Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 764
Здравейте мами, включвам се да се похваля- Христо е трети на състезанието по математика, което се проведе днес в Русе. Не знам колко са били общо третокласниците, защото класирането още не е излязло в сайта на Съюза на математиците в Русе, но участниците бяха от Русе, Разград, Силистра и В.Търново. А навалицата пред списъците преди награждаването беше голяма и аз гледах само, какъв е нашият резултат. Сбъркал е две от задачите- за лесната не ме е яд, там наистина е сбъркал подхода, но трудната задача, на която е дал грешен отговор я знае, решава я вчера (не точно същата, но принципът беше същия, само цифрите различни и изреченията поукрасени) и я реши без никакъв проблем, а днес- грешен отговор. Тази задача още от миналата година си я бях харесала в един сборник и тогава му я обяснявах и той я беше запомнил, но днес като я видял и е бил много самоуверен с нея и недогледал. Но да ми е жив и здрав, хваля се с него сега  smile3523   action032 .
И още една хубава новина дойде- Христо лятото ходи на занимания в кукления театър и много му хареса. Сега един актьор и бившата директорка на к.театър, която му е съпруга организират един път седмично занимания с деца в библиотеката и ние се бяхме записали, но не ни се обаждаха и реших, че това ще отпадне, може би не могат да съберат нужната бройка деца, но днес ни се обадиха и в събота започва курса. Далеч съм от мисълта, че ще става актьор или нещо такова, но ми хареса програмата, която предлагат- ще ги учат на сценично поведение, правоговор и други полезни неща, надявам се да се научи да не се притеснява от непознати хора, да се държи свободно и да може да преценява, кога да говори и кога е по-добре да мълчи и да слуша. Сигурна съм, че ще му хареса.
Хайде, стига съм ви занимавала с моите емоции, вие сега трескаво се подготвяте за срещата и аз ви завиждам Blush
Лека вечер! Hug Hug Hug

# 271
  • Мнения: 7 723
браво на Христо     
честито на щастливата мама -
 пожелавам ти все така да те радва
newsm10  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 272
  • Мнения: 686
Здравейте, слънца!  newsm53

Пак се затрих,но като гледам и други ги няма.
Иренката се е появила обаче  Hug Миличка, ние пък бяхме в Правец през уикенда и установих колко е прелестен през есента. Малко ми беше тъжничко, но пък е толкова красиво. Имаше дъжд от листа, миришеше ми навсякъде на печени чушки и печени тикви (сигурно съм си въобразявала, но така ми е по-романтично  Blush) Браво на вас за изкарването в Плевен. Въобще звучиш адски свежо. но искам да ти кажа, че събирането в събота НЯМА ДА Е СЪЩОТО БЕЗ ВАС С НИКОЛ  Naughty Моля те, елате.  Heart Eyes Hug
Рали, какво златно момче си имаш, а?  Peace Браво на него! Хем в математиката добър, хем в изкуството. Чудесно е, че има много възможности за развитие. Според мен е важно детето (по-късно младежът) само да избере посоката си. На мен например посоката ми беше избрана под въздействието на родителите. Но само учих икономика. После никога не съм се занимавала с това. Чиста загуба на време. Браво още веднъж  Hug
Миленка,браво и на теб, станала си една истинска форумка тук и много се радвам, че ще се запознаем в събота, живи и здрави. Последно каката ще я вземете ли? Сигурно с Петето ще си намерят общ език.  Wink До тогава  Hug
Вили,това с женското парти е супер. И ние сме хора и не е зле от време на време да си го припомняме! Е, аз не мога да се оплача, защото покрай моята работа много често съм на някакви партита и се развличам, но всъщност много малко от тях са наистина приятни. Повечето по задължение. Абе важното е, че сменям обстановки, има някакво движение. Иначе те разбирам - аз все се дърпам да се виждам с приятелки, защото детето това, детето - онова, но като се видя с някоя, дори за един час, се чувствам освежена. Сега, в събота, ще съчетаем виждането - с приятелки и с деца  Hug
Кали,днес не си се включвала още, и вече липсваш  Hug Ината трудно го борим и не вярвам, че ще го преборим. Но живи и здрави да сме и повечко нерви да има  Laughing Как е Дана, на мама и тати сладурана? Беше писала, че тя много се забавлява също с рибки по МОЛ-овете. Мислили ли сте да й вземете?  Hug
Рени,страхотна торта наистина!!! Но къде са ви другите снимки? Хареса ли ти клубчето? Аз съм много доволна от там. И според мен е едно от най-най-добре изглеждащите. Пропуснала съм вероятно - какво му измислихте за подрък на юнака  Grinning Hug
Доре, оздравяхте ли? Те сополите край няма да имат до края на март сигурно, ама нейсе  ooooh!Ние сме същите. Hug

Момичета, какво финално решаваме за подаръците? Гледам, анкетата вече не е активна, но аз също бих гласувала за унисекс. Не е толкова трудно според мен. Те са в такава възраст, че не е още трудно. Има разни животни, книжки, конструктори, плюшени истории, музикални истории и много други неща, които стават и за момченце, и за момиченце. Аз имам доста идеи, но е хубаво, ако искате, днес до края на деня да решим, за да може утре да се купи нещото.

След малко ще ви пусна малко красоти от Правец. Иренка като не се хвали, аз да похваля тоя чуден град  Laughing

# 273
  • Мнения: 686
Рени,видях и другите ви снимки. Същата какичка извади и нашата торта  Laughing Ех, върнах се месец назад - бяха прекрасни емоции рождените дни на бебоците ни  Grinning

Ето доза есен  Wink Специално за Кали, при която сигурно вече е зима  Sunglasses



# 274
  • Мнения: 2 040
Здравейте момичета, вчера качих снимките от Плевен, но седнах да гледам един филм и забравих да ви ги покажа ... Ето ги ...
А от срещата с плевенчанки са ето ТУК ...
А ето ни и нас с Мименцето ... Клик ...

Ха така, след като пуснах да видите снимките, мога да започна с писаниците ми ...  Laughing

По- вероятно е да не дойдем на срещата, но Драго ми вика да дойдем с Никол с автобуса ... страх ме е, честно казано .. а и аз как мъкна багаж, нито знам къде е тоя клуб, нито как да стигна до него, нито нищо ... и съм много разстроена, щото искам да дойда ...  Sad

Кали, къде е, нетипично за нея да не пише .....  Grinning
Мила, стана ти навик да идваш в Правец и да не звънкаш да се видим,  още повече че незнаеше че ни няма .... сърдя ти се  Crossing Arms  Много хубави снимки си направила, но 3-тата е най- хубава, щото Андрейката е на нея  Peace
Рени, кога ще ходим в Баницата?????????????????????????????????????????????????????????????????????  Laughing
Рали, честито на детенце в постиженията по математика и успех с навлизането му в актьорското изкуство  Peace



# 275
  • Мнения: 7 723
 
Миленка,браво и на теб, станала си една истинска форумка тук и много се радвам, че ще се запознаем в събота, живи и здрави. Последно каката ще я вземете ли? Сигурно с Петето ще си намерят общ език.  Wink До тогава  Hug
 

 
Благодаря за комплимента newsm44 newsm44, но заслугата е на добрия ми учител - мама Рени.
Да- и каката ще дойде. Като разбра, че ще има и други каки- склони, но при уговорката, че после ще отиде на занималня.

# 276
  • Мнения: 505
ха ЧЕСТИТ ви първи сняг... па макар и само да наръси, все пак си е първи Hug

Рали, браво на вашият батко за успехът му по математика... все така да му се отдават науките.. аз моята как ли не я крънкам, ама пуста математика хич я недолюбва,  #2gunfire

Мили, много са ви хубави снимките от ПРАВЕЦ, а що не е активна пустата анкета и аз не знам.. уж вкарах опция и за корекция и пак няма.. .. но аз мисля че УНИСЕКСЪТ печели и така КУПУВАЙТЕ... да има по нещо да се радват децата...

