Помогнете!

  • 3 183
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
Абе Джъмп, много съм зле - сега като прочетох и другите видях, че си писала "...това ТРЕТОТО..."  smile3537
Обаче са две - това третото не знам какво е  Laughing - ходила съм при двама лекари досега. Плюс това инсето беше направено на два спукани фоликула (не че от един не може да се пръкнат две де  Crazy). Ето още доказателства със снимков мтериал, че са само две  Grinning: - плодните сакчета 5 г.с. и края на 11 г.с.

# 16
  • Мнения: 7 803
то и аз понякога така се изразявам, че само аз да си го разбирам  Mr. Green
лелел аз ако съм на твое място търча със снимката в ръка при доки и искам обяснение. не като те изражда да извади 2 и да каже абе я напъни още веднъж, че виждам още едно  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 419
...не като те изражда да извади 2 и да каже абе я напъни още веднъж, че виждам още едно  Rolling Eyes
smile3532 - това ми хареса.
Май ще ви послушам и ще попитам другия път, но според мен е някаква сянка  newsm78

# 18
  • Мнения: 7 803
я пусни една тема с  елемент на загадка в майките колко бебета виждат на снимката  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 419
Хехе - най-много да ме отлъчат модераторките  Crazy
Ако ти е любопитно, давам писменото си съгласие да питаш  Laughing

# 20
  • Мнения: 7 803
айде тогава ще питам  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130967.0

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 15:07 от jump

# 21
  • Мнения: 4 965
Аз разгледах всички снимки и също ми се струва, че в едното сакче има 2 бебчета + още 1 в другото. Между 2-те има преграда, а 3-тото е по-встрани.
Ако не е някакво отражение, 100% има още нещо освен 2 бебчета.
 Hug

# 22
  • Мнения: 826
Aya най-вероятно е хукнала по доктори! Crazy

# 23
  • Мнения: 7 803
и аз бих хукнала на нейно място  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 022
И на мен ми се виждат три Simple Smile Aya, пиши моля те какво казва док Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 419
Джъмп, мерси за темичката - прояви се добър интерес, че и на ЛС получих питанки чак  Mr. Green

А по доктори не съм тръгнала, но ще се записвам на ЖК тия дни и там ще питам  Laughing. Иначе при Стаменов съм чак след 2 седмици  Crazy Но определено ме  озадачихте де  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 022
Бегай при Стаменов! Късмет, мила!  Grinning Колко ти бяха доминантните фоликули при инсето, мани колко са се спукали преди това?

# 27
  • Мнения: 1 419
Колко ти бяха доминантните фоликули при инсето, мани колко са се спукали преди това?

2 по 16-17, които ги водехме узрели (и пукнати) и два, които не се доразвиха на по 12-13мм

# 28
  • Мнения: 2 022
12-13 преди Прегнила ли?

# 29
  • Мнения: 1 419
12-13 преди Прегнила ли?
Да - 36 часа преди инсето, на самото инсе нямам спомен да са ми казвали размери, а само че двата доминиращи са се пукнали  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт