Сънувах сън..............

  • 2 021
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Благодаря,за съвета!!!!М/у другото аз уважавам тази наука-психологията!Опасявам се обаче,че тук-в Русе не съм попадала на добър специалист!
Искало ми се е дори да се подложа на хипноза!
По-принцип аз наистина не съм,за този свят!Не го разбирам!Злобата,лицемерието,завистта,предателството!Всичко това ме кара да се чувствам адски нещастна!!!
На всичкото отгоре съм израснала в ужасно семейство,където са ме подтискали!!А съм зодия овен Sad

# 31
  • Мнения: 1 942
Стефи, мацка, не съм много съгласна за психолозите в града ни .. но ако не са покрили някой твои очаквания това е друга работа ...

За мен това, което сънуваш е опит да се оттървеш от гадорията, която смяташ, че е в теб. Аз на твое място бих започнала да пиша в тетрадка всичко лошо което съм казала /а мисля, че понякога ти се иска да казваш мноооого грозни неща/ или си искала да кажеш или си мислиш даже. Пиши и не чети какво си написала. мисли само как оставяш всичко гадно в тетрадката. като я свършиш я изгори и почни нова. Пиши всичко гадно каквото се сетиш, от настоящето, от миналото..... И съм убедена, че и съня ти ще се промени.

Общи условия

Активация на акаунт