Покана за Arena.bg

  • 1 949
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И такааааа, имам аз една молба към потребителите в Арена да ми изпратят покана за сайта Praynig. Имах регистрация там, но покрай бременеенето, раждането и емоциите около бебка не съм отваряла Арената скоро. За моя изненада когато се опитах да отворя сайта вчера с регистрацията си, открих, че акаунтът ми вече не съществува  Thinking, а за нова регистрация е необходима покана ooooh!.
Предварително благодаря на Аренските потребители и за поканата   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 092
и аз моля за покана от потребител на арената.незнам защо са ме изхвърлили

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Явно няма активни потребители на Арената тук newsm78 или не се дава така просто покана  Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 718
 
Явно няма активни потребители на Арената тук newsm78 или не се дава така просто покана  Cry

Кажи си username-a. Аз ще ти пратя.

# 4
  • Мнения: 8 505
Може да са ги раздали.А трябва доста трафик,за да ти дадат нова.
Другото е ,че издъниш ли се ти,гърми и човекът,който ти е дал поканата.

# 5
  • София
  • Мнения: 718
А на мен не ми дава да изпращам покани???

# 6
  • Мнения: 8 505
Пращала ли си вече на някой?

# 7
  • София
  • Мнения: 718
Пращала ли си вече на някой?

Не несъм пращала.

# 8
  • Мнения: 8 505
Хм Thinking много странно...

# 9
  • Мнения: 6 902
"За момента нямате право да изпращате покани.
Все още не сте изпращали покани."

Това ми пише на мен. Аз доколкото знам супер потребителите могат да изпращат покани. И за пореден път, моля ви, ползвайте пустата търсачка преди да пуснете нова тема.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Бухтичке, без да прозвучава като заяждане /защото твоята бележка и аз я правя често/ - когато детето ми в другата стая се тръшка за някое филмче, последната ми мисъл е да пусна търсачката.
Виж, когато искам да питам нещо за себе си, винаги - ВИНАГИ първо ровя с търсачката, после ангажирам внимание.
Марулка, някой конкретен филм ли търсиш? Ако можем, поне с инфо за други тракери да помогнем.

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
За да изпращате покани в арена, трябва не само да сте супер потребител, но и да сте ъплоудвали определен ТВ количество файлове Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 505
За да изпращате покани в арена, трябва не само да сте супер потребител, но и да сте ъплоудвали определен ТВ количество файлове Simple Smile

Именно.И не са неограничен брой,а за всяка покана искат по 20ГБ (дано не бъркам цифрата).

# 13
  • Мнения: 5 299
Аз се бях запалила да ставам супер потрбител, но голям зор. От 1 месец съм регната, и уж сийдвам, а коефициента ми е едва 0,6 Tired

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз се бях запалила да ставам супер потрбител, но голям зор. От 1 месец съм регната, и уж сийдвам, а коефициента ми е едва 0,6 Tired
Преди година и повече като се почна тая торент кампания, имах акаунт в арена и на ден с по 2 файла стигах до коефициент 7.00. Но после станаха много маймуни и започна да отчита все по-малко... А скоростите и лийчърите си бяха все същите Simple Smile

Хубава работа, ма българска...

Каквото има в арена, го има и в останалите торент сайтове Simple Smile

# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
За да изпращате покани в арена, трябва не само да сте супер потребител, но и да сте ъплоудвали определен ТВ количество файлове Simple Smile

Именно.И не са неограничен брой,а за всяка покана искат по 20ГБ (дано не бъркам цифрата).

А да не казвам как през отпуската някой ме хакнал, изпратил си 2 покани, които аз тъй ревниво пазех за черни дни, източил ми коефициента и екипът на арена разочаровцан от мене...

Голям праз Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 902
Каквото има в арена, го има и в останалите торент сайтове Simple Smile
Именно, по-добре търсете каквото ви трябва на друго място, отколкото да се занимавате с тези покани.

# 17
  • Мнения: 1 416
Linkos за мен са най-добрият избор. Коректни, с прекрасна търсачка и много богат каталог. Там съм бая Супер потребител, с висок коефицент. Имат обаче строга политика към некоректните потребители - не сийдваш ли, гонят...  Peace
Препоръчвам Линкос с две ръце! И Арената не е лоша, но...  Rolling Eyes

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Благодаря за отговорите, явно няма да стане с Арената, не знам само защо са ми изтрили акаунта #Cussing out, но както и да е, ще ползвам други сайтове и това е.

# 19
  • Мнения: 334
Какво означава да сийдваш? Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 416
Благодаря за отговорите, явно няма да стане с Арената, не знам само защо са ми изтрили акаунта #Cussing out, но както и да е, ще ползвам други сайтове и това е.
И моят така го изтриха пред няколко месеца.  Rolling Eyes Не бях влизала известно време, затова...  Peace

Какво означава да сийдваш? Embarassed
Когато сваляш определен торент, ти го "лийчваш". После е препоръчително да започнеш да го "сийдваш", за да могат и останалите да си го свалят...  Simple Smile

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Благодаря за отговорите, явно няма да стане с Арената, не знам само защо са ми изтрили акаунта #Cussing out, но както и да е, ще ползвам други сайтове и това е.
И моят така го изтриха пред няколко месеца.  Rolling Eyes Не бях влизала известно време, затова...  Peace


Абе яд ме е, защото даже се бях наела да превеждам субтитри за Арабела там, бях се уговорила с момчето, което е качило сериала, преведох 5 серии, но той се затри и така и не знам оправил ли е субтитрите или не. Просто ме е яд едно за труда ми, правих го на добра воля разбира се и друго заради идеята, защо ще ме изтриват без да питат. Преди да установя, че ми е затрит акаунта, видях, че са ми нулирали рейтинга, който за около половин година почти всекидневно сийдване и лийчване беше стигнал едва 0.44.
Майната й #Cussing out тогава на Арената и благодаря ти за Линкоса, вече се регистрирах там.

# 22
  • Мнения: 1 416
Абе яд ме е, защото даже се бях наела да превеждам субтитри за Арабела там, бях се уговорила с момчето, което е качило сериала, преведох 5 серии, но той се затри и така и не знам оправил ли е субтитрите или не. Просто ме е яд едно за труда ми, правих го на добра воля разбира се и друго заради идеята, защо ще ме изтриват без да питат. Преди да установя, че ми е затрит акаунта, видях, че са ми нулирали рейтинга, който за около половин година почти всекидневно сийдване и лийчване беше стигнал едва 0.44.
Майната й #Cussing out тогава на Арената и благодаря ти за Линкоса, вече се регистрирах там.
Е, това е доста странно. При положение, че се наемаш да помогнеш на екипа, е супер некоректно. Но те са си такива, за съжаление...  Rolling Eyes
Радвам се, че си доволна от Линкос, наистина са прекрасен сайт, няма да съжаляваш!  Peace

# 23
  • Мнения: 4 324
Регистрирах се в линкос-а, обаче пак не мога да тегля нищичко.
И по какво да разбера мога ли да тегля даден филм или не?

Когато сваляш определен торент, ти го "лийчваш". После е препоръчително да започнеш да го "сийдваш", за да могат и останалите да си го свалят...  Simple Smile


Аз пак не разбрах какво значи сийдваш, за лийчваш вече ми е ясно.

# 24
  • Мнения: 1 416
Регистрирах се в линкос-а, обаче пак не мога да тегля нищичко.
И по какво да разбера мога ли да тегля даден филм или не?
Аз пак не разбрах какво значи сийдваш, за лийчваш вече ми е ясно.
Таня,
Имаш на първо място инсталирана програма за сваляне на торенти?
Не би трябвало да не можеш да сваляш.. Всички филми там стават за "лийчване". За "сийдването" - не се притеснавай. Програмата го прави автоматично.
Препоръчвам ти да прочетеш този подфорум на Линкос, ще намериш отговор на всичките си въпроси.  Peace
Успех и приятно теглене!  Hug

# 25
  • Мнения: 4 324
Таня,
Имаш на първо място инсталирана програма за сваляне на торенти?
Не би трябвало да не можеш да сваляш.. Всички филми там стават за "лийчване". За "сийдването" - не се притеснавай. Програмата го прави автоматично.
Препоръчвам ти да прочетеш този подфорум на Линкос, ще намериш отговор на всичките си въпроси.  Peace
Успех и приятно теглене!  Hug


Имам програма за сваляне (май се казва бит комет). Даже вече успях да сваля няколко филмчета (от друг сайт де), но от линкос-а не мога.
Свръх нова съм в тази облас Wink От събота се уча как стават тези неща и ако обяснявам малко кофти, то се дължи на незнанието ми.
Ще прочета линка който си дала. Благодаря

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Абе яд ме е, защото даже се бях наела да превеждам субтитри за Арабела там, бях се уговорила с момчето, което е качило сериала, преведох 5 серии, но той се затри и така и не знам оправил ли е субтитрите или не. Просто ме е яд едно за труда ми, правих го на добра воля разбира се и друго заради идеята, защо ще ме изтриват без да питат. Преди да установя, че ми е затрит акаунта, видях, че са ми нулирали рейтинга, който за около половин година почти всекидневно сийдване и лийчване беше стигнал едва 0.44.
Майната й #Cussing out тогава на Арената и благодаря ти за Линкоса, вече се регистрирах там.
Е, това е доста странно. При положение, че се наемаш да помогнеш на екипа, е супер некоректно. Но те са си такива, за съжаление...  Rolling Eyes
Радвам се, че си доволна от Линкос, наистина са прекрасен сайт, няма да съжаляваш!  Peace

Много съм доволна, наистина, вече свалям с пълна сила от там. Много им се зарадвах, защото това е първият сайт, в който откривам "Неочаквана ваканция"! Милиони пъти мерси   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 324
Оххх и аз ще искам покана, ако някой може ......

# 28
  • Мнения: 528
Az sam kam arena bg,no neznam kak da dam pokana ina4e s odovolstvie

# 29
  • Мнения: 4 324
И аз не знам за съжаление Sad Дано някой се включи .....

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 446
Явно работата с поканите е доста трудна.
Но ако искате да си изтеглите нещо от там и имате познат, който има регистрация в арената, може да се направи следното: този, който има регистрация  там тегли торент-файла и ви го праща по кю( или имейл или както ви е удобно) и след като си имате торент-файла, си чуквате върху него и си теглите Mr. Green
По този начин един приятел ми изпрати 2 файла, които търсих. Grinning

# 31
  • Мнения: 4 324
Аз търся втори сезон на Изгубени, по точно от 15 серия нататък. Ако някой има да свирка Simple Smile 

# 32
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз търся втори сезон на Изгубени, по точно от 15 серия нататък. Ако някой има да свирка Simple Smile 

СВИРКАААААААМ  Whistling Whistling Whistling Whistling
Ние го имаме втори сезон, само субтитрите нe са много хубави, но все пак става. Свалихме си го от www.find-bg.com
http://www.find-bg.com/catalog/index.php?page=1000&id=7278

# 33
  • Мнения: 1 284
някой може ли да даде  Praynig парола и име че с мойто нещо  немога да вляза незнам защо така като си влизам редовно

# 34
  • Мнения: 5 877
И аз търся покана за Арена.бг, моля.

# 35
  • Мнения: 2 229
В момента поканите "не работят". Правят някакъв ъпгрейд на сайта ли какво, до към средата на януари... Tired Tired Tired

# 36
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
 
В момента поканите "не работят". Правят някакъв ъпгрейд на сайта ли какво, до към средата на януари... Tired Tired Tired

Установих го и аз и успях да се регистрирам на ново. С тези покани голям бъркоч беше, но сега е по-добре, дано не ми заличат отново регистрацията  Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
marulka_s, дали случайно не превеждаш все още Арабела?
Много ми се иска щерката да го изгледа, беше ми любим филм от детството  Grinning

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
marulka_s, дали случайно не превеждаш все още Арабела?
Много ми се иска щерката да го изгледа, беше ми любим филм от детството  Grinning

Ами имам превод на първите 4 серии, но този който щеше да ги прави на субтитри нищо не направи и аз спрях да превеждам, щото го правя на добра воля. Ако знаеш някой който да направи тайминг и субтитри ще изпратя превода на първите серии. За останалите не зная кога ще намеря време, че с бебка вече ми е по-трудно да превеждам.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
това е форум на такива, дето правят субтитри, аз понеже нищо не разбирам, само ги чета и си дърпам на готово субтитрите, но можеш да се регистрираш и да попиташ
http://DMCA-removal-from-Google/forum/

# 40
  • Мнения: 2 616
Вече може да се регистрирате без да е нужна покана!

Общи условия

Активация на акаунт