Такъв е животът - СВАТБАТА!

  • 2 692
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7 474
Гледам, че рекламират в събота по БТВ от 16.00ч. "Такъв е животът - сватбата" .Ще го гледате ли? Аз много обичам да гледам булки Crazy, дано е интересно Hug

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ако не сме излезли ще го гледам.  Wink

# 2
  • Мнения: 2 849
Ще гледам . Wink

# 3
  • Мнения: 2 353
  Ако остане време ще го гледам. Бебета, обичкане...много ме кефят такива предавания Heart Eyes

# 4
  • Мнения: X
  Ако остане време ще го гледам. Бебета, обичкане...много ме кефят такива предавания Heart Eyes


На мен пък са ми твърде лигави и водещия с тоя глас ала гергана от огледала  Sick............. съмнявам се, че ще гледам, аз и за Шейново толкова гледах, де  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 46 515
Ще го гледам, ако е лошо времето  Grinning

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е, защо не ги дават в правилния ред Simple SmileДаваха раждания на бебета, сега сватбите..............дали другата тема в предаването ще е заснемането на двойките докато правят бебетата newsm78

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Няма да гледам.
Ражданията бяха интересни, ама романтики и сватби разни 'ич не ме вълнуват.

# 8
  • Мнения: 2 897
Ако нямам други занимания,ще гледам,но честно казано-не изгарям от интерес Wink

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма. Нито раждания обичам да гледам, нито сватби, нито др. всенародни тържества. Дай ми на мен да си седя в ъгъла със сухата четвърт. Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 478
Ще гледам да го гледам -  Sunglasses

Мен предишното предаване за ражданията много ми хареса и на моменти го гледах с влажен телешки поглед или подсмърчайки  Crazy  после гледах пропуснатите епизоди в нета...

Ако е нещо подобно и добре направено обещава да е интересно, дано - всичко зависи от това какво са подбрали от подготовката и самата сватба.

# 11
  • Мнения: 2 070
Повечето майчета в Такъв е живота май бяха от по-добре живеещите, нещо не показаха по-средни ситуации особено, имаше там една ромка само... Поне тогава това ми направи впечатление... Ако и сега показват някакви перфектни сватби, организирани от агенцийки и с много вложени пари... Абе ще  е интересно вероятно, не знам, нека първо видим за какво иде реч... Ще се леят сълзи от умиление, но пак няма да ме накарат да се омъжа, пропагандатори....  Mr. Green    Wink

# 12
  • Мнения: 1 284
няма да гледам на сватба съм ще разказвате

# 13
  • Мнения: 1 813
Ако по някаква случайност съм си в къщи,ще го гледам  Peace

# 14
  • Мнения: 946
Ще гледам много обичам булки да гледам аз предното го гледах малко скришом щото бях бременна и мъжът ми не ми даваше и без това бях много наплашена...

# 15
  • Мнения: 2 211
Няма да го гледам. Със сигурност в събота има къде, къде по - интересни неща за вършене.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма да гледам.
Ражданията бяха интересни, ама романтики и сватби разни 'ич не ме вълнуват.

 yes

# 17
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Повечето майчета в Такъв е живота май бяха от по-добре живеещите, нещо не показаха по-средни ситуации особено, имаше там една ромка само... Поне тогава това ми направи впечатление... Ако и сега показват някакви перфектни сватби, организирани от агенцийки и с много вложени пари... Абе ще  е интересно вероятно, не знам, нека първо видим за какво иде реч... Ще се леят сълзи от умиление, но пак няма да ме накарат да се омъжа, пропагандатори....  Mr. Green    Wink

Точно така ще е. Една от сватбите е снимана в Пловдив. Организирана е била от агенция, била е в Шератон (нали има Шератон в Пловдив  newsm78) Младоженецът е англичанин и .......продължението ще гледам по нетера.

# 18
  • София
  • Мнения: 478
Ми то ако са само някакви префърцунени нагласени истории хич няма да е интересно  Confused

Вярно, че в предаването за Шейново бяха повечето лееко над средното ниво, като се замисля. Но пък циганката беше на 16  Shocked ако не се лъжа и живееха в някакво общежитие..

# 19
  • Мнения: 235
Не ми са интересни такива предавания , няма да го гледам

# 20
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ще го гледам. Peace

# 21
  • Мнения: 6 993
Точно така ще е. Една от сватбите е снимана в Пловдив. Организирана е била от агенция, била е в Шератон (нали има Шератон в Пловдив  newsm78) Младоженецът е англичанин и .......продължението ще гледам по нетера.
Няма Шератон в Пловдив. Най-вероятно е било Тримонциум Peace
А що се отнася до мен- аз много обичам сватби, но най-вероятно няма да гледам. На едното място няма тв, на другото баща ми не дава да се гледат подобни "бози" според него Laughing Ако си остана някой уикенд в София , може и да гледам, ако не забравя.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Но пък циганката беше на 16  Shocked ако не се лъжа и живееха в някакво общежитие..

