Някой ползвал ли е Дайперс?

  • 636
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
В предстоящия каталог на Метро, въпросните пелени са на промоция, но аз нямам инфо за тях. Моля някой да сподели впечатления, а също и по колко броя са в големия пакет.

# 1
  • Мнения: 1 517
Аз, но в периода 1999 - 2001, само 1-2 пъти. Не съм очарована.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
На мен не ми харесват,защото като се напишкат и стават твърди.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Направо са ужасни. Ползвах ги миналия месец, подариха ми 1 пакет, но са много твърди. По-добре не си давай парите

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Купувала съм веднъж. Сина ми се обрина, незнам дали беше от тях и спрях.

# 5
  • Мнения: 1 353
 Ползвала съм и нямах проблеми с обриви каквито ни се появиха например от Либеро. Големият пакет е 50бр.

# 6
  • Мнения: 773
Да и при това ми харесаха. Имат ластиче отзад за разлика на "памперс". Имам впредвид, че е доста по добре да има такова, когато акото е все още по-течно и при "памперс" примерно често излизаше откъм гърба. Разбира се откак проходи сме само на памперс, но дотогава често сме купували и "дайперс".

# 7
  • Мнения: 1 150
Купувала съм веднъж. Сина ми се обрина, незнам дали беше от тях и спрях.

 Peace

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Днес купих от Метро-58бр. за 20 лева.Като ги поизползваме ще пиша дали стават. Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Пробвали сме почти всички марки, но ПАМПЕРС са си номер 1. Другите или пропускат, или обриват и т.н. Е, става въпрос за 2002-2004г.

# 10
  • Мнения: 111
Ползвала съм ги доста често и съм много доволна.Малко по-твърди са сякаш от Либеро и Памперс, но не пропускат/поне при нас не се е случвало/.И аз я гледах тази промоция, но според мен това е по-нов модел, поне така пише-Ultra thin New-от тези не съм купувала, но би трябвало даже да са по-добри от предишните.Като цяло съм доволна-дъщеря ми не е получавала обриви и не са пропуснали нито веднъж. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8 917
В предстоящия каталог на Метро, въпросните пелени са на промоция, но аз нямам инфо за тях. Моля някой да сподели впечатления, а също и по колко броя са в големия пакет.
Да, и не виждам разлика между тях и Памперс.Харесват ми Хепи Peace

Общи условия

Активация на акаунт