, почти във всяко интервю, което се опитва да вземе, да я показва, да говори за семейното си положение, да говори за това, колко е важно да ти купят халка и куп такива чудеса. Та започнах да се чудя тя парадира ли с халката си или пък със семейното си полижение или пък с това кой точно й е подарил толкоз скъпо бижу,  или пък с нещо друго. А може  да не го прави и аз да се дразня излишно на тези моменти от предаването.
Кажете сега, на мен ли само ми прави такова впечатление постоянното натякване за това, че тя има толова прекрасна халка...?

И не само.... ми в предаването с мадам "Искрено и лично" се изказа ужасно наивно... като се женела била се женела за цял живот... и на всяка цена трябвалод а се запази брака... Тогава се запитах дали наистина е толкова наивна или се прави на такава. Меглена Ангелова само й се изсмя. То и тя не е кой знае каква стока в това отношение, но пък Венетка наистина глупости приказва..

# 62
  • София
  • Мнения: 13 206
Ами все пак порядъчните хора, които държат на семейството си, дават да се разбере, че са заети.
А тия, на които има кой да им направи деца, но не и да им предложи брак, завиждат и се заяждат  Simple Smile
Ами парадирайте и вие - ама като не щат да се обвържат сериозно любовниците ви, как ще парадирате  Laughing

Охоо, кой се появи...  Mr. Green

Аз кат не съм омъжена и живея с любовника си (тази дума изобщо няма значението, дето ти влагаш..) и кат не ми е предлагал брак и аз на него не ме прави непорядъчна... Mr. Green

# 63
  • Мнения: 677
Охо..Любимата ми куха лейка Венета Райкова..
Е как няма да парадира бе?!В нейното положение си за хвалене..
Ми кой щеше да я земе бе?!
Just Tisho!

# 64
На мен към средата на 20-те ми години така ми се женеше, а нямаше за кой, че само повтарях как като се оженя, ще си направя ей такава голяма халка, та всички да я виждат... Лапешка работа бих казала сега, ама на оня акъл...
Все пак по-добре да се хвали с брака си (исконни ценности, традиции и т.н), а не със силикон в някои части от тялото си или нещо друго подобно. Добре, че брака е с мъж, бих добавила... (сещай се за някои по-пресни примери за "бракове" между еднополови)

# 65
  • Мнения: 417
Мен принципно ми е много симпатична.Но не мога да разбера какво толкова е харесала в Тишо #CrazyНаистина много често повтаря че е омъжена.

# 66
  • Мнения: 1 002

абе това са пълни глупости според мен.
извинявай, но намекват едно: че тя не е била достатъчно качествена, за да се омъжи до 30!
и че едва ли не това е последния и шанс и тн.

ти си права по принцип , но темата е конкретна , а е видно , че не си гледала за какво става въпрос ..
допреди една година Венета във всяко предаване казваше :
" аз съм на 30 и не съм омъжена " ..това по повод и без повод в една национална телевизия  ..според мен, видимо  й тежеше и й се искаше да е омъжена ..

появи се Тишо и за нула време стана работата ( сватбата )
и сега тя безспир започна да повтаря  във всяко предаване (което съм гледала ) пак по повод и без повод : "аз съм женена ..омъжена съм ..виж ми халката..мъжът ми това , мъжът ми онова '' и това при положение , че си водещ и трябва  на фокус да е госта на предаването , а не водещата ..
чела съм , че кеворкян специално е тренирал да не казва ''аз'' в ефир , защото не е професионално ,
а венета не спира да говори " омъжена съм "

за мен това нейното е някаква обсесия ,

# 67
  • Мнения: 6 417
 Венета преди да се омъжи пък парадираше с това, че е мома за женене и  го казваше с повод и без повод. Май само тя още си мисли, че Тишо е известен и харесван мъж. И като си помисля с кого се изплющя мъжът й в ББ...с Жмел, ама и тя не го щеше после. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 237
Охо..Любимата ми куха лейка Венета Райкова..
Е как няма да парадира бе?!В нейното положение си за хвалене..
Ми кой щеше да я земе бе?!
Just Tisho!

