Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моля за съвет тези които вече имат и ползват столче DOndolino, тъй като искам да го купя за подарък.Вече ходих до магазина и го видях, хубавото беше че се бях информирала предварително и знаех за какво става дума, защото продавачката определено не беше наясно с функциите му, та трябваше аз да и разкажа   Rolling Eyes

Това с люлката не ми стана много ясно как функционира, нещо не му беше наред на самото столче или наистина се люлее само когато бебчо е седнал в столчето?
И друг въпрос, стабилни ли са, всички бутони за регулиране на височина и на облегалката издържливи ли са за ежедневна употреба и каквото друго се сетите да споделите.

Благодаря ви предварително за пмоща
Цитирай

Бургас

Това с люлката не ми стана много ясно как функционира, нещо не му беше наред на самото столче или наистина се люлее само когато бебчо е седнал в столчето?
И друг въпрос, стабилни ли са, всички бутони за регулиране на височина и на облегалката издържливи ли са за ежедневна употреба и каквото друго се сетите да споделите.
Столчето е супер. Сигурна съм, че приятелката ти и бебока много ще му се зарадват! Laughing Относно люлеенето- натиска се един бутон (отстрани отдолу вляво и започва да се люля (със или без бебе). Може да е нямало поставени батерии и затова да не е тръгнало! newsm78 newsm78 newsm78
Също така има и музичка (и за там трябват батерии). На мен брат ми му сложи един адаптер и сега ми работи на ток, че тези батерии много бързо ми заминаваха! Иначе е супер стабилно, почиства се много лесно! Определено си заслужава парите! С три думи:страшно съм доволна!!! Хубавото е, че става за люлка за по-малко бебче (пише, че може да се ползва от новородено, ама аз, в интерес на истината, започнах да слагам бебка вътре да се люля от двумесечна възраст! Това е, ако имаш други въпроси, не се притеснявай да питаш! Успех!  bouquet
Цитирай
Благодаря ти за бързия отговор.
Само не знам каква е причината тогава столчето да не се люлее само, в смисъл бръмчеше си нещо, копчето го намерихме след като погледнах в книжката и прочетох обяснението, понеже дамата не ми вярваше че се люлее. Най вероятно батериите са били стари и с не достатъчно сила да захранят люлката, а продавачката набързо поради незнание намери разрешение на въпроса като каза че работи само когато бебчо е седнал в столчето. И ме накара да се замисля, че незнаеше за тази функция а веднага разбра какъв е проблемът.
Но като цяло, значи мога да съм сигурна че е качествено и хубаво и ще зарадвам мама и бебчо?!
Благодаря още веднъж!    bouquet
Цитирай

Бургас

Но като цяло, значи мога да съм сигурна че е качествено и хубаво и ще зарадвам мама и бебчо?!
Определено ще ги зарадваш! А за качеството изобщо не се съмнявай! Аз лично гарантирам! Hug Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.