Вече имаме коремчета с малки МАРТенски човечета!

  • 12 105
  • 298
  •   1
Отговори
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Очакващи бебета през

                 

 
sky angel- Варна

mimi4- 31г- Бургас- 1во stork-girl
Tanya Genova- 25г- София

 
rosito_m_m- 23г- Варна/ Калифорния- 2ро stork-girl
face off- 35г- София- 2ро stork-boy

mini_79- 27г- Стара Загора- 1во- очаквах да е stork-boy, ще си имаме stork-girl
poohcho

 
EliMeli- 26г- USA
tmeri
marchella- 27г- Пловдив /Стара Загора/- 2ро stork-boy

 

bopsi- 26г- Добрич- 2ро newsm32
4о4ка- 26г- София- 1во stork-girl
маия- 28 г- Варна- 1 во newsm32
f_5pm- 27 г- Варна- 1во  stork-boy
звездица- София- 2ро  stork-boy

 
FEMA-bg- 27г- Пловдив- 2ро - очаквах да е  stork-boy, ще си имаме stork-boy
wish- 25 г.- Бургас- 1во newsm32
Еллица- 30 г.- София- 1во newsm32- очаквам да е  stork-boy
tan4a- 25г- Троян- 1во newsm32

 
Sade- 29г- София- 1во newsm32
soni@- 36г- София- 2ро newsm32


dakra- 30 г- 2ро stork-boy
 
deni_k- 26г- Габрово- 1во newsm32
 
Milen4o
zlp- 29г- София- 1во stork-boy
Ann-G- 24г- Карлово- 1во newsm32
ves4eto- Асеновград- 1во newsm32


mimina75- 31г- Шумен- 2ро newsm32
 
petygs
 
cher- 27г- Пловдив- 1во newsm32
 
p4eli4kа- 27г- Монреал, Канада- 1во newsm32- очаквам да е stork-boy
eva74- 32г- София- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-boy
Джу- 26г- първо newsm32- очаквам да е  stork-boy
Raadinela- 27г- Пловдив- 1во newsm32

 
Felizidad- 23г- София- 1во stork-boy
Deina- 36г- София- 2ро stork-boy
bimba- Карлово- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-girl


Silvito- 1-во stork-girl
honey_81- 25г- София
galia80
 
zayo- 28г- София, Младост- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-girl
SunshineMery- 26г- София- 1во newsm32- очаквам да е stork-boy

 

Stef4eto
Saqita
gertrudka- София
katia_vladimirova- 1во stork-boy

 

Winnie- UK, Cambridge- 1во newsm32
Муцуна- 23г- София- 1во stork-boy
AlaBeny
mimi85- 21 г- Монтана- 1во newsm32

 
lubricant- Пловдив- 1во newsm32
ala-bala
mango- 27г- Пловдив- 1во newsm32
qk77- Бургас- 2ро newsm32
chillysun- 29 г- Русе- 1во newsm32

 
tanya kkk- Смолян- 1во newsm32

 
Mama Mishi /Галя/- 32 г- София- 2ро stork-boy

Общо 57

очакваме 12 и 5
останалите 40 все още са



Това сме ние  smile3509

user: martenki
password: 2007



Предишни теми:
1. Мартенски майчета
2. Баба Марта нас ще ни дари с бебоци здрави и добри
3. Мами от близо и далече МАРТ ще гушнат своето човече
4. През МАРТ със мартенички бели и червени и с бебоци сладички засмени!
5. МАРТенският Слънчо щом нослето ми погъделичка, сладко бебче ще люлея във ръчичка

Предложения за следващи теми:   
  МАРТ очаквам с нетърпение, за да видя своето творение! 
  Месец МАРТ не е далече, мама среща своето човече!
  През МАРТ бебенце у нас ще плаче- девойка ли ще е или юначе?
  МАРТенските мами хубавеят, слънчеви усмивки по лицата греят!
  МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета
Чук, чук, мамо, аз съм тук! Ще зарадвам татко и мама, като Март им се представя
МАРТ все още далече, маминка усеща своето човече
Мартенското бебче рита, шава и лудува, и кара мама да будува
Тясно е вече в корема на мама, че месец МАРТ наближава
Мартенски мами от близо и далече, 9-ти месец настъпи вече. Смело се усмихнете и скоро бебчо прегърнете!
Иде МАРТ и пролет пука, сладко бебе ще ни гука
МАРТенските мами вече сме с кореми, макар и не при всички особено големи
Хайде МАРТ да наближава, че бебокът в мен отдавна вече шава!
Щъркели през МАРТ ще долетят, здрави бебенца на нас ще донесат
Време е да се разбере, какво ще бъде МАРТенското дете - момиче или момче?!

Полезно:

Полезни връзки 1
Полезни връзки 2
Календар на бременността по седмици
Определяне пола на бебето 1
Определяне пола на бебето 2
Калкулатори за бременността
Българските имена


Mагазини за бременни:

София:
1. В Младост 1а, след пътеките на спирка "блок 43", вляво на около 200-300метра има едно каре с няколко магазина.
2. Базар малко преди пл.Македония - щанд за бременни.
3. Под колоните на Графа.
4. на ъгъла на Солунска и Витошка.
5. На ъгъла на Солунска и Цар Самуил - "Мамма Донна".
6. Пиротска – "Рени"; "Мис Макси"; малкия ЦУМ.
7. На ъгъла на Пиротска и "Братя Миладинови"- до Женски пазар- предимно дънкови облекла
8. На ъгъла на Фритьоф Нансен и Петър Берон, срещу офиса ма М-тел.
9. Магазин на ул. "Княз Борис І" 69, участъка преди Алабин; "Мия".
10. ул. Княз Борис I No.55; "МАМИ"
11. Модна къща РЕНИ


Пловдив:
1. Магазин в Халите.
2. Под Торакс (частния родилен дом на Четвъртък пазара)
3. В подлеза на Централна поща.
4. В подлеза на Понеделник пазара.
5. В "Детски свят" в Тракия.
6. Miro STYLE


Велико Търново:
1. Модна къща РЕНИ

Варна:
1. На кръстовището на ул.Ген.Колев и Цар Освободител-срещу супермаркет Гастро
2. Над подлеза Шипка- до кафе сладкарница Sandor.
3. Модна къща РЕНИ


Стара Загора:
1. Търговски център до Общината- в сутерена
2. Premaman- ул. " Х. Д. Асенов" 96
[/color]

Детски магазини:

София:
1. "Штъркел", бул. Стамболийски 188
2. "Малечко", бул. Константин Величков №85
3. "Царството на детските стоки", бул. Константин Величков, ъгъла с ул. Пиротска.
4. "Пинокио", Дружба 1; бул. "Княз Дондуков" 39; кв. "Лозенец", ул. "Малин камък"
5. "Бебе Маркет", кв. Иван Вазов, ул. "Янко Забунов", бл. 41
6. магазин зад Била на бул. България.
7. магазин в Люлин
8. "Пакостник", жк. Овча купел 1, ул. Монтевидео и Обиколна, "Търговски център Овча купел", ет. 2
9. "Стефи"
10. ж.к."Хаджи Димитър" ул"Макгахан" бл.69 (до пазара)- 3 магазина /дрехи, колички, кошари, аксесоари/


Пловдив:
1. "Штъркел", бул."Свобода"10
2. "Пинокио", бул. "България" 190
3. Детска стокова борса Вис Виталис- бул. 6-ти Септември No.258


Варна:
1. "Штъркел", ул. Бр. Миладинови 20

Русе:
1. "Штъркел", ул. Борисова 63

Бургас:
1. "Штъркел", ул. Антим І 26, до Археологически музей

Стара Загора:
1. Premaman- ул. " Х. Д. Асенов" 96

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 16:28 от mango

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Надявам се нямате нищо против, че аз ще пусна темата този път. Но гледам, че още малко и 15-та стр. ще изпишем, а Мини нещо не се мярка, дано всичко да е ок с нея.

# 2
  • Мнения: 1 232
Да ни е честита новата темичка,браво манго чудесна работа.И аз се надявам с Мини всичко да е наред и да се появи Hug

# 3
  • Мнения: 2 122
Уф бе, туки съм. Днес ходих на разходка после като се прибрах спинках и така докато се наканя Васето пуснала темата. Добре сме, ритаме яко последните няколко дни, другата сряда сме на преглед да видим колко сме пораснали, ще ми вземат и микробиология.
Васе, само да напомня dakra да я оцветиш в розово, нали е казала че мома чака.
Ние на последните две консултации се движим с 3-5 дни по- напред от реалните и може предчувствието за мъж да се окаже вярно, ама моята гинеколожка каза поне 24-25 седмица да стане да ми каже със сигурност, не иска сега да казва и това си е.

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 18:27 от mini_79

# 4
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен .
Толкова много сте изписали , че едвам смогнах да ви изчета камо ли да се включа. Да ни е честита новата темичка.
Вчера си взех резултата от БХС  1към 3 200  доки каза , че е добър и не се налага да правя амниоцинтеза.

# 5
  • Мнения: 319
И на мен снощи ми се обади моя доктор, и ми каза, че при мен риска е 1:10 000, т.е. няма риск. И с кръвните изследвания всичко било ОК, тъй че днес съм в супер настроение newsm68 Пък и нова темичка си имаме, как няма да ми е добро настроението smile3521

# 6
  • Мнения: 416
Аз не вярвам на толкова ранен етап да има такава разлика в размерите на момичетата и момчетата, така че малко търпение и скоро всички ще знаем кой какво чака, въпреки че нерядко се получават изненади  Hug

Мен от два дни малкото човече не спира да ме рита, до преди това го усещах горе-долу само по един път на ден, но сега е доста активен.

# 7
  • Мнения: 924
Аз писах в старата тема, а вече имало нова  Embarassed

Не съм сигурна към кого точно да се обърна, затова пиша тук. Исках да помоля да сложите синъо щъркелче и че съм на 23год. Живеем във Варна/Калифорния. По половин година на 2те места  Laughing

Бебчетата още са толкова мънинки, че със  сигурност е безмислено да сравняваме размери на този етап. Най-важното сега е да усещаме ритничета и да сме спокойни. В тази връзка новините за добри изследвания са чудесни  Hug

Мерси и цунки на бремелинските корем4ета  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 004
Благодаря на момичетата, които си казаха размерите на бебчовчице, времето ще покаже дали в тази теория има истина Hug Моето засега върви с 1 седмица напред, но скоро така и няма да разбера какво е.
А това кой в какво вярва си е негова работа не съм искала мнение, просто исках който е любопитен и иска, да сподели при него дали важи това на този етап. Е, все пак се оказа че може и да има нещо вярно...
Приятен ви уикенд.

# 9
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
А за какво е това "проучване" с размерите на главички, крачета и какво общо има с пола?! newsm78 Ако може някой да обясни Praynig.
А иначе и аз да се отчета: главичката в понеделник беше 3,5см, във вторник измериха цялото бебе някъде към 15см и около 200гр. тегло заедно с плацента и плодното сакче. Изоставам с около 2 дни, които ми казаха, че не са кой знае каква болка. Още повече и термина ми е малко сбъркан, защото ову-то ми не е била на 14-ти ден след последната М, а някъде след 18-19-ти. Доктора  каза, че на момче му прилича, но не иска да казва отсега със сигурност.

# 10
Хей, днес май никой няма във форума. Или още спите  smile3524 или само в София е лошо времето  Wear Umbrella и не е много за излети и разходки.

Виждам,че вече мамчетата в 18+дни седмица усещат своите бебчета. Моля, "светнете"  newsm38 ме как точно ги усещате. Аз все още не сам сигурна дали усещам моето бебче и малко се притеснявам, а консултацията ми е едва на 16.10. Как ще издържа незнам ooooh!

Къде се загубихте бъдещи married? Май приготовленията ви отнемат много време. Момичета, кажете купихте ли си рокли и как е сватбената треска? То и от днес започва "Такъв е животът - Сватбата" по BTV, точно в синхрон с вашите емоции. Надявам се че вие, бебчетата ви и бъдещите съпрузи сте добре   loveuuu и не се нервите много  box

# 11
  • Мнения: 337
Упс,и аз писах в старата тема  Blush

 По повод размера на главичката и пола за нас не важи  в 16с и 5д  главичката отговаряше на 16с и 0д ,а си имаме пишок  Laughing

Мислите ли вече за имена на бебчовците  и смятате ли да ги кръщавате на някой  ?
Ние просто търсим име което ни харесва без да се съобразяваме с баби и дядовци  а пък ако случайно има съвпадение ок,само че ни е малко трудно с мъжките имена и събираме предложения Grinning

# 12
  • Мнения: 1 232
Упс,и аз писах в старата тема  Blush

 По повод размера на главичката и пола за нас не важи  в 16с и 5д  главичката отговаряше на 16с и 0д ,а си имаме пишок  Laughing

Мислите ли вече за имена на бебчовците  и смятате ли да ги кръщавате на някой  ?
Ние просто търсим име което ни харесва без да се съобразяваме с баби и дядовци  а пък ако случайно има съвпадение ок,само че ни е малко трудно с мъжките имена и събираме предложения Grinning

мммммммм да мечтая си вече за момиченце или момченце. GrinningАко е момиченце се чудим -Стела,Симона,за момченце твърдо Самуил,за кръщаването на някого, да на баща ми,но така или иначе взимаме само първата буква

# 13
  • Мнения: 1 004
Аз женско име не мога да си избера и това е Sad Деница на никого не е кръстена, това име ми харесваше най-много. Обаче сега вече незнам. А за момче си имам много отдавна име - това на баща ми.
Ако бъде момиче ще трябва мнооого да разглеждам по сайтовете с имена. Моят мъж казва че всичките му харесват, щом си е за неговото дете и затова хич не ми е от помощ Sad

# 14
  • Мнения: 2 122
Нашите имена вече са готови, нали бебо го правихме 3 години, та сме отдавна премислили. Ако е мома ще е на свекър ми- Стефания, а ако е момче- на баща ми- Георги. Но в крайна сметка има една приказка- не името прави човека, а човека прави името, за това кръщавайте децата си както на вас ви хареса.

Общи условия

Активация на акаунт