Грипен сезон-как укрепваме имунитета?

  • 13 279
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Колко струва Цитросептът? Приблизително.

Чувала съм като укрепващо имунитета и Мужик Корен.

# 46
  • Мнения: 704
Колко струва Цитросептът? Приблизително.

50 мл - са около 40 лв /зависи от коя аптека го купуваш/

# 47
  • Мнения: 65
Колко струва Цитросептът? Приблизително.

Чувала съм като укрепващо имунитета и Мужик Корен.

Да, около 37-40 лв. е за 50 мл., аз взимам от опаковката от 20 мл., която е 20 лв. и ми стига за един месец профилактичен курс, желателно е да се спазват предписанията към лекарството, тъй като дозата зависи и от това кой какво ще лекува

# 48
  • Мнения: 352
Ехинацея   във всякаква форма - чай, капки, всичко...   newsm10
От някокло години ползваме цялото семейство и сме много много доволни. Освен това е приятна на вкус Simple Smile

http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=ARTICLE_READ&ARTICLE_ID=202

# 49
  • Мнения: 157
моля за мнения какво да давам профилактично на дете на 1г и 11м, споделете опит

# 50
  • Русе
  • Мнения: 170
Аз давах Есберитокс, когато дъщеря ми бе на такава възраст. Останах много доволна,но това бе преди 3 години. Нека и другите мами изкажат своето мнение

# 51
  • Мнения: 1 489
Аз давам Do Liqid for kids.Миналата зима бях много доволна и тази го купих пак.

# 52
  • Мнения: 3 456
Есберитокс

# 53
  • Мнения: 369
На тази възраст съм давала Мултисаностол . Сега като по големи Езберитокс

# 54
  • София
  • Мнения: 3 679
Есберитокс - и все още и го давам понеже ходи на градина.

# 55
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мултисаностол

# 56
  • Мнения: 3 042
Трябва да се прави разлика м/у имуностимулатори и витамини.

Двете са различни неща!

# 57
  • Мнения: 3 835
Аз лично, си бия една противогрипна ваксина и си решавам проблема. Мъжът ми се тръшне, детето се разболее, на мен ми няма нищо. За съжаление не смея да сложа на детето такава ваксина. Затова съм пробвала всички гореописани имуностимуланти, с изключение на Екомер и Цитросепт, но си ги записах и веднага ще проуча въпроса в аптеката. В момента давам на дъщеря ми Респивакс, за втора година. Миналата година бях доволна,  в общи линий. Мъжът ми е категорично против всякакви ваксини и имуностимуланти, организма трябвало сам да се справи и пребори, за да се усъвършенствала имунната система. Абе, мъже.

# 58
  • Мнения: 755
Сега давам Рибомунил по схема. Давала съм иначе Есберитокс сироп, Септилин сироп също и Мултисаностол сироп. Довлна съм само от Есберитокса мин. година цялата не е боледувал и грам , но тази тръгнахме на градина и вече сме трети път болни за два месеца. За рибомунила ако някой ми каже нещо като опит ще съм благодарна. Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 1 546
И на мен много ми се иска да сме само на плодове и зеленчуци ама.....  ooooh! Алекс освен банан и ябълка (колкото да се каже, че е хапнал) друго не слага в устата си . За зеленчуци пресни .. newsm78 ръфне малко краставица...морков и това е. И то не всеки ден. Whistling Така, че за сега давам "For kids" на AD Medicine, пък и на градина ходим.

Общи условия

Активация на акаунт