От колко време опитвате за бебче?

  • 141 569
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 295
Стискам палци! Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Дано всичко е наред! Успех! Peace

# 31
  • Мнения: 119
Е да ама бях млада и зелена само на 20 г. а сега съм вече на 29 г. - няма много време за "когато тогава" newsm78 Mr. Green

ЕЕЕ, хайде да не се хващаме за годините де  smile3506 - аз забременях на 28 ( почти 29), първа бременност след 3 години неуспешни опити. В родилното ме гледаха  Shocked #Crazy така, след като казах че ми е първа бремнност.

Е, какво сега ние поизостналите да мрем ли  Mr. Green?

За протокола ние опитваме от 3 месеца   smile3521  и се надявам newsm17 скоро да има резултат , че вече наистина "няма много време за "когато тогава""
         

Е не така де като сме на 28 не значи, че трябва да ни гледат така  #Crazy И аз исках да съм млада майка, но не всичко става по план, т. е никога нищо не става по план.

Ние пробваме от 5 мес. /вече 6/, но все още чакаме. И аз си мислих, че трябва да стане  от 1-вия път, после  от втория и така.... И даже отидох на лекар миналата седмица,  а той вика "Нещо притеснява ли те?!? Я не си пълни главицата с глупости, ами правете любов." И аз знам, че е така, но не си го избивам от главата и след всеки неуспешен опит smile3518 роня сълзи. До следващия път, пък каквото покаже. И на всички много EFP
Ето за това не исках да влизам във форума, защото вие сте супер "откачени" и вманиачени сладурки и само човъркате "люти" темички.

# 32
  • Мнения: 118
Здравейте, ние започнахме с опитите преди три месеца,  тогава  бяхме на прекрасна почивка в Италия и естественно си мислех че ще стане веднага от  първия път и ще бъде толкова романтично,  но не..... наистина беше наивно от моя страна.
Затова сега чакаме т.е "действаме" Simple Smile дано този месец  стане, ако не следващия Simple Smile

Поздрави и прегръдки на всички момичета  bouquet Hug Hug Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
Goldie, миличка, в никакъв случай не трябва да се обвиняваш за такива неща! Всичко е...

Ани, благодаря ти много за хубавите думи; стоплиха ми сърцето! Дано на всички ни се случват само хубави неща  Hug

# 34
  • Мнения: 235

   Пробваме от година. Преди това имаше още една, но с включено лечение на мъжки фактор, така че предпочитам да не я броя.
   Понякога седя и се чудя къде сбърках и какво направих в този живот, та не може да имаме дете. Извинявам се за отклонението, но вчера пак ми дойде.

# 35
  • Мнения: 9 990
Периодично се появява подобна тема.Понеже съм се отчела в старите такива анкети, да кажа и тук.
Първото ми дете стана от раз, планувано.
За второто времето се удължи-около година общо.Като пък моят опит показа, че то хубаво е правенето на любов, но ние живеем в малко по-различни времена, имаме методи за подпомагане на процеса, както и начина ни на живот/ стрес, ако щете и времето на Чернобил Confused/ ни докарват според мен маааалко проблемчета, за които е хубаво да се погрижим.Тук е мястото на прегледче, някое друго изследване, когато ти сам усетиш, че нещата се бавят.За всеки това е различно време.Едни чакат години, други го правят веднага, трети-изчакват няколко месеца.Аз съм на мнение, че ако имаш малка пречка, която се корегира бързо и лесно-няма нужда да чакаш година, две три.Има много такива случаи.Друг момент е, ако пък се яви сериозен проблем-спестяваш си години главоблъскане и празни надежди, а времето минава.Естествено има и чудеса, уж с проблем, пък то вземе, че стане.Но мисълта ми беше-защо да не си помогнем малко, а чакаме само на  късмета.
Успех на всички момичета желая  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 183
Гласувах от 6 месеца, но понеже имам проблем аз/много късна овулация/ и циклите ми са по 65 дни, не мисля че е реално, от този месец вече пих хапчета за да се нормализира овулацията, така че напрака ще се окаже, че това ми е първия месец. Нервите и разочарованията обаче съм ги изживяла напълно, но трябва да вярваме че ще успеем!
Това с немисленето, не го казвам, защото аз не мога да го приложа и незнам как става номера с изключването  newsm78

# 37
  • Мнения: 686
Повече от година ...

# 38
  • Мнения: 133
А аз съм на 31 Sad и си мисля, че след 6 месеца опити е крайно време да тръгна по лекари!
Страхувам се да не се психясам, защотото отиването на лекар го приемам, като признание, че има проблем!
... от друга страна нямам време за драми - трябват ми резултати! Така, че смятам другия месец да направия хормони на 3-тия ден, фоликуметрия 11-13-15 (при д-р Барбова) и прогестерон на 7-ми от ЛФ!

Какво ще кажете за този план?! Изпускам ли нещо?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 887
А аз съм на 31 Sad и си мисля, че след 6 месеца опити е крайно време да тръгна по лекари!
Страхувам се да не се психясам, защотото отиването на лекар го приемам, като признание, че има проблем!
... от друга страна нямам време за драми - трябват ми резултати! Така, че смятам другия месец да направия хормони на 3-тия ден, фоликуметрия 11-13-15 (при д-р Барбова) и прогестерон на 7-ми от ЛФ!

Какво ще кажете за този план?! Изпускам ли нещо?

Не съм съгласна с това "отиването на лекар го приемам, като признание, че има проблем". Отиваш на лекар, за да разбереш ДАЛИ има проблем.

Планът ти не е лош, но не забравяй мъжкия фактор - обикновено се прави спермограма в добра клиника. Момичетата от София могат да се включат с повече инфо. Не е лошо да се провери и състоянието на тръбите ти.

# 40
  • Мнения: 560
Момичета, няма да ви пиша на всички поотделно, понеже не е такава темата, но искам да ви кажа, че прочетох всичко, което сте написали и първо ми стана мъчно /и за мене си, де/, но после си казах, че най - важното е да пазим надеждата и да правим всичко възможно - и с бебеправене, и с изследвания, ако се налага. Забелязвам, че са писали и момичета, които не са забременявали повече от година, но сега се радват на здрави и щастливи деца. Ето, това е достатъчно, за да се зарадваме и да имаме надежда Peace! И благодаря, че го има този форум, където всяка от нас споделя проблема си, но обръща и внимание на другата!  bouquet

# 41
  • Мнения: 497
Здравейте, аз съм нова при вас, но отдавна следя форума.
Ние опитване от 4 месеца и вече започнах да се притеснявам, защото имам един аборт преди 9 г. и тогава стана докато се пзасехме, а сега не става Cry

# 42
  • Мнения: 634
Ние от 3 месеца.да се надяваме,че скоро ще стане  bouquet

# 43
  • Мнения: 329
Първият път след 6 месеца опити , а сега от 3 месеца и се нядавам скоро да стане.


Пожелавам на всички скоро да получите това което най-много желаете!

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 150
ами гласувах от скоро защото ако нищо не стане и този месец ще ми е трети цикъл, само че имам една бременост която се получи след около 4 месеца активна работа за съжаление завърши с аборт в 25г.с. който естествено ме съсипа чаках 4 цикъла и ето ме пак сред вас с огромно желание да забременея отново

Общи условия

Активация на акаунт