Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

София

мами, кога започнахте да давате на бебчовице сокче, прясно изцедено имам в предвид?
Цитирай

Белгия/София

Никога, не давам. След 6-ти месец - пресни, пасирани плодове  Peace
Цитирай

Бургас

На 7 месеца дадох за първи път,защото бяхме настинали и уж за витамини,но разреден с вода.
Цитирай

Никога, не давам. След 6-ти месец - пресни, пасирани плодове  Peace

Да!  Peace
Соковете са агресивни към стомаха.
Цитирай

у дома с любимите си хора

а аз давам.Само прясно изтискани.Ние започнахме от 3-я месец с по една-две лъжички половин час след хранене.Обаче формулата е  месеците*10.
Цитирай

Когато започнах да давам плодовите пюрета тогава започнах  да давам по мъничко сокче от ябълка  и морков Smile.Голямото ми дете ги пиеше,но мъничкия не Може би за това че го кърмех и кърмата му беше достатъчно .Най добре педито на детето да ти каже от кога да започваш да даваш сокчета  Mr. Green
Цитирай

Белгия/София

Най добре педито на детето да ти каже от кога да започваш да даваш сокчета

Да, особено ако е от педитата, които препоръчват сокчетата от 40-ия ден  Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

Аз започнах от 2-я месец.
Цитирай

London, Sofia

След навършени 6 месеца.
Цитирай

София

Въведох сокчета от 2-рия месец, от ябълка и морков. Първоначално с 2-3 лъжички и така постепенно увеличих до 30 мл в края на месеца. Пробвай първо отделно и тогава ги смесвай.
Цитирай

София

От 2 месец
Цитирай

Да, особено ако е от педитата, които препоръчват сокчетата от 40-ия ден  Rolling Eyes
Аз например ще предпочета педиатър да ми каже какво и от кога се дава на детето ,защото както виждаш тук има мнения разни и разнообразни Smile
Цитирай

Варна

Аз още не съм давала.
Цитирай

София

Вероятно са ти казали, че вече е време да започнеш да даваш сокчета. Не, не е време. Много ви е рано още. Можеш да почакаш още няколко месеца.
Цитирай

Белгия/София

Аз например ще предпочета педиатър да ми каже какво и от кога се дава на детето ,защото както виждаш тук има мнения разни и разнообразни Smile

Да, но съветите от нашите педита ги има все още (слава Богу вече не изцяло) само и единствено в България. Не може целият свят да е така, пък ние наопаки. Значи определено грешката е у нас  Wink

Който има желание и акъл - чете, пита и после сам преценява  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора