Признаха ме по трошене на колички.

  • 2 370
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 461
     smile3502Голямото си дете съм го отгледала с три колички.Не знам как така става обаче и трите се счупиха.На малкото разбира се купихме  нова и нея счупих.Една приятелка ми даде нейната и ми каза дано да  те изкара и да не я счупиш. newsm10А друга моя приятелка като ме видя с новата придобивка ми вика :Признавам те по трошене на колички,как успяваш? Mr. Green
   

# 1
  • Мнения: 5 370
Бая трябва да се постарая, за да счупя моята-тя е просто желЕзо.
Триколка с помпащи се гуми тип 4Х4.
Направо танкерче. Crazy

# 2
  • Мнения: 1 305
Дали причината изцяло е в теб или в качеството на количките  newsm78
Не ми се вярва само ти да си виновна

# 3
  • Мнения: 5 370
Дали причината изцяло е в теб или в качеството на количките  newsm78
Не ми се вярва само ти да си виновна
И аз същия въпрос го преглътнах почти. Peace

# 4
  • Мнения: 2 211
Доживях и аз, някой да ме бие по този показател! Най - после ще запуша устите на всички зевзеци, които ме поднасят на тази тема.

# 5
  • Мнения: 6 461
Ми при теб как стана това с количките Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 576
Не мога да си представя - как става това чупене на количка??
Много ми е странно......
Имала  съм 2 - една комбинирана и една лятна, карала съм ги по гадните софийски улици с всичките им неравности, бордюри и дупки, и въпреки че не са маркови не са мръднали.
Детето ми не е от леките, а и аз не съм ги щадила да внимавам или нещо да ги пазя.

Та как, аджеба, става тоя номер?

# 7
  • Мнения: 1 629
С Вечерница те бием по бройки. Моите до момента са 5, нейните оттам нагоре. В темата Гинес bg-mamma има доказателства Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 211
Ми при теб как стана това с количките Simple Smile
Стана като ходех всеки ден пеш от нас до Южния парк. Живея около Красно село.

# 9
  • Мнения: 1 858
Не знам наистина как го правиш тоя номер. Аз три години возих детето си с една количка а онзи ден я дадох на моя приятелка.

# 10
  • Мнения: 1 449
Затова човек не трябва да си купува евтина количка, да сведе до минимум рисковете!

# 11
  • Мнения: 1 202
Сигурно ти трябва танк за да не чупиш други колички ! Joy Joy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не мога да си представя - как става това чупене на количка??
Много ми е странно......
Имала  съм 2 - една комбинирана и една лятна, карала съм ги по гадните софийски улици с всичките им неравности, бордюри и дупки, и въпреки че не са маркови не са мръднали.
Ела да видиш как е в "Меден рудник"! #Crazy Моя рекорд до сега е само ТРИ, но съпругът ми ги е оправял поне по 5 пъти! Flutter

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, не си само ти- мен ме признаха за трошене на телефони. На път съм да си купя 6-ти телефон, Е 530 е последния ми- скапа се, както и предишния Т 500. Обичам Самсунг, но за съжаление или аз съм гъзоръка, или телефона не трябва да се държи повече от 6 месеца- продаваш и вземаш нов, дори и да е същият модел, ако ти харесва. Скапани лентови кабели все ми се падат на мен. #2gunfire

# 14
  • Мнения: 8 505
Затова човек не трябва да си купува евтина количка, да сведе до минимум рисковете!

Не съм съгласна,но ще спра до тук,защото и без това темата не е за това.
Количката на дъщеря ми е на 2г,като не е ползвана 6-7месеца.Здрава е,само леко проскърцва.Мисля и следващото дете да возя в нея,стига да не го отложим много във времето.
Дими,признавам те и аз Hug

Общи условия

Активация на акаунт