Миленка, тази ваша кака е голям ентусиаст в събота след КУПОНА да ходи на занималня...  bowuu на нас такава случка неможе да ни се случи...  #Crazy

Иренка, много ще ни е мъчно ако не дойдете, как така без НИКОЛ та тя е станала такава красавица.. ще оставите ергините за нас ли я бързо да се организирате и да идвате...  Hug  bouquet снимките от Плевен
 са ви прекрасни.. добре сте си изкарали и на форумската среща и на гостито..  Hug
Кали, нетипично е да не ни навестиш.. дано да сте добре и да се появите пак  Hug

# 277
  • Мнения: 7 723
Вили, повярвай ми- незнам да се радвам ли , или да плача smile3511
то пък бива- бива, ама чак пък толкова newsm78 newsm78 newsm78

# 278
  • Мнения: 2 959
Снежни привети и от нас, Момичета!

Честит Ви първи сняг, при нас зимата от известно време е налице, но не е лирано за БГ?! Hug
...включвам се да се похваля- Христо е трети на състезанието по математика,...Христо ...ходи на занимания в кукления театър...
Ралниче, как няма да Се похвалиш, горда Мамо. Всека една от нас би го направила с такова златно дете. Поздравления и от мен за Христовите постижения по мат-ка, както и с приемането Му в театъра. По мое време Русенският матем. отбор беше висока класа, предполагам че така е и до днес. Успех Ти желая за намиране на работата и леглата с подходящите матраци! Hug
Мили, снимките от най- чистият град на БГ са разкошни. Май и на Андреята му харесва там, не само на Мама. А за рибките, засега май ще си гледкаме по магазините. Hug
Вили, Миленката, да не забравите и кака Петя и кака Ива, задължително по- един подарък и за тях, и то по- голям от на малчовците, защото са по- големи принцесите, нали?! Hug
...аз моята как ли не я крънкам, ама пуста математика хич я недолюбва,...на нас такава случка неможе да ни се случи... 
Вили, я не говори така за Петята. А кой ходи и учи английски и вече го владее на доста добро ниво? Златна и много красива Ти е щерката, пък и разкошната коса Ти е взела! Heart Eyes
Иренка, добре Сте изкарали на Плевен, от доста време Ти се ходеше до там. Николетка май и допада и с тамошният дядо, а?! Тя не беше ли с Теб на срещата с Плевенските Мами? Искрица не Се ли появи, та само с Дивианка имаш модераторска снимка?! Дано да Си убедила Мимката че ни липсват с Криската, та да Се появи сред нас! Hug

Приятни приготовления за срещата Ви желая, и аз като Ралничето благородно ви завиждам/ но Вие Си го знаете и от преди, нали?!/ и ще разчитаме на снимчиците и разказите!

Лек и хубав нов петъчен ден ви желая, много усмивки и настроение! Hug

# 279
  • Мнения: 505
еййй къде сте се ЗРИНАЛИ в този сняг... че ВИ няма никакви.. Hug

купихте ли ПОДАРЪЦИТЕ.. и стегнахте ли КОСТЮМИТЕ за утрешният КУПОН.. аз вече нямам търпение да ви видя ОТНОВО след толкова много време...  bouquet

говорих с Марго и тя ще е на линия утре на уреченото  място с ПОДАРЪК...   Tada

аз не смея да си покажа НОСЪТ навън в този студ  cold какво стана с хубавото време... само ще си го мечтаем от тук нататък...  ooooh!

# 280
  • Мнения: 686
Много постничко в темата ни днес  Rolling Eyes Само утре да не е така на срещичката  Naughty
Аз лично съм готова с подаръка, а сега влизам да видя точно къде се намира клубчето. Ще се върна по-назад в обясненията, за да съм в час (трудна работа, ама ще пробвам  hahaha)
Иренка,не се обадихме този път, като бяхме в Правец, по 100 милиона причини. Другият път - обещавам  Hug Прости ми, моляяяяяяяяяяяя  Tired Утре ще дойдете ли? А снимките от Плевен наистина са прекрасни.  Hug
Кали,и вие ще ни липсвате на срещата. Мислех си, че ако някой път си дойдете в БГ, ще направим една среща най-специално, за да се видим с вас.  Hug
Вили,честит първи сняг и на теб, и на момичетата  Grinning Какво си правите вкъщи по студовете? Слуша ли те Дидито? До утре  Hug
Ади,исках да те помоля да ми пратиш на лични мобилния си в случай, че нещо се объркаме утре. Или ако някой друг й го има. Аз имам телефона само на Марго и Иренка  Blush
Хайде, до утреееееееее  Laughing  bouquet