Ми той Тони го е казал.Аз няма какво да добавя ! Peace

# 69
  • Мнения: 6 417
Тя е от породата стискозъбка. Едва ли е имало опашка пред вратата й от мераклии.

# 70
  • Мнения: 10 604
Малко не по темата - в последното предаване интервюира Крум Савов и Мая, и няколко пъти попита в кой месец е тя. След като не получи отговор, директно я пипна по корема, хвана й ръката , за да покаже, че има червен конец и каза "Щом и червен конец имаш, не ми обяснявай, че не си бременна!" Вече нямаше как да отричат и казаха,че са суеверни и затова само най-близките им са уведомени. И тя пак - ама теб не те ли е страх, че сега ще станеш много дебела, грозна, Крум няма да те харесва и ще си намери някоя манекенка! Мая й отговори,че толкова са го искали това дете, че е без значение колко ще напълнее /от техни приятели знам, че са имали проблем със забременяването й/. така тъпо се държа Венета, а и непрекъснато повтаря, че й е рано за деца - така говореше и за брака, сега чакам да се окаже бременна.

# 71
  • Мнения: 6 417
Остава сега някой да каже, че се е вързал, че случайно ги е срещнала... Rolling Eyes

# 72
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 781
Ами такъв, като е седяла 30 години неомъжена, според мен това малко или много комплексира, депресира и т.н.,  и изведнъж го направила и сега не може да се нарадва на това, че е госпожа и го споменава при всеки удобен случай - "видяхте ли, че все пак се омъжих..."
Е то пък един мъж... newsm78

Е аз се омъжих на 36, но нито съм била депресирана, нито пък имам някакви комплекси.
Просто различно подреждане на преоритетите.
А и аз си докосвам често халката, но това е защото не съм свикнала да нося пръстен на този пръст

# 73
  • Мнения: 2 407
И аз мисля, че Тишо и беше последния влак.

# 74
  • Мнения: 7 186
Венета нещо се е сдухала напоследък, не мога да я позная, а я харесвах много преди. Пък и на външен вид нещо не ми харесва в последно време. Rolling Eyes
Миглена Ангелова беше много права като и каза- Теб винаги съм си те представяла до някой интересен мъж и направо не повярвах, като каза че ще се омъжваш за Тишо...
Аз тоя Тишо не можех да го дишам още от ББ, наистина абсолютно нищо интригуващо не видях в него, ама нищичко...Това, което видях в него беше- мързелив, флегматичен, скучен, темерут...Язък му за рекламата- екстремни спортове, нам кво си, нам що си...Дано навън да е по- различен от това, което показа...
Иначе не знам Венета колко парадира с халката си, но забелязвам че повечето и гости все я бъзикат нещо за Тишо... Laughing

# 75
  • Мнения: 7 640
И аз мисля, че Тишо и беше последния влак.

по-точно вероятно ТЯ така го виждаше

# 76
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не мисля, че Тишо и е бил последния влак  Naughty, вие я изкарахте най-старата и грозна българка едва ли не!
А колкото до това, че Тишо е еди какъв си- ама тя си го е харесала и обикнала такъв какъвто е! Нашите мъже също не са перфектни, но си ги обичаме и търпим! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 677
вие я изкарахте най-старата и грозна българка едва ли не!
А бе не е..Ама толкова злоба,нахалство и невъзпитание на едно място..Че и в къщи да си Го вземеш..
Тишови неволи..

# 78
  • някъде
  • Мнения: 4 955
вие я изкарахте най-старата и грозна българка едва ли не!
А бе не е..Ама толкова злоба,нахалство и невъзпитание на едно място..Че и в къщи да си Го вземеш..
Тишови неволи..
Тя затова си е избрала Тишо- добър, скромен и възпитан! Joy

# 79
  • Мнения: 7 474
Венетка държи бебето на Юлияна Кънчева

Общи условия

Активация на акаунт