Чурчето - нагоре или надолу в памперса?

  • 2 817
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
ние сме нагоре с чурката но при смяна е надолу, е сега лепка ли да му слагам newsm78

# 31
  • Мнения: 1 001
... е сега лепка ли да му слагам newsm78 ...
Ама то след като е полезно да е нагоре, да взема и аз да сложа ... на себе си hahaha

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Накъдето и да го сложиш все тая,то само се намества.В началото акушерките казваха на долу,за да не отиде пишо на пъпчето и да не се възпали.Изобщо не го пипам на където се е наместило на там

# 33
# 34
  • Мнения: 416
Аз просто слагам памперса,природата си знае останалото!

Ами разбира се!

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 15:19 от FEMA-bg

# 35
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз просто слагам памперса,природата си знае останалото!


И аз така процедирам вече  Grinning

Преди го слагах нагоре-чурчето  Laughing, но установих, че то само си пада надолу, така, че...

# 36
  • София
  • Мнения: 836
Нашето педи каза, че при днешните памперси няма никакво значение, защото са по-широки и няма да му навредят

# 37
  • София
  • Мнения: 1 252
Надолу.

# 38
  • Мнения: 3 042
Никога не съм го слагала нагоре
Peace

# 39
  • Мнения: 390
Нашето педи каза, че при днешните памперси няма никакво значение, защото са по-широки и няма да му навредят

 Peace

# 40
# 41
  • Мнения: 1 455
Нашето педи каза, че при днешните памперси няма никакво значение, защото са по-широки и няма да му навредят

 Peace

  Пробвала съм два три пъти,но целия се подмокряше!

# 42
# 43
  • Мнения: 2 015
Нагоре, нагоре ама моя много се опикава така.Кажете на къде да го сложа, за да е сух?

# 44
  • Мнения: 412
Нагоре, нагоре ама моя много се опикава така.Кажете на къде да го сложа, за да е сух?
нагоре,нагоре
ама явно има проблем с памперса
при нас не е имало почти никога такъв проблем,освен в началото,когато му бяха големки,пък и не ги стягах,колкото е нужно

Общи условия

Активация на акаунт