Провери по ЕГН регион, пол и колко броя са се родили на същата дата!

  • 72 288
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 403
На мен ми излезе--- готино е  Hug

# 61
  • Мнения: 1 264
утре ще звънна на майката на другото момченце да я питам за ЕГН - то  Wink

# 62
  • around the world
  • Мнения: 651
Подсказано от някой по-горе, доста си поиграх на копи - пейст в сайта на НОИ.

Научих, че пет души /не казвам мъже или жени/ са се родили на търсената от мен дата, пестнах им ЕГН-тата в сайта на НОИ и видях имената им и дали са здравноосигурени

Това е дяволска програмка, аднах си я веднага Laughing
Не разчитай много на сайта на НОИ, според него по ЕГН аз например не съществувам Laughing.

# 63
  • Мнения: 5 626
Излязоха ми 5 ЕГН, две от които моите и показва, че преди мен в този регион се е родило 1 момиче. Логично, защото съм се появила в 1,50 през нощта. Mr. Green
А на Митака излезе, но даде, че преди него са се родили 4 момчета, а то беше само едно.  newsm78

# 64
  • Мнения: 2 697
Не разчитай много на сайта на НОИ, според него по ЕГН аз например не съществувам Laughing.

И все пак в повечето случаи с помощта на егн-генератора и НОИ-справката се спретва едно добро разследване  Mr. Green При мен досега не е давало пропуски и неточности Peace

# 65
  • Мнения: 5 622

 А сайта на НОИ какъв беше?

А тези, които са копи/пействали ЕГН-та от тази програма, в сайта на НОИ, с каква цел са го правили? Въобще не вдявам за какво аджеба би могла да ми послужи тази програма...  Thinking

# 66
  • around the world
  • Мнения: 651

 А сайта на НОИ какъв беше?

А тези, които са копи/пействали ЕГН-та от тази програма, в сайта на НОИ, с каква цел са го правили? Въобще не вдявам за какво аджеба би могла да ми послужи тази програма...  Thinking
ами например можеш да го правиш, за да си провериш дали всичко е наред със здравното или социалното ти осигуряване, и ако има някакви грешки в данните им да информираш НОИ.

# 67
  • Мнения: 11 818
Излязоха ми 5 ЕГН, две от които моите и показва, че преди мен в този регион се е родило 1 момиче. Логично, защото съм се появила в 1,50 през нощта. Mr. Green
А на Митака излезе, но даде, че преди него са се родили 4 момчета, а то беше само едно.  newsm78
Как може да си исгурна, че е бил единствен! Часът на раждане според мен не се гледа, а зависи кога са подадени документите.
БУБА Сайтът на НОИ - http://www.nssi.bg/, отиваш на Новости и по-надолу можеш да си направиш справка.

# 68
  • Мнения: 2 407
На мен ми излезе ,че са родени 5 момичета на тази дата,включително и моята личност.

# 69
  • Мнения: 3 611
"... е ЕГН на жена, родена на 9 февруари 1979 г. в регион Велико Търново като преди нея в този ден и регион се е родило 1 момиче"

хехе, на мен пък ми иzлеzе  Grinning

# 70
  • Мнения: 33
Ами и мен ме има, намерих не само себе си, но и целия ми род и приятелите.
Още преди да прочета коментарите ви, ми дойде идеята да проверя кой колко дължи на НОИ. Научих, например, че бившия ми приятел, с когото не сме се виждали вече 5 години, от 2000 г. не е плащал осигуровки. Не му знаех ЕГН-то, е сега вече го знам.
За мен тази програма е рай за мошениците-знае се ЕГН-то, знаят се и трите имена( от НОИ)....

# 71
  • София
  • Мнения: 2 271
Моето ЕГН излезе, даже се оказа, че съм първото момиче, родено на тази дада в София  bowuu

# 72
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Добре де, аз ли само не мога да проверя в страницата на НОИ социалните осигуровки - освен ЕГН иска и Персонален идентификационен код newsm78
Иначе за здравните осигуровки е ясно, че може Peace

# 73
  • Мнения: 2 697
Добре де, аз ли само не мога да проверя в страницата на НОИ социалните осигуровки - освен ЕГН иска и Персонален идентификационен код newsm78
Иначе за здравните осигуровки е ясно, че може Peace

ЕлиT, можеш да провериш с ЕГН-то само здравните осигуровки в сайта на НОИ - за социалното действително трябва персоналед код, който няма как да знаеш (освен твоя собствен, разбира се) Hug

# 74
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Шехина, и аз това казвам, ама по-горе някой беше писал и за социалното. Затова питам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт