Някой да си го познава

  • 3 231
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 1 351
Имам една идея.
Имам косвени връзки на много високо място-няма да споменавам точно къде.
Иде реч за политик.
Как да оформим точно искане-какъв закон трябва да се прокара-имам предвид за правото на захвърлените в домовете деца  да бъдат осиновявани възможно най-нързо?
КЪМ МАЙКИТЕ ОТ ДВИЖЕНИЕТО-МОЛЯ ВИ, ОФОРМЕТЕ МИ ГО, НАЕМАМ СЕ ДА  ДОСТИГНЕ ДО НЕОБХОДИМИЯ ЧОВЕК. Praynig Peace

 И да го уформим никой няма да ни чуе... но ако има шанс може да измислим нещо...  newsm78

# 61
  • Мнения: 5 370
Имам една идея.
Имам косвени връзки на много високо място-няма да споменавам точно къде.
Иде реч за политик.
Как да оформим точно искане-какъв закон трябва да се прокара-имам предвид за правото на захвърлените в домовете деца  да бъдат осиновявани възможно най-нързо?
КЪМ МАЙКИТЕ ОТ ДВИЖЕНИЕТО-МОЛЯ ВИ, ОФОРМЕТЕ МИ ГО, НАЕМАМ СЕ ДА  ДОСТИГНЕ ДО НЕОБХОДИМИЯ ЧОВЕК. Praynig Peace

 И да го уформим никой няма да ни чуе... но ако има шанс може да измислим нещо...  newsm78
Шансове винаги има.
Просто трябва някой, който да го формулира.
Щото аз не умея.Имам предвид, че не боравя с юридическа терминология.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 6 873

...това за мен не е нормално, извинявай. за снимката говоря.  #2gunfire #2gunfire
'пункт' за изоставени бебета, изглежда почти по същия начин, както излеждат контейнерите за стари дрехи на червен кръст.

все едно казват " да, нарушавате закона, но ето тук един пункт, където можете да си оставите новороденото бебе!"
такъв акт на изоставяне е подсъден. кой ще си даде детето в 'пункт', където могат да го щракнат с камера и да го подведат под отговорност.
не случайно ги изоставят по боклуци, тоалетни и прагове на домове.

къде се случава този абсурд? в коя църква, в коя държава??? италия ли е това  newsm78


Да, във Флоренция. Видях и чух набързо, с много информация ни затрупаха тогава, но това нещо е действащо и сега. Стъклото се вдига, бебето се поставя и плота се завърта и вече не е навън на улицата, има и звънец ... Съгласна съм със всичко което си написала, специални камери не чухда има, макар, че знаеш, че там е пълно навсякъде охранителни камери. Но някога не е било така а правилно или не, морално или не, бебета са били изоставяни винаги.

# 63
  • Мнения: 2 040
Защо някои добри хора чакат ли, чакат с години детенце и не се получава, а други раждат и го хвърлят като торба с боклук ... ИЗРОДИ  Sad

# 64
  • Мнения: 326
Дано до намери добри родители! newsm76
А за "майката" - Господ си знае работата!

# 65
  • Мнения: 5 140
Как може сърце да даде на ВЪПРОСНАТА МАЙКА да си зареже така бебето, просто умът ми не го побира. Е.а си.
Дано попадне в добро и щастливо семейство. Praynig Praynig Praynig Praynig
Господ си знае работата.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 605
 Cry Cry Cry Не мога да повярвам, че има такива роители-те с нищо не са заслужили правото да бъдат майки!

Общи условия

Активация на акаунт