Не, ромката беше друга, и живееше в кв. Христо Ботев!

# 23
  • Мнения: 7 474
Започна! Гледате ли?

# 24
  • Мнения: 1 813
Аз гледам реклами в момента  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 165
добре,че сте предвижили темата напред,щях да забравя да гледам ooooh!нещо интересно пропуснах ли?

# 26
  • София
  • Мнения: 978
За сега не се случва нищо интересно, е те са минали само някакви си 10-тина минути

# 27
  • Мнения: 1 813
Ау каква кукла е малкатаааа  Hug

# 28
  • Мнения: 1 165
Ааа,тези двамката(българката и американеца) са като от вица-"мойто и твойто бият `нашто" Wink

# 29
  • Мнения: 1 165
Ау каква кукла е малкатаааа  Hug
да, голяма сладуранка!

# 30
  • Мнения: 1 813
Руми ми е симпатична  Peace

# 31
  • Мнения: 9 903
тези двете булки с еднакъв бял лак. За едната - сватбен, за другата явно ежедневен.
Хареса ми това със сапунените балончета пред църквата.

# 32
  • Мнения: 11 747
За първи път виждам церемония в Софийска ритуална зала - никак не е романтичен,че даже не е и празничен! ThinkingТука във Варна е много красиво! newsm78

# 33
  • Мнения: 1 813
тези двете булки с еднакъв бял лак. За едната - сватбен, за другата явно ежедневен.
Хареса ми това със сапунените балончета пред църквата.
Нито за ежедневен,нито за сватбен ми допада  Confused

# 34
  • Мнения: 9 990
За първи път виждам церемония в Софийска ритуална зала - никак не е романтичен,че даже не е и празничен! ThinkingТука във Варна е много красиво! newsm78

Че кой е казал ,,че в Сф е красиво...има ритуални зали, дето не можеш да разбереш, че са такива по общините... Confused

Иначе аз гледах случайно и сега виждам темата и понеже явно хормоните са ми вповече се разчувтствах...та ми стана някак развълнувано, ама не заради булката, а заради самият акт, обещанията  и т.н. и защото аз не съм била предадена от бащата и подобни сълзливи...ще прощавате... Crazy

# 35
  • Мнения: 252
Някой знае ли от къде мога да си сваля днешния епизод на Такъв е животът че пропуснах да го гледам?

# 36
  • Мнения: 2 180
На мен ми хареса. Peace Можеше и по-добре да го структурират, но като идея е добро.Изкефиха ме хората от Студ.град колко са скромни, роклята по Спиди дойде, не се шашкат,не се изхвърлят....Евала. А ония с многото претенции, които чрез агенция организират всичко, удрят на камък. ooooh!
Направи ми впечатление колко е луксозен апартамента под наем, който са си взели българката и чужденеца.
Ще следя предаването определено!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 896
И на мен ми хареса...сватбата си е щастливо събитие и носи положителни емоции. Спомних си моята сватба преди близо 2 год, много неща бих направила различни, що се отнася до организацията, иначе настроението си беше прекрасно.

Светбените агентки нещо не ми се сториха на висота, хеле пък дизайнерката на роклята на Руми каква беше хитлеристка - бррр.

На мен ми хареса. Peace Можеше и по-добре да го структурират, но като идея е добро.Изкефиха ме хората от Студ.град колко са скромни, роклята по Спиди дойде, не се шашкат,не се изхвърлят....Евала.

и аз това си мислех...Аз яко се бях ошашкала покрай нашата сватба.

Джини, апартамента си беше стандартно обзаведен според мен - нищо особено. 

# 38
  • Мнения: 2 180
Абе за квартира е доста над средното ниво. Wink

# 39
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Агентката на едните, Ралица се казва, я бяхме наели и ние преди 3 г. за нашата сватба. Много неприятна жена, и сега като се сетя за нея ме хваща яд, че тогава я наехме. Нищо не помогна, само хаос и паника създаваше.

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имаше тук-там интересни мигове, но като цяло - слабо бе предаването!

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Гледах го. С изключение на сватбата на българската и американеца, другите две сватби се организираха от агенти. Направи ми впечатление, че първо студентите се бракуваха в църквата, а след това в общината. Аз мисля, че е обратното, защото в църквата искаха акта за сключване на гражданския брак newsm78
Накрая нещо възникна някакъв проблем и дори една лелка щеше да пише до Бтв. Какво ли е станало?

Общи условия

Активация на акаунт