За Аутлет-ите (Outlet) - идея, полза, къде ги има?

  • 129 342
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 418
На стамболийски има един-единствен магазин на Mexx и точно той е outlet.
 Някъде из "Стрелбище" май е outlet-a на Miss Sixty, ама нямам идея къде точно - не съм фен. На гърба на Съдебната палата е outlet-a на Rifle. Той е полезен, защото при смяна на сезоните можеш да си намериш прекрасни неща - хеле пък обувки на Camper. Имаше една статия преди време в "Ева" - ще гледам да я изровя и да видя какво са написали по темата.
На магазина не пише че е аутлет - ти как позна
И аз се сещам само за един Mexx  на Стамболийски и на него си пише Outlet Peace

Пише, пише - bowuu  пада се отдясно по посока към Св. София, близо до централата на ДПС

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Бях чела в някакво списание, че имало някакъв много голям такъв магазин около Дружба, пишеше и за други такива, но за съжаление не помня!  Embarassed

# 32
  • Мнения: 6 167
Бях чела в някакво списание, че имало някакъв много голям такъв магазин около Дружба, пишеше и за други такива, но за съжаление не помня!  Embarassed


ходих в началото на тази година! взех си и голямата потребителска кошница,  да си я напълня. да да!

магазина е голям и празен , намира се там, където беше ...един голям магазин за техника ( не помня името), по пътя за летището..на бул Европа. има страхотно езерце отпред.

както е казала преди умницата, на 1 етаж има бабешки обувки , на доста високи цени.
има саламандър от преди войната и тн.
на 2 етаж в началото на тази година, като ходих , имаше 5 поли , 10 панталона и 3-4 ризи, отново не под 50 лева, защото били маркови.

в общи линии, това ако е аутлет аз съм трамвай  Mr. Green

ходих и в 'аутлета' на адидас на ъгъла на околовръстното и бул. Бъкстон.
отново същата картина - малко и скъпи неща. маркови, намалени с някакъв процент, наистина, но пак да кажа - един бански ако го намалят от 180 на 130 той си остава  скъп бански.
купих си джапанки за 60 лева.

като цяло за по-спортни дрехи, обувки и чанти и тн,  съм най-приятно изненадана от марковия магазин на Росиньол ( и Оксбоу), които се намира отново близо до Околовръстното, но този път идвайки от Хладилника. Има голямо разнообразие и винаги намалени стоки, но не е кръстен аутлет. голям 2 етажа, много избор.
от там се снабдих със суперска чанта ( даже снимка съм й постнала), както и маркови бермуди на мъжа ми ( отново към 60 лева намалени)... а приятелката ми със невероятни ботуши.
народа, който продава там е склонен към пазарлъци и намаления.
аз съм им редовен клиент ( както и на магазина по-надолу по същата улица) и като ме видят веднага свалят 10-15 лв. хихи.
Оксбоу ги шият в Пловдив, ама това е друга тема.

 Peace

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 20:57 от Lennie

# 33
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ааааа, при нас в страната на необозримия шопинг има много сериозни намаления (иам и 90%). Включително и на "истинските" марки  Wink. Вярно, че целогодишно е пълно със скъпи боклуци, но по сезонните намаления има какво да се купи. Свързано е с консуматорското общество, че много бързо трябва да се въртят стоките по магазините, и за да има място за новите, старите се намаляват, после се пращат на аутлета и после и там се намаляват.
До нас близо има аутлети с магазини на Келвин Клайн, Босс, Версаче, Ферагамо, Бърбери, и други американски марки. Стават.
Но най-добрите аутлети, които съм превземала Laughing, са едни до Ню Йорк, една година се снабдих с обувки Прада, ботуши Тод'с, и някакви други попадения, там имаше чак магазини на Шанел, Валентино.
За България все ми разправят за разни магазини от ишлеметата, но не съм била.

# 34
  • Мнения: 20
Ами, могат да се намерия прилични нещица. Аз съм фен, цените са ниски, добро качество. Какво по-добро от това!

# 35
  • Мнения: 302
В Младост 4 има outlet на Miss Sixty  и Energy - срещу Фантастико, ама цените са  #Crazy

# 36
  • Мнения: 3 098
аутлет са магазини, в които има 'марки' на ниски цени
не е задължително да са дефектни или нещо да им има.
Toно така е.
Тук поне в тези комплекси е "из4истената"стока,тази от която са останали малко номера,минава й сезона...и.т.н.
Аз най_редовно си купувам оттам,особено когато не е сезона на разпродажбите и имам страхотни попадения. PeaceНапример в събота си взех два панталона от Манго за зимата,единия беше 2.95,а др.3?. ShockedСтрахотно дебело зимно яке от Адидас за 40?,при положение,4е в "нормалните"им магазини Ще олекна с около 200 за такова.
Забелязала съм,4е тукашните са луди по тези магазини_там има вси4ко_ка4ествени дрехи на смешно ниски цени,обувки,4анти,аксесоари,стоки за бита,о4ила,бельо,мебели дори...какво ли не. WinkПазарят като бесни от там. Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 4 493
С Lennie съм абсолютно съгласна newsm10, миналата год. специално ходихме до един аутлет до Флоренция - Лецио май беше, е такива боклуци /всичко само на световни дизайнери/ на цени намалени на 300-400евро не бях виждала Confused После се върнахме и от Флоренция от магазините на същите дизайнери си напазуравахме на сезонно намаление страхотни неща - особенно мъжете Grinning

А в този във Виена - / нали е на влизане отдясно?/ какви други марки има?Скоро ми предстои пътуване с кола до там, ама да знам дали да се отбиваме. Mex, Mango,Zara определено не са моите марки дрехи.
[/quote]
Да навлизане в Австрия отдясно - на около 60 км преди Виена - има и мнг други марки /и много мъжки и детски неща/ сега строят и нова част така че все ще си намериш нещо като за теб. Peace
А това за Флоренция го чух от познати и затова въбще не спряхме на този аутлет, но и намаления големи не случихме  Sad, явно бяхме в неподходящ сезон.

# 38
  • Мнения: 4 202
Аз съм пазарувала единствено от аутлета на Rifle и имам доста ценни попадения. Като тези 2 чифта обувки, на доста сносни цени, както и  дънки Rifle, на цена като от женския пазар  Mr. Green
В този на Мехх на Стамболийски съм ходила няколко пъти, но цените за намалени дрехи ми се видяха доста високи, а и не бяха никак интересни.

# 39
  • Мнения: 1 426
Мен ме излъгаха веднъж и ме разнасяха през всички т.нар. аутлети. Нагледах се на парцали (единични бройки, което ме кара да мисля, че най-вероятно слуховете за втора ръка маркови дрехи по скъпите бутици са чиста истина). На Околовръстното шосе съм попадала на аутлет на спортни стоки, ама бяха пре-много спортни за моя вкус. Нямам угодия, значи.  Mr. Green
В "Дружба" има един голям магазин, който се води аутлет за обувки, там ме бяха пратили и пак нищо не харесах. На втория етаж има дрехи на някаква немска марка, доста евтини и на пръв поглед не изглеждаха зле - сака, панталони и поли, хубави ризки имаше, като за работа в офис -таквиз неща.
На "Стамболийски" съм влизала, магазинът е малък и няма богат избор, но имаше от модерните бозави дрешки с бродерия (пролетта).
На "Райфъл" в магазина 9за който казва Бомбото) се намъкнах преди месец, имаше супер обувки за крачка 42 номер, та ми се насълзиха очите от яд и сега ще ям, за да порасна, да видят те. bowuu


магазина в Дружба се казва "Спорт Европа" и е  за дрехи на More and More, не са лоши, купувала съм си блузи предимно, защото немската номерация ми е големичка, а малки номера никога не остават, Магазина за обувки е outlet на магазините на Саламандър на Витошка и Мария Луиза, но в интерес на истината продават същите обувки (стари колекции)с 10-20лв по евтини от центъра, другия магазин (в ляво от обувките)е outlet за  маркови дрехи - Кензо, Долче и Габана, Версаче и подобни, с космически цени.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
На мен не ми е съвсем ясно идеята каква е - че са от минала колекция ли нещата или единични бройки, или с дефектчета? Извинете за простотията Mr. Green, ама да си питам аз Crazy Embarassed
Онзи ден ми се стори, че мернах един на Южен, за дънкови дрехи, и оттам се замислих newsm78

Само не се лъжете - това на Южен не е никакъв Аутлет ами всичко всичко вътре си е made in Turkey - естествено с лейбълите на най-известните марки.И честно казано нещата са пълен боклук  Naughty
Виж този на главната си е истински Аутлет  Peace

# 41
  • Мнения: 1 426
Бях чела в някакво списание, че имало някакъв много голям такъв магазин около Дружба, пишеше и за други такива, но за съжаление не помня!  Embarassed


ходих в началото на тази година! взех си и голямата потребителска кошница,  да си я напълня. да да!


като цяло за по-спортни дрехи, обувки и чанти и тн,  съм най-приятно изненадана от марковия магазин на Росиньол ( и Оксбоу), които се намира отново близо до Околовръстното, но този път идвайки от Хладилника. Има голямо разнообразие и винаги намалени стоки, но не е кръстен аутлет. голям 2 етажа, много избор.
от там се снабдих със суперска чанта ( даже снимка съм й постнала), както и маркови бермуди на мъжа ми ( отново към 60 лева намалени)... а приятелката ми със невероятни ботуши.
народа, който продава там е склонен към пазарлъци и намаления.
аз съм им редовен клиент ( както и на магазина по-надолу по същата улица) и като ме видят веднага свалят 10-15 лв. хихи.
Оксбоу ги шият в Пловдив, ама това е друга тема.

 Peace



а тоя не е аутлет, защото има нови колекции, намаленията са сезонни, старите от преди 2-3г  колекции са в стария магазин на Росиньол

# 42
outletа на Витоша 137 е на официалните  вносители ЗА  БГ  ето ви инфо http://www.jeans.bg/

# 43
  • Мнения: 13 512
и аз никъде не прочетох Варна newsm78. Заинтригувахте ме
вЪВ Варна има само на Адидас такъв, всичко останало е ментета. Има и още еди  до кукления театър, не е на определена марка, но цените са безумно високи, а стоката-лятна и по 2-3 бройки пт модел. Типично по варненски- аутлет, ама на цени на  нова колекция, Аман!

Сетих се и за аутлета на Денил,който е до Гъбата.Много добри неща на супер цени.Особенно мъжкото-няма грешка!

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 19:57 от monda

# 44
  • София
  • Мнения: 971
Магазинът на Mеxx на Стамболийски е точно от типа от 500 намалени на 350 лв. сакенца. Имаш плетен шал за 70 лв., нищо интересно, не е оригинален, и от Теранова може да си вземеш подобен.
Аутлет е, но много са се изхвърлили.
Аз харесвам магазина до аутлета на Rifle, с производствени дефекти. Там има суетшърти по 30 лв., страшни! дамски дънки по 25 лв., много приятни неща. Пак е на последната спирка на 5ца трамвай.

Общи условия

Активация на акаунт