Секси ли са татуираните мъже?

  • 9 502
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473

Секси е, права си. Долният пример дори не мога да си позволя да го постна отново Sick, а и искрено вярвам, че никой няма предвид такъв. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 9 904
съвсем не. Мъжът трябва да е с къса небоядисана коса, без татуировки, обеци и мустаци.

# 17
  • Мнения: 3 576
Не, не е секси.
Понасят ми по-малки татуировки - тип бодлива тел на бицепса, нещо средно голямо на гърба, но не повече.
Винаги съм се чудила защо някой модели, които ме кефят така се загрозяват с татуировки - Бекъм например прекали.

Ако видя някой с цялата ръка татуирана, ако ще пръв красавец да е - ще ме отврати.

И ако сега стои секси на 20-30 добре сложен мъж, не мисля че ще е така когато той стане на 40-45  Sick

# 18
  • Мнения: 5 622
съвсем не. Мъжът трябва да е с къса небоядисана коса, без татуировки, обеци и мустаци.


Е, в случая говорим само за татуировките. Бради и мустаци, обеци и космаци не обсъждаме  Wink

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
съвсем не. Мъжът трябва да е с къса небоядисана коса, без татуировки, обеци и мустаци.

Ти дефиниция ли даваш

# 20
  • Мнения: 9 904
за всеки случай реших да обобщя, ако пуснете и други подобни теми, да не се разписвам излишно Simple Smile

# 21
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Секси са. Mного при това!

Добре измислена и добре направена татуировка на голо (или полуголо) мъжко тяло (или женско) е за мен едно от най-еротичните неща. Повечето мъже с които съм излизала и въобще била, са имали татуировки (това си е чисто съвпадение де, не че ако нямаха нямаше да изляза с тях  Embarassed) , а сегашната половинка ще си прави тази зима заедно с мен - еднакви. Какви ще са обаче още не сме измислили  Joy Най-вероятно някакъв надпис или... не знам  Blush Той ще си я прави на ръката, аз още не съм решила..
Иначе сме единни, че като имаме деца имената им ще са татуирани някъде по нас.. Далеч сме от мисълта да си татуираме взаимно имената обаче - абсурд!  Joy  А тия плетениците и бодливата тел за мен са едни от най-грозните и безвкусни татуировки, просто по-комерс няма накъде вече!

Колкото до това дали ще изглежда секси на 40-45 години - някои мъже на тая възраст са по-хубави и по-добре сложени отколкото на 20.

Та татус на мъж е секси, но да е направен с вкус и .. да не е цветен (ех, с тия моите черни татуси, побъркала съм се вече) и мъжа да е поне що-годе добре сложен в тялото. Иначе татус на тресящи се меса...  Sick Нещо не ме кефи .. защо ли  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 167
не мога да преценя.
много неща трябва да се срещнат , за да преценя един мъж, като секси
по-скоро, да.
ако е малка и не натрапчива. на интересно място....

# 23
  • Мнения: 5 622
ако е малка и не натрапчива. на интересно място....

Бих казала, че трябва да е в предната половина на тялото за да се вижда в определени ситуации, защото в същите, аз въобще не заставам отзад и така не бих я/ги виждала  Crossing Arms

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разбира се И особено ако татуировката е съчетана с готино тяло и лице, си е повече от секси
Абсолютно за!  Peace

# 25
  • Мнения: 3 818
 С много условия да е неголяма и да е красива самата татуировка- да, може да ми бъде секси. Плетениците по бицепсите, комерс или не, ми харесват много. Татуировките от типа тази на ръката на Бекъм-йероглифите, които са така модерни сред футболистите, ме дразнят много, изглеждат ми все едно малко момче се е намацало с флумастери Crazy

# 26
  • Мнения: 677
Чуствам се дискриминиран..
Трябва ли да подразбирам винаги,че мъже-за мен значи жени..БУБО,от теб точно..

# 27
  • Мнения: 5 647
Не ме кефят по принцип каквито и да е татуировки.  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 616
Секси е, стига татуировката да е стилна и оригинална, да не е огромна и съответно да е положена на красиво тяло. Плътно изрисуваните тела обаче за мен са безвкусица. А татуси на шкембести чичковци са анти отвсякъде... Sick

# 29
  • Мнения: 5 622
Чуствам се дискриминиран..
Трябва ли да подразбирам винаги,че мъже-за мен значи жени..БУБО,от теб точно..


Скъпи, разбира се, че мъже, за теб значи жени  Wink

Кажи си сега за жените  Peace

Общи условия

Активация на акаунт