# 281
  • Мнения: 439
Eй, с Нели и Силвето чакаме с нетърпение утрешната среща Grinning Heart Eyes!!!
С Маргото идеме с тахи, дано да уцелим адреЗа от първия път Crazy, че аз каквато съм блейка и софиянка само от 34 години, направо се лутам из града кат муха без глава Mr. Green.
До утре Hug

# 282
  • Мнения: 7 723
Здравейте, мами! Както вече сигурно сте  забелязали- успях да направя лентички на децата ми newsm44 newsm44 newsm44.
 Ще ви спестя потробностите около усилията , които вложих  hit
  Както и да е. По лентичката на голямата ми дъщеря личи, че тя е зодия близнаци- и по тоя повод пак реши, че няма да дойде на купона, а ще ходи на у-ще..... но при нея всяко мнение е предпоследно newsm78 newsm78 newsm78.
 има толкова време до утре.....    

# 283
  • Мнения: 2 959
Приятно изкарване, утре на срещата Ви желая! И снимки и преразкази после, Моля! Hug
Миленката, поздравления за романтичните лентичките на двете Ти принцески. И дано каката Ти се премисли! Hug

# 284
  • Мнения: 2 040
Здравейте от нас .. вчера не успях да вляза защото комп. беше се скапал сутринта и неможеше да тръгне, та до 4ч през ноща Драго го преинсталирвал  (затова сега спи, а ние само тропаме  Laughing) ..
Да ви се оплача, че вчера без комп. бях все едно нямам ръце .. откачих направо, чудя се как преди съм живяла без това чудо .. изчистих основно цялата къща, пререждах мебели, изхвърлих всички ненужно и толкова бях щастлива от свършенаната работа снощи (Драго също  Laughing) че добре би било в седмицата 1 път да няма достъп до комп., че всички тия неща дето оправих вчера съм ги замислила от 1 година, но все не им идваше времето ...  Laughing Та сега само се наслаждавам на чудесата дето свърших ...

Вчера следобяд и при нас заваля сняг,но после спря и все още нямаме нищо, освен студ ...  Laughing
Никол снощи като я прибрах от яслата започна да тече нослето, да се опитва да кашля, на всичко отгоре има едно разстройство дето го влачим вече 2 седмици - тамън малко се сгъсти и пак се разреди .. да досега варихме чай от дренки, чай от шипки, чай от джоден, сок от лук за нослето и олио, мед, лук, сода за кашлицата .. и тя не ще да ги пие, а мисля тия 2 дни да успеем да се преборим, иначе следв. седмица май ще се гледаме ..  Sad
Следв. петък трябва да си ида при нашите, но Никол с автобуса няма да я взема, така че ще ида за един ден, че ще правим на баба помен 1 год. от смъртта й  Cry Cry Cry  и тати в неделя ще си ме докара, заедно със зимнината  Laughing  Но в петък кой ще гледа Никол незнам .. баба Пепи я хвана нещо като Варицелата само че за възрастни което е толкова страшно, че от него се умира ... добре че успешно се лекува и започва да заздравяват .. не е заразно, но доктора е забранил да се доближава до Никол, че няма ваксинация за това още (слагат се на по- късен етап, май в у-ще то) .. леля пък вече е управител на Лукойлската ни бензинджийница и е всеки ден на работа, Драго ще се прибере вечерта от София и незнам как ще го съчетавам, но главата ми е пламнала ... дано излезе нещо угодно за всички ...

Днес както се подразбира няма да дойдем, за мое огромно съжаление, и ако ви кажа че ми се плаче, няма да ми повярвате ...  толкова ми е кофти, че цяла нощ сънувах срещата, само дето трябваше да нося 2 подаръка, аз носех 1 и умрях от срам ..  Laughing Добре че беше само сън ...

Драго е отворил комп., Никол прави нещо до него и може всеки момент да го изключи ... затова ставам,но аз ще пусна новата тема, само да доизкусоря и сгъстя това което ми идва за заглавие ..

Пожелавам ви супер приятно изкарване, СЕТЕТЕ СЕ И ЗА НАС по някое време  Laughing поздравете специално Маргото и Капка от мен и следобяд ви чакам със снимките ..  Laughing
Отивам да страдам, немога да повярвам че ще се събирате, а аз няма да съм там .. много ме е яд, че няма да се запозная с Вяра и Милена, но живи и здрави, ще има и други срещи ...  Peace

Целувки на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт