Мнението ви за тази рокля?

  • 5 798
  • 160
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 568
Това за пред мъж не става!Според мен разбира се!  bouquet

# 46
  • Мнения: 2 161
Ей това нещенце струва ?1172.Обаче е Гучи.Просто марката струва толкова,а не парцала.


# 47
  • Мнения: 417
Ужас,а пък още по-ужасното е ,че ще се намери кой да я купи. Sick Sick Shocked

# 48
  • Мнения: 1 999
Не е мой тип рокля. Laughing
Иначе съм го казала в подписа си - за всеки влак си има пътници... Whistling На някой ще му хареса и дори ще му отива. Ако пък се допълни и с някакви аксесоари - шал, бижута ... ще хваща повече окото. Peace

# 49
  • Мнения: 413
Всеки има право на собствения си лош вкус... (визирайки "дизайнера" на това чудо)  Crazy

# 50
  • Popovo
  • Мнения: 571
И пари да ми дават пак няма да облека това нещо  Sick

# 51
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ей това нещенце струва ?1172.Обаче е Гучи.Просто марката струва толкова,а не парцала.



Каква е тази мода бе , хора? Толкова ли няма какво вече да измислят тези дизайнери. #Crazy

# 52
  • Мнения: 1 616
Ей това нещенце струва ?1172.Обаче е Гучи.Просто марката струва толкова,а не парцала.



Каква е тази мода бе , хора? Толкова ли няма какво вече да измислят тези дизайнери. #Crazy

Тъкмо щях да питам Шанел какво е това - домашна роба, туника или пижама???

# 53
  • Мнения: 1 101
Ужасна е  Sick

# 54
  • Мнения: 4 629
Не е мой стил, но не е грозна роклята. Сещам се за няколко приятелки, на които би им стояла добре

# 55
  • Мнения: 910
Хайде народе, който има таквиз роклета и блузета от бабите - на разпродажба Naughty
Като за втора употрепа за по 5-600 евро бройката Joy

# 56
  • Мнения: 2 161



Това лично на мен ми прилича на пижамата на мъжа ми. Grinning Обаче май е туника.Ами така е,като не разбираме от висша мода Laughing

# 57
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
определено не ми харесва, а като видях и цена, съвсем

# 58
  • Мнения: 6 417
Прилича ми на втора употреба Shocked

# 59
  • Мнения: 5 317
Не ми харесва.И 5 лева да струва,не вих си я купила